Sağlık

Gribe karşı etkili kürler - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Sağlık>Gribe karşı etkili kürler
aşk 23:30 13.02.17
Kış aylarında vücut direnci zayılıyor. Grip salgınına karşı bünyeyi koruyacak kürleri Prof. Dr. Saraçoğlu yazıyor.Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu, bağışıklık sistemini güçlendirici ve üst solunum yolu enfeksiyonlarına karşı önerdiği tedavi yöntemlerini yazıyor.

Ancak Saraçoğlu, kürleri uyarıları ve dikkat edilmesi gereken hususları da sıralamayı ihmal etmiyor.

Kürleri uygulamadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar1) Prostatit şikayeti olanların kendilerini soğuktan korunmaları gerekir. Özellikle soğuk kış aylarında prostatit hastalarının karın bölgelerinden başlayarak ayak parmaklarına kadar kendilerini soğuğa karşı koruyacak şekilde giyinmeleri gerekir. Çünkü soğuk havalar prostatit ağrılarını artırmaktadır2) Oniki yaş altı çocukların herhangi bir kürü hekimlerine danışmadan uygulanmalarını kesinlikle önermiyorum3) Aksi belirtilmedikçe aynı anda birden fazla kür uygulanmamalıdır. Herhangi bir kürün uygulanma süresi tamamlanmadan oa başka bir bitki çayı (yeşil çay, papatya, ıhlamur, adaçayı, gibi..) içilmemelidir.4) Tüm kürlerin çelik veya emaye kaplarda hazırlanması gerekmektedir.5) Kullanacağınız bitkinin raf ömrünün bir yılı geçmemiş olmasına dikkat edinizÜşütmeye bağlı üst solunum yolları enfeksiyonlarına karşı soğan kürü:Kaynamakta olan bir buçuk su bardağı klorsuz suyun içerisinde ince kabuğu soyulmuş olan orta boy bir kuru soğanı dörde bölüp atınız. Beş dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Ilıyınca içiniz. Onbeş gün boyunca aç karnına günde iki kez içiniz (öğleden evvel ve öğleden sonra) Bu kür dönem dönem uygulanmalıdır.Dikkat: Soğan kürünü önleyici olarak kullanmak istediğinizde günde 1 kez içilmesi yeterlidir.Not: Hekiminizin verdiği ilaçlar varsa mutlaka kullanınız. Buradaki uygulamayı bir destekleyici olarak kullnınız. Öncelikle bilmeniz gereken kullanacağınız bitkiye karşı alerjinizin olup olmadığıdır. Bu konuda hekiminizin görüşünü alınız. Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, bu kitaptaki bilgilerle kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Bu kitabın içindeki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.

Bağışıklık sistemini güçlendirici kök zencefil kürüKök zenfefil kürü

Kürleri uygulamadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar1) Oniki yaş altı çocukların herhangi bir kürü hekimlerine danışmadan uygulanmalarını kesinlikle önermiyorum2) Aksi belirtilmedikçe aynı anda birden fazla kür uygulanmamalıdır. Herhangi bir kürün uygulanma süresi tamamlanmadan oa başka bir bitki çayı (yeşil çay, papatya, ıhlamur, adaçayı, gibi..) içilmemelidir.3) Tüm kürlerin çelik veya emaye kaplarda hazırlanması gerekmektedir.4) Kullanacağınız bitkinin raf ömrünün bir yılı geçmemiş olmasına dikkat edinizKür: Bağışıklık sistemini güçlendiriciYaklaşık bir su bardağı kaynamakta olan klorsuz suda 10 gram kök zencefil altı dakika ağzı kapalı olarak kısık ateşte demlenir. Demleme süresi tamamlandıktan sonra ılıyıncaya kadar beklenir ve mutlaka süzüp ayrılır. Günde bir defa içilir.Dikkat: Kök zencefil kürü ile tarçın kürü aynı gün içilmemelidir
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 09:13 06.05.17
Teşekkürler.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Heidi 16:43 26.10.17
Bilgi için teşekkürler...

---------- Post added 26.10.17 at 18:45 ----------

Allah razı olsun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
umutkarsu 13:26 05.10.20
Gribi en iyi geçiren portakal. File file yemeye gayret gösterin, bol bol tüketin. Kolay kolay grip boğaz şişliği vs olmuyor. Çok faydasını gördüm çok şükür, tavsiye ederim.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi