Rüya ve Rüya Tabirleri

Sabaha karşı görülmeyen ruyalarin basligi olsun. - Sayfa 4 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4
Rüya ve Rüya Tabirleri>Sabaha karşı görülmeyen ruyalarin basligi olsun.
xhsynx 00:13 19.12.20
bende rüyamda yeni bir işyerine başlarken gördüm. hayır olsun inşaallah

---------- Post added 19.12.20 at 00:15 ----------

yorumlayabilecek olan varsa çok bahtiyar olurum. ayrıca bu aralar çok rüya görür oldum. normalde bu kadar sık görmezdim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sevingül 17:36 20.12.20
Rüyamda yabanci bir evde mutfaktayim kalan çayı ikram edecegim 2-3 kisi var.ama demi var alt suyu kova gibi biseyin icine düşmüş.biri üzülme diyor 2 su bardagina çayın deminden koyuyorum.sonra içeri resmi kıyafetli (etek ceket,broş)uzun ince bakimli bir bayan giriyor. Eve kızı hazir cay demlemis şıkır şıkır bir caydanlikla ama ocakta yamuk duruyor çaydanlık.kiz ocagin altini yakiyor.alt suyunu alacakken alt suyu ocaga devriliyor.sesi duyan annesi.beceremedin mi yada beceriksiz gibi bi laf ediyor kızda ses yok. Anne kiz cok havalilar.balkonda kombi var.altinda borek yiyen bir adam var(şahin irmak a benziyor)benden cay istiyor bende ona çay doldurma derdine düşüyorum
Ruya yorumu için pratik yapmak isteyenler bu basliga gelsinler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sevingül 10:27 26.12.20
Rüyamda bir deniz kiyisindayim orda ufak köprü var.köprü de birkaç erkek cocugu 8-10yaslarinda gibi.iclerinden bitanesi degisik esmer baya kopru gibi biseyin trabzanina oturmus.siritiyor delirmiş gibi. büyüyüp eks kocama dönüşüyor .sözde reklam filmiymiş.hava günlük güneşlik sicak uaz mevsimi .

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sevingül 11:55 01.01.21
Rüyamda kardeşimi gördüm oturma odasındaydı bende mutfakta ama sonra mutfakta su içmeye geldi.ama oturma odasındaydıda dedim içimden yanıma gelen ne.sonra bir duruşma odası 4 avukat duruşma salonu. Adalı dönel kavşak ortası ben ortasındayım bi kaç kişi ile oturuyoruz.bazı yanımıza gelmek isteyenler varsa bize gelirken kavşaktan arabalar geçiyor ama arabalar var arabadaki şöförler neyden etkileniyor bilmem(bird box filmindeki gibi)kafaları enselerine dönüp kişilerin üstüne sürüyorlar arabalarını ama kimse ezilmedi.arabalarını çarptılar ben. Ve göbekte birkaç kişi olanları izledik.birde rüyamda şişman kırmızı swit giyen sarı kıvırcık saçlı bir sevgilim vardı.kırmızı bir tasta dibinde biriken kireci temizliyor.fakat o da insanmıdır cin midir çok gizemli halleri var.bir de bacağında bir sıkıntı olmuş koluna girip bi yerden bi yere götürdüm bu değişik sevgilinin.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4