Rüya ve Rüya Tabirleri

2 veya 3 yıldır Aynı Rüya - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Rüya ve Rüya Tabirleri>2 veya 3 yıldır Aynı Rüya
zeylan 03:27 26.04.20
Merhaba iyi bir rüya tabircisi vardır mutlaka ama ben bulamadım.2 veya 3 yıldır sürekli ayda yada 2 ayda bir aynı rüyayı görüyorum sebebhp ne olabilir acaba?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Swordsfish 11:55 27.04.20
Ben iyi bir rüya tabircisiyim diyemem.Ama şu var özellikle kendi rüyalarımı misal gördüm diyelim daha yorumlamadan mesajı alırım.Misal bu gecede gördüğüm rüyalar hayırlı idi benim açımdan kendime göre yorumladım.
Senin yılan rüyası vardı işte yılan misal genel anlamı sinsi düşman denir rengi çok önemli değil ama renge göre düşmanın derecesi artar gibi düşün.
Dediğin rüya işte aynı rüya peşpeşe görüyorsan belki seni uyarana rüyadır.
Yani şu şu şu olacak gibi düşün ona göre tebdir al gibi düşün derim.
Örnek köpek yorumu

Nablusi: Rüyada köpek görmek günah işlemekte cesaretli, zevk ve sefaya düşkün bir kimseye delalet eder. Eğer köpek ürürse o adi kimsenin haddi aşarak fena ve tamahkar olduğuna delalet eder. Bir kimse rüyada kendisini bir köpek ısırdığını veya tırmaladığını görse, o kimseye hissettiği acı kadar düşmanından bir zarar erişir.
Bazan rüya sahibi hastalanır. Bir kimse rüyada bir köpeğin kendisinin elbisesini yırttığını görse, onu akılsız bir adam gıybet eder. Eğer o köpeğin ürümesini işitmezse, o akılsız kişi az bir şeyle düşmanlığını terkeden, oir düşmandır.

------------------
işte arada bende köpek rüyası görüyorum bazen havlıyor ama biey yapamıyor.ne anlıyorum düşmanlar bize hamle yapacak ama boşa çıakcak.
Yada 2 ay gördüğüm vardı 7-8 köpek yani haşat olmuş halde bezgin bezgin yatıyordu işte onun yorumu ne oda düşmanlar anladığım ya hasta yada Allah belalarını vermişki artık bana zaman ayıramıyolar gibi düşün.
Namazlarda bolbol Allahım dosttumda düşmanımda benim için ne istiyorlarsa benden önce onlara nasip et diyorum.Arkadaşlar bize kötülük düşündükleri içinde aynen iade oluyor sanırım.
-----------------------
Rüya asıl yorum yapan YUSUF AS ve DANYAL AS yani Allah bazı kullarına yorumlamayı veriyor.Ha biz peygamber değiliz ama işte eski alim kitaplarını kurcala onu yorumla bunu yorumla kendi rüyalarım için diyorum 3 aşağı 5 yukarı mesajı alıyorum.
----------------------
Eğer rüyan iyi ise bana özel mesaj at bakıp araştırıp sana bilgi veririm.
Ama çok kötü rüya ise hiç yorunmlamayalım.Kötü rüyayı yorumlamakta iyi değil.Ben kendi gördüğüm dediğim gibi tahmin ettiğim için kötü rüya olan olursa yorumlamıyorumki gerçekleşmesin diye.

--------------------

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up