Sağlık

Virüsün ciğere tutulumu - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Sağlık>Virüsün ciğere tutulumu
Ninexus 11:15 13.06.20
Özel bir hastanede görev alan Şevket Özkaya, covid-19’um ciddiyetini bir hastanın akciğer filminden yola çıkarak dile getirdi. Özkaya, 55 yaşındaki bir hastanın hastaneye ilk geldiğinde çekilen akciğer tomografisi sonucunda, virüsün ciğerlere ciddi bir şekilde tutulum göstermediğini dile getirdi.
“Hastamız 55 yaşında olduğu için her an ilerleyebilir korkusuyla Sağlık Bakanlığımızın önerdiği ilaçları ve reçeteyi hastanemizden kendisine verdik.” ifadelerinde bulunan profesör, daha sonra hastanın ilaçları reddettiğini öğrendiğini dile getirdi. Aynı hasta, 1 hafta sonra solunum yetmezliği sebebi ile tekrar acile gelmiş ve yukarıdaki fotoğraftan anlaşılacağı üzere, çekilen tomografide virüsün akciğerleri tamamen sardığı ve büyük bir harabiyet yaşandığı gözlemlenmiş. Özkaya, solunum yetmezliği sebebiyle hastanın yoğun bakıma alındığını dile getirdi.


Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
memoillle 21:59 24.07.20
Doğal seçilim desem etrafına da yayıyor yok arkadaş bunlar bildiğin doğal s...... Şu komplo teorilerine tapınıp eleştirdiği batı veya söyledikleri büyük güçleri bilinçli veya bilinçsiz ilahlaştırıp beyin ishali olanlar yüzünden komple öleceğiz bu gidişle. Asıl doğanın, insandan kurtulup seçim yapması da bu sanırım. Hadi bakalım bu da benim komplo teorim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
aret1111 21:59 29.08.20
Gereksiz yere yogun bakım işgali. Kullanmadığı ilaçlar yüzünden hem sağlık sistemine hem de sağlık emekçilerine hakaret etmiştir. Madem hafifken ilaç kullanmayıp ciddiye almadın nefesin kesilince de benim kurtarın diye yırtınmayacaksın!!!

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
metalixquite 22:01 02.11.20
İlk okul mezunu insanlığa hiç bir faydası olmamış bilimsel bir makale okumamış insanlar,gecesini gündüzüne katıp bu virüsün klinik çalışmalarını sürdüren prof.ve dr.ların önerdiği tedaviyi red edip sumak ve limon ile bu hastalığı tedavi etmeye çalışıyorlar. Çoğu insan,koronadan daha tehlikeli olan cehaletten ölüyor..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tugceeee 21:57 03.01.21
Ilaclarin çok agir olduğunu ve aşırı çarpıntı kusma yaptığını biliyorum belki bünyesi kaldırmamıştır ilacı böylede düşünmek gerekir

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi