Rukye ve Tedavi

Bunları yaptıktan sonra hiç bir hastalığınız kalmaz ! - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 
Rukye ve Tedavi>Bunları yaptıktan sonra hiç bir hastalığınız kalmaz !
HeartLess 15:24 02.02.17
Bunları yaptıktan sonra hiç bir hastalığınız kalmaz !
Kısa bir bilgi var deneyebilirsiniz şifa ALLAH'TANDIR

ŞUNLARI YAPTIKTAN SONRA HİÇBİR HASTALIĞINIZ KALMAZ.

Düzenli olarak elma yiyin,
yediğiniz zeytinlerin çekirdeklerini korkmadan yutun,
çörek otu yağı için ve saçınıza, cildinize, yüzünüze sürün (ki çörek otu ölümden başka her derdin devasıdır. Kalp, tansiyon, şekerden tutun da saç zayıflamasına, dökülmesine ve kırlaşmasına kadar hemen her şeye muazzam bir tesiri vardır),
içemezseniz çörek otu yağının kapsül şeklinde olanını alın ve kolayca sabah akşam yemeklerden önce ikişer adet yutun,
kuş başı kıyılarak hakiki zeytin yağında birkaç gün bekletilmiş kuru incir yiyin,
sabahları kahvaltıdan önce besmele ile 21 kuru üzüm yiyin (zihniniz açılır, hafızanız uçuşa geçer),
Türk kahvesi ile aranız yoksa arayı bulun (ki kahve de muazzam bir zihin açıcıdır. Sabahları kahvaltıdan bir saat kadar sonra Türk kahvesi için...
Sallama çayları, plastik bardak ve şişeleri, damacana suları terk edin. Normal çay demlemeden önce çayı bir süzgeç yardımı ile bolca soğuk su ile yıkayın. Sadece şunlara dikkat ederek bile kanser olma riskini yüksek oranda azaltacaksınız.)
Ayçiçek yağlarını terk edin, gerekirse başka yerlerden kısın ve paranızı zeytin yağına verin. Damak tadınıza farklı gelirse direnin, bir süre zorlanacaksınız ve birkaç ay sonra alışacak ve hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz.
Kaçınmadan, çekinmeden, imkanınız nispetinde bol bol tereyağı, yumurta ve süt tüketin. (Marketlerde artık ekonomik fiyatlara günlük sütler bulunabiliyor. Süt gibi görünen uzun raf ömrü olan karışımları almayın, içmeyin, kullanmayın)
Zeytin yağını da çörek otu yağı gibi için, sürün, bol bol kullanın. (İki yağ hakkında da hadisler var ve artık bunları modern tıp bile ispat etti. Avrupalılar bile bunlara kıymet verip tüketmeye çalışıyorlar.)

#İlaçSektörü'nün soygunundan kurtulun.
Bir yeri düzeltmeye kalkıp başaramazken, onlarca yeri de bozan ilaç görünümlü zehirlerden kurtulun. Bir ilaç bir insana yıllarca reçete edilir mi?
Sizin eksiğiniz, gıdalardan yeterli değerleri alamamanız. Hayatınızda lif yok, yeterli vitamin, protein ve mineraller yok. Bunları almaya çalıştığınız sebze ve meyvelerde can yok. Adeta çöp yiyoruz. İhtiyacınız olduğu halde eksik kalan bu şeylerin vücudunuza girmesini sağlarsanız, vücutlarımız zaten hastalıklarla savaşacak şekilde yaratılmış ve siz ne olduğunu bile anlamadan vücudunuz gereğini yapar, hastalıklarla savaşır ve yener.
İşte bu zamanda kuru incir tarifini, çörek otu yağını, zeytin yağını aklı başında her müslüman kullanır. Maddi imkanı olanlar bunların yanına hakiki bal da katar.
Şifa niyetine kullandığınız ürünlerden beklene faydayı görmediyseni, hakiki diye sahtesini, doğal diye katkı maddeli ve ilaçlı olanını, taze diye bayat olanını aldınız demektir. Şu tarif edilenlere riayet eden birisinin sağlıklı olmaması, sağlığı bozulmuş olsa da tedavi olamaması başka türlü mümkün değildir.
Çörek otu yağı tamamen doğal yetiştirilmiş ve mutlaka soğuk sıkım olmalıdır.

***

KANSER VE İNCİR
Bu paylaşım, ülke genelinde ses getirdi.
"Doktorlar, kanserin incir ile tedavi edileceğini öğrenecekler."
#SüleymanHilmiTunahan (k.s.)
Hasan Arıkan hocamız buyurdular: Ben üstazımız Süleyman Hilmi Tunahan k.s. dan duydum buyurdular ki; "DOKTORLAR KANSERİN

İNCİR İLE TEDAVİ EDİLECEĞİNİ ÖĞRENECEKLER..."
Hasan Arıkan hocamız devamında buyurdular:
Kuru inciri yıkayıp suyunu sızdırın. Kuşbaşı doğrayıp alabildiği kadar kavanoza (hakiki) zeytin yağı ile beraber doldurup ağzını kapatın. 3-5 gün bekletip sonra sabah akşam (aç karına) yiyin. Buna devam edin. Ben nice umutsuz vak'alar gördüm. Cenab-u Hakk bu vesileyle şifa verdi.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Mahmut 10:59 16.02.17
Allah yardımcımız olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ant007 21:33 20.02.17
Allah razı olsun hocam çok faydalı bilgiler paylaşmışsınız

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
yaramz 19:19 27.02.17
seckindogan 18:10 03.03.17
Allaj c.c razı olsun abım

---------- Post added 03.03.17 at 18:10 ----------

Allah c.c razı olsun abım

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 20:26 03.03.17
Çok güzel bir paylaşım, Allah razı olsun @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
lemasli 20:32 03.03.17
Allah razı olsun incir ve saf zeytin yağı.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HeartLess 21:13 03.03.17
Şifa olsun inşallah @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
yigido3358 21:29 03.03.17
Allah razı olsun güzel paylaşım. Ben 2 gün önce Erdemlide açılan yöresel tadlar da çörek otunu soğuk pres ile sıkarken gördüm. Hemen yaklaşıp küçük bir şişe aldım. ilgilenen arkadaşlar olursa üreticinin tlf nu nu veririm.Dah önce 15 liraya soğuk sıkma diye aldığım şişenin 6 da biri kadar 10 tl. Gerçek soğuk sıkma ucuz olmuyor.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
seckindogan 22:50 03.03.17
1 2 3