Sağlık

Giyinmenin Hileleri - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sağlık>Giyinmenin Hileleri
SiLence 01:27 18.02.17
Kalçanız büyük, göğsünüz küçük, bacaklarınız kalın olmuş ne gam. Yeter ki doğru giyinmeyi bilin! Günümüzde kadınlar daha güzel, zarif ve çekici görünmek için çeşitli giyim hilelerine başvurabiliyor... Göğüs ve bacaklar için - Küçük göğüs için silikonlu sütyen kullanın. Eğer göğsünüz büyükse, toparlayıcı, kupları geniş ve bastırıp sıkıştıran sutyenler sizin için ideal. - Bacaklarınız kalınsa toparlayıcı çoraplar giyinin. Piyasada ince gösteren likralı çoraplar var. Hatta yaz için de, açık ayakkabıyla giyilebilecek, külot ve ayak kısmı olmayan ince çoraplar üretildi. - Sırt dekolteniz için de sırtı açık sutyenler bulunuyor. - Elbiseniz hem askısız hem dekolte ise ve göğüsleriniz ufaksa, elbise içine göğüs kapları diktirebilirsiniz.

Popoyu küçültün

- Geniş basenlililer için toplayıcı sıklaştırıcı likralı çoraplar, dar basenliler için silikonlu korseler hayatınızı kolaylaştırabilir. Kenarları takviyeli bu korseler, kalçayı geniş ve şekilli gösteriyor. Kalçanız forma giriyor.- Göbeğiniz ve karnınızın olması da sorun değil. Bele kadar yüksek çamaşır külotlar sert ve toplayıcı özelliğiyle fazlalıkları kapatıyor.Bunlara dikkat!

- Kilolular koyu pastel renk giymeli.- Kalın olan bölgelere koyu renkler gelmeli, zayıf bölgelere de açık renkler denk düşmeli.- Göğsünüz büyükse, bu bölgede göz alacak işlemeli, pırıltılı şeyler olmamalı.- Kiloluysanız kıyafetin çizgileri boyuna olmalı. Boyunuz kısaysa yine diaaa çizgili kıyafetleri tercih edin.- Boynunuz kısaysa, boyundan bağlı kıyafetlerden uzak durun.- Büyük ve taraklı ayaklarınız varsa, ince bantlı ayakkabılar giymeyin. Öü sivri, kapalı zarif pabuçlar kullanın.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Adalet 14:25 16.04.17
bu güzel paylaşım için allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up