Sağlık

Kanser çok kolay iyileşir - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sağlık>Kanser çok kolay iyileşir
Lady 10:36 18.06.19
KANSER İYİLEŞTİRİLMESİ EN KOLAY HASTALIKTIR...

Kanser iyileşebilen bir hastalıktır ve iyileştirilmesi çok basittir.

Neden mi? çünkü kanser hücreleri ile normal hücreleri birbirinden ayırt etmek çok basittir. Örneğin normal hücreler oksijen ile solunum yaparlar, yani havadaki oksijeni yakarak enerjilerini elde ederler ama kanser hücreleri, fermentasyon ile oksijensiz ortamda enerjilerini elde ederler. Sigara içtiğinizde soluduğunuz havadaki oksijenin bir kısmıyla tütünü yakarken, yanma sonra açığa çıkan karbondioksit gazını ciğerlerinize oradan da kan vasıtasıyla hücrelere gönderirsiniz.

Tam da kanserli hücrelerin aradığı bir ortam, oksijen yerine karbondioksit. Böylece bu karbondioksit ile fermantasyon reaksiyonunu hızlandırırlar.

ASLA UNUTMAYIN.

Sigaranın kanser yapıcı etkisi tütündeki ziftten katrandan falan değildir. Kandaki oksijenin yerini karbondioksit almasındandır.

KANSER İYİLEŞEBİLEN BİR HASTALIKTIR

İşte size hemen ilk ipucu, kanser hücreleri oksijenden nefret ederler. Kandaki oksijen miktarını artırırsanız kanserli hücreleri yok edersiniz.

KANSER HASTALIK BİLE DEĞİLDİR

ikincisi kanser hücreleri asidli ortamı severler, normal hücreler bazik ortamda yaşarlar. İşte size bir başka silah. Kanser hücreleri bazlı ortamdan nefret ederler, o halde vücudu bazik ortamda tutarsanız tek bir kanser hücresi kalmaz hepsi ölür,

OKU, ARAŞTIR, ÇALIŞ

Üçücü silah, sıcaklık. Kanser hücreleri soğuk ortamı severler, 36.2 C de yaşamak çok hoşlarına gider. ama normal hücreler biliyorsun 36.7 C de yaşarlar. O halde termoterapi dediğimiz şekilde kanser hastasının vücut sıcaklığını sıcaklık verici ilaçlarla ısıtırsak tüm kanser hücreleri hakkın rahmetine kavuşur,

Kardeşlerim daha elimizde o kadar fazla silah varkı, patent başvurularını yeni yaptığımdan açıklamıyorum.

KANSERDEN KORKMAYIN

Yemin ediyorum Kanser tedavi edilebilen bir hastalıktır.

Tedavi edilmesi de gerçekten yukarda anlattığım gibi çok basittir. Einstein “bir şeyi altı yaşındaki çocuğa açıklayamıyorsan, sen de anlamamışsındır.” der. yukarıda anlattıklarımı altı yaşında bir çocuk rahatlıkla anlar. Bir de “Her şeyi olabildiğince sade yapın, ama basit değil” demiştir Einstein. Kanser ilacı yapacaksanız çok sade olmalıdır. Kanser hücrelerini yenmek kompleks bir şey değildir.
Bir kanser hücresini öldürmek ve kanserli hastaları iyileştirmek gerçekten çok ama çok basittir.

Hepinizi çok seviyorum.

Prof. Dr. İbrahim Uslu

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
cengiz18 14:00 18.06.19
iyide bunca insanı neden öldürüyorlar tedavi etsinler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Gönülköşkü 14:53 18.06.19
İbrahim Uslu Hocanın defne tohumu ve defneden imâl edilmiş organik ürünlerle sağlığına kavuşmuş yüzlerce insan var.ürünler kendi çalışmaları ile üretiliyor.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Zynp0680 18:11 18.06.19
Çok faydalı bir paylaşım yapmışsınız ALLAH razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi