Sağlık

Kan Grubu Özelliklerini Biliyormuydunuz? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sağlık>Kan Grubu Özelliklerini Biliyormuydunuz?
SiLence 23:23 13.02.17
0" Grubu "Sıcak"
"A" grubu "Cool.."
"B" Grubu "Aktif"
"AB" Grubu "Rahat"

"0" Grubu "Sıcak"

Olumlu yönleri: Özgüven sahibi güçlü karar mekanizmasına sahip sadık kendi kararını kendi veren eleştirici.

Olumsuz yönleri: İşkolik duygusal inatçı soğuk bencil geçimsiz endişeli

Gerçeklerünyadaki insanların %38'ı 0 negatif %6'sı ise 0 pozitiftir.

Özellikleri: Sosyal enerji dolu çok hareketli gerçekçi arkadaş canlısı gösterişli uçuk. Önüne çıkan şansları anında kullanır. Yeni bir projeye hemen atılabilir yeni fikirler üretmeye yatkındır. Dikkati çabuk dağılır kuvvetli duygulara sahiptir ve kendini iyi ifade edebilir.

Her an muhalefet olabilir ama bu duruşundan hemen vazgeçebilir. Diğer kan gruplarından olan kişilere çabuk kapılabilir. Hırslı ve detaycı olan bu kişilik ortama kolay adapte olabilir. Hissettiklerini kolayca ortaya çıkartabilir doğuştan zariftir.

Özet: Olumlu aktif bağımsız risk almayı seven dramatik bir yaşama sahip zaman zaman bencil romantik arkadaşlarından etkilenen organizasyon yeteneği gelişmiş gururlu birilerine dokunmayı ve birilerinin ona dokunmasını seven hedefe kitlenen boyun eğmeyi sevmeyen açık sözlü.


"A" grubu "Cool.."


Olumlu yönleri: Dikkatli sempatik özverili kibar dürüst sadık uyumlu empati kurabilen.

Olumsuz yönleri: Çok kuruntulu duygusal sinirli kararsız içine kapalı sulu.

Gerçekler: Dünyadaki insanların %34'ü A negatif %6'sı ise A pozitiftir.

Özellikleri: Sinirlense bile sakin kalmayı başarır. İçe dönük kamuoyuna duyarlı sorumluluk sahibi. Sinirliyken bile güvenilir ve etrafındakilerin kafası karıştığında her şeyin sorumluluğunu üzerine alabilir. Utangaç olduğu zamanlar vardır. İnsanların yanında bazen sinirli olabilir. Etrafına karşı duyarlı olmasına rağmen başkaları tarafından yanlış anlaşılabilir.

Bir doğa düşkünüdür ve kalabalık ortamları pek sevmez. Değişime çok açık değildir kendine ait bir dünyaya ihtiyaç duyar hatta karamsar bile sayılabilir. Değişikliğe açık olmadığı için duygusal tarafından dolayı bu kan grubundan olan kişiler genelde yaratıcı güce sahip sanatçılardır.

Özet: Temkinlidir yardımseverdir sorumluluk sahibi iç huzura ve güçlü bir hafızaya sahiptir grup çalışmasında başarılıdır resmiyeti sever sakindir kurallara uyar insanlarla olan ilişkilerine değer verir çok hassastır başkalarının ona dokunmasından hoşlanmaz."B" Grubu "Aktif"

Olumlu yönleri: Neşeli dışarı çıkmayı seven olumlu maceracı aktif duygusal kibar.

Olumsuz yönleri: Unutkan kararsız dağınık gürültücü abartmaya yatkın spontane.

Gerçekler: Dünyadaki insanların %9'u "B" negatif %2'si ise "B" pozitiftir.

Özellikleri: Mantıklı organizasyon yeteneği gelişmiş akla duygudan çok önem veren yaratıcı. Her şeyin yolunda gittiğini gördüğünde kendini harika hisseder. Yaptığı işe konsantre olarak başka şeyleri görmezden gelebilir. Enerjik ve amaca yönelik hareket eder herhangi bir konunun fanatiği olabilir ve o konuda sonuna kadar uğraşır.

Girişimciliğe açık olmasına rağmen takım oyunlarında ise pek başarılı değildir çünkü o takım yapısına karşıt bağımsız bir kişiliktir. Olumsuz şeyleri dışa vurmak yerine içe atar sorunları çözmek için gerçekleri göz önünde bulundurur çok fazla soğuk ya da resmi olarak görülebilir arkadaşlarına kendini pek açmaz.

Özet: Neşeli bencil kaprisli gelenek ve göreneklere karşıdır sosyal eğlenceli duygusal özünde yalnız kolay neşelenebilen kibar bağımsızlığına çok düşkün güçlü bir kişiliğe sahip işlerini kendi yöntemine göre yapan geçinmesi kolay maceracı dokunmayı ve birinin ona dokunmasından hoşlanır.


"AB" Grubu "Rahat"


Olumlu yönleri: Hassas gururlu diplomatik sempatik çabuk öğrenen zevk sahibi herkesle kolay anlaşabilen.

Olumsuz yönleri: Devamlı şikayet eder farklı ve değişken ruha haline sahiptir çok düşünür.

Gerçekler: Dünyadaki insanların %4'ü AB negatif %1'i AB pozitiftir.

Özellikleri: Zıtlıkların bir arada olduğu bir karakterdir: Örneğin sosyaldir aynı zamanda utangaçtır. Ne yapacağı önceden kestirilemez. Arkadaşlarına bağımlıdır fakat eğer çok üzerine gelinirse isyan edebilir sosyal ortamlarda zaman zaman utangaç zaman zamansa cesurdur.

Yaratıcı/sanatçı bir yönü vardır. Zorlayıcıdır. Psikoloji astroloji ve falla ilgilenir iyi bir politikacı ya da diplomat olabilir. Çok geniş tavırlar sergileyebilir problemleri sezmek ve engellemek konusunda çok başarılıdır.

Şehir atmosferini sever ama bazen kapalı alanlarda kalmaktan hoşlanmaz. Yaşadığı ev onu düşünmeye ve hareket etmeye motive etmeli yaptığı her şeyde başarıya ulaşır.

Özet: Gizemlidir mantıklıdır ekonomiktir etkilidir genelde eleştiricidir analitik bir düşünce yapısına sahiptir duygusuzdur orijinaldir yalnız kalmayı sever çabuk sıkılır çevresine kolay uyum sağlar içgüdüsel duygulardan nefret eder insanlara faydalı olmaya çalışır başkalarının ona dokunmasından hoşlanmaz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
RvP 14:26 18.04.17
bu güzel paylaşım için allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
oneo 23:41 03.04.18
0 ım ama uyan pek bi özellik yok. Demekki ben anormalim ��

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up