Rukye ve Tedavi

Bunalım, depresyon ve manevî sıkıntılar - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Rukye ve Tedavi>Bunalım, depresyon ve manevî sıkıntılar
Gönülköşkü 15:15 18.06.19
Aşağıdaki ayeti kerime bunalımları hafifletmek, işleri kolaylaştırmak, sebebi bilinmeyen sıkıntılardan kurtulmak için okunan tesirli bir reçetedir.Her kim bu ayeti farz namazlardan sonra ve bir Cuma gününün ikindi vaktinden başlayarak aralıksız bir hafta okumaya devam ederse, haftanın sonunda üzerindeki manevi sıkıntıların hafiflediğini görecektir.Cenabı Hak her hususta o kimseye kolaylık ihsan edecektir.Ayeti kerime şudur:

Bismillahirrahmanirrahim
El âne haffefellahu anküm ve alime enne fiyküm da'fa.fe in yekün minküm mietun sâbiratün yağlibu mieteyn, ve in yekün minkum elfün yağlibu elfeyni bi iznillâh.Vallahu meâs sâbiriyn.


Kaynak:Şifalı Dualar ( Arif Pamuk)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
huysuz 20:12 29.06.19
bası Ali Rıza Efendi, annesi Zübeyde Hanım'dır. Baba tarafından dedesi Hafız Ahmet Efendi, 14-15. yüzyıllarda Konya ve Aydın'dan Makedonya'ya yerleştirilmiş Kocacık Yörüklerindendir. Annesi Zübeyde Hanım ise Selânik yakınlarındaki Langaza kasabasına yerleşmiş eski bir Türk ailesinin kızıdır. Ali Rıza Efendi, 1871 yılında Zübeyde Hanım'la evlendi. Atatürk'ün beş kardeşinden dördü küçük yaşlarda öldü, sadece Makbule (Atadan) Hanım 1956 yılına değin yaşadı.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up