Sağlık

Sigara tiryakilerine müthiş öneri.. - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sağlık>Sigara tiryakilerine müthiş öneri..
Tuana 01:07 18.02.17
Kansere yakalanmamak için...





Hollanda’da yapılan bir araştırma sebze ve meyve tüketen sigara tiryakilerinin akciğer kanserine yakalanma ihtimalinin daha düşük olduğunu ortaya çıkardı.



Hollanda Ulusal Sağlık ve Çevre Kurumu yapılan araştırma kapsamnında Avrupa’da 1600’ü kanser hastası toplam 450 bin kişiyi inceledi.



Araştırmaya liderlik eden Bas Bueno de Mesquita “Kansere yakalanmamak için en iyi yöntem sigarayı bırakmaktır. Ama bunu başaramıyorsanız meyve sebze ağırlıklı beslenilirse kansere yakalanma riski çok büyük oranda azalır” dedi.



14 farklı meyve ve 26 sebzeyi incelenirken her besinin insan vücuduna farklı oranlarda faydası olduğunun altını çizildi.[/b]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Candy87 00:32 16.03.17
Türk vatandaşı her yıl sigaraya 15 MİLYAR DOLAR ödüyor. Bunların hastalıkları için de devlet ayrıca 10 MİLYAR DOLAR ödüyor!

Her Allah'ın günü, 40 milyon dolar sigaranın kendisine harcanırken, sadece hastane ve ilaç masraflarına devletimiz her gün 27 milyon dolar ödüyor! İngilizler ise sigara içenlerin çocuklarına el koyuyor!

Yıllar önceki bir istatistikte Avrupa ve Asya'daki tüketilen sigaraların %15'ni Türkler içmiş. Dahası bu paraların çoğunu yurtdışına ödüyorsunuz. Sigara veya tütünün tamamına yakını da ithal.

IPhone için 10 yılda 7 milyar dolar Amerika'ya ödediniz. Ama ABD'ye SİGARA İÇİN HER YIL MİLYARLARCA DOLAR ödüyorsunuz.

Ödediğinizin birkaç milyar dolarını ABD hükümeti vergi olarak aldı. ABD ordusu ve istihbarat görünümlü terör örgütü bu paralarla dünyanın her yerinde zulüm işkence ve her türlü fitne fesat yaptı.

Siz zehirli dumanı tüttürüp keyifleneceksiniz diye, küresel haydut devletin cinayetlerine sponsor oldunuz!

Yazıklar olsun! Yazıklar olsun!!!

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 09:30 10.05.18
Sayın Tuana, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up