Rüya ve Rüya Tabirleri

kadın gücünü topladı ellerinden ışıklar çıkmaya başladı (güç topu) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Rüya ve Rüya Tabirleri>kadın gücünü topladı ellerinden ışıklar çıkmaya başladı (güç topu)
webcini 09:52 14.02.19
Selamün Aleyküm
Rüyamda ova gibi bir yerleşim yerindeydik içinde ev falan var . Bir kadın var bir aileyi koruyor tanıştık biraz konuştuk sonra ailenin küçük çocukları bağırmaya başladı geliyor diye kadın hemen eve girin dedi , sonra korktukları güce doğru yürüdük bir köprünün altına girdik kadın gücünü topladı ellerinden ışıklar çıkmaya başladı güç topu gibi bende arkasından gittim ve kendimi sıktım ellerim yanmaya başladı tam elimde toplayacağım enerjimi karanlığın içinden siyah kıyafetli bir kadın ama ne cin ne ifrit muhtemelen şeytan önce kadını uzaktan bir el hareketiyle itti bana yaklaşıp yine dokunmadan bir vurdu ben duvarda yukarı doğru sürüklendim yere baktım düşmekten korktum ama yine eliyle yere çarptı beni sonra çocukların saklandığı eve doğru ilerledi hızlı güçlü ve yere basmayan birşeydi herkes görüyordu . Bir süre sonra kendime geldim koştum eve gittim o diğer taraflarda çocukları arıyordu , ben çocukların odasına girdim o varlık aradı ve buldu bizi kapıyı açtı çocuklar çığlık çığlığa bizi verme diye , havada uzandı bana doğru yüzyüze geldik sürekli Ayetel Kürsi okuyorum ve güç toplamaya çalışıyorum varlık ben okudukça gülüyor bir an elime demir çubuk buldum yüzünü itiyorum . O ara uyandım gerçekten yatakta ölü pozisyonunda yatıyorum ellerimi göbeğim hizasında parmakları birbirine geçirip kilitlemişim iki kolum omuza kadar uyuşuk parmakları zor açtım kollarım 1 saate ancak açıldı ve vurduğu yer kalbimin uzeriydi kalp krizi geçiriyorum sandım kelime şahadet getirdim ve birçok dua okudum ölürken duasiz gitmeyeyim diye sonra tekrar uyuya kalmışım.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
El Kindi 10:10 14.02.19
Hayrolur İnşaAllah,görülen kötü rüyaların pek dışarıya ehli olmayana anlatılması iyi değildir.Gece yatmadan abdestsiz uyumayın,ayetlerden okuyun,Felak-nas Ayetel kürsi,21 Besmele-i Şerif,bildiğiniz diğer tüm sureleri de ekleyebilirsiniz.Son olarak kazancınızda helal haram konusuna dikkat ediniz.Şüphesiz Allah doğrusunu bilir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
webcini 14:56 14.02.19
Teşekkür ederim . Haramla şükür işimiz yok asgari ücretle Allah ne verdiyse yaşıyoruz. Abddes konusuna çok dikkat ederim Allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up