Rüya ve Rüya Tabirleri

Rüyamın tabiri - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Rüya ve Rüya Tabirleri>Rüyamın tabiri
Esmeralde 01:43 13.04.20
Allah’ın selamı üzerinize olsun. Bu gece bir rüya gördüm. Ama sadece bir kısmı aklımda. Tanıdığım fakat rahmetli olmuş dizi oyuncusu Ramiz dayı karakteri defnediliyordu. Çevresinde çok kişi toplanmıştı. Eski nişanlımın da sağ bacağı kırılmış fakat, alçıyla kapatılmış aksayarak mezarın başında gördüm. Ramiz dayı defnedildikten sonra aksayarak uzaklaştı. Bu arada, Eski nişanlımdan ayrılalı 3 sene oldu. Uzaklaştı, çünkü evlerinde akşama kendisinin nişan töreni olacaktı. Ben de rüyamda şaşırdım. Adamın akşam nişan töreni olacak, fakat ölü yerinde hem de aksayarak gelme sebebi nedir diye? Sonra ona beddua edesim geldi, ama rahmetli annem yanımdaydı, halen beddua mı ediyorsun? Bırak artık dedi, ben de ona beddua edesim bile gelmiyor artık dedim, Allaha bıraktım dedim. Rahmetli annem de dedi ki, halen beddua ediyorsan bırakmadın demektir. Defn yerinde rahmetli babaannem de vardı....Not :Annem 15 sene önce rahmetli oldu, babaannem 10 sene önce. Bu rüya ne anlama geliyor. Ben evliyim 1 çocuğum da var. Nişanlımı hiç düşünmedim bile. Benim için çok geçmişte kaldı. İhanetinden dolayı rezil ettim onu heryerde öyle ayrıldık. Sonra ben evlendim. Uzun süreden sonra ilk kez rüyama girdi. Hem ölmüş kişiler rüyamdalardı. Yardımcı olur musunuz

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Swordsfish 14:22 15.04.20
-Rüyada mezar görmek, -kişinin günahlarının affolunması için verdiği çabaya işaret eder.
-Rüyada ölen anneyi görmek,- ona duyulan özleme işaret eder. Rüya sahibi, annesinin vefatından duyduğu üzüntüyü içine atmış ancak bunu rüyasına yansıtmıştır.Onu kaybetmenin üzüntüsü ile başa çıkamamaktadır.
-Eski nişanlı görmek - Evli kişiler için eşlerinin kişinin geçmişinden kaynaklanan bazı durumları gündeme getirmek suretiyle kıskançlıklar yapacağına,
evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına ve bir müddet ikilinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine alamet eder.
-Rüyada ölmüş babaanne görmek,- rüya sahibinin babaannesinin gerçek hayatta vefat etmiş olması durumunda; kişinin onlara duyduğu özlemi veya onlara karşı yaptığı bir yanlıştan ötürü vicdan azabı çektiğine işaret eder.

---------------------

Kardeşim madde madde yorum yukarıda.Benim anladığım geçmişte yaprmış olduğun hatalardan dolayı pişmanlığın var ölen anne-babaanne ye özlemde var gibi.Birde nişanlımı rezil ettim diiyorsun üstte işte ondan dolayıda pişmansın.
Bu olayları fazlaca aklına takıp hayatını kendine zindan etme.Evlenip çocuğun olmuş işte yoluna devam et geçmişi bırak derim.Olan olmuş.İşte geçmişi kurcaladıkça belki ev düzeninde bozulabilir.Allah a sığınmanı tavsiye ediyorum.
Selam ve dua ile...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Swordsfish 14:26 15.04.20
Şaban ayındayız özellikle Peygamberimize bolbol salavat getirmenide tavsiye ediyorum.

Allâhümme Salli Alâ Seyyidinâ Muhammedin ve Alâ âli Seyyidinâ Muhammed.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up