Rukye ve Tedavi

Cüzzam Hastalığından Şifaya kavuşmak için - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Rukye ve Tedavi>Cüzzam Hastalığından Şifaya kavuşmak için
SiLence 19:33 06.02.17
Zikir: (El-BÂISÜ)Anlamı: Kıyamet gününde ölenleri dirilten,mahşer yerine sevkeden,kainatı yoktan vücuda getiren.Şimdi Bu İsmin Bazı Hususiyetleri Aşşağıdadır.1. Kim yatarkenn ( Yâ Bâısü Celle Celâlühû) diye yüz defa okursa,Allah Teala kalbini marifet nuru ile doldurur.

Feyzi ilahi o kişinin ruhunu sarar.2.Bu Mübarek isme devam ederek okuyanların önlerindeki kapalı kapılar hayır için açılırlar.3. Adedi (573) tür Düşmanların ve eşkiyanın şerlerinden korunmak,iftiradan emin olmak için (7073) defa okunması tecrübe edilmiştir.

Sayı biraz fazla Fakat Sabır isteyen işdir.4. Kırk gün Farz namazlarının Ardından (573) defa okuyan Muradına nail olur.5. Allah2ın emirlerine karşı lakayd olan kimse bu mübarek ismi celili okumaya devam ederse ibadetlere karşı aşk ve sevgisi artar. İbadet ve taatını severek yapar.6.Hakkını Alamayan Bir kimse bu mübarek ismi şerifi (4011)defa okursa Allah'ın inayeti ile hakkını almaya muvaffak olur.7. Bu ismi şerifi okumaya Başlayan Kimsede Allah korkusu meydana gelir.8. Gaflet içinde ve sıkıntı içinde kıvrananlar bu mübarek ismi okumaya devam ederlerse,Allah Teala içinde Bulunduğu dertlerden onu kurtarır.

(Kaynak:Esmaül Hüsna)

(Işıkla Kalın iyi forumlar)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
İlkcan 20:36 17.04.17
Allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
spacetimereality 16:48 07.06.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up