Salavat-ı Şerifeler

Bu salavatın her harfi Allah Resulu s.a.v'in izniyle yazılmıştır - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Salavat-ı Şerifeler>Bu salavatın her harfi Allah Resulu s.a.v'in izniyle yazılmıştır
Skoda 18:51 25.03.22
İbrahim Desuki hazretlerinin okuduğu rivayet edilen salavatın Arapçası ve Türkçe anlamı…

Bu salavat her gün sabah namazından sonra okunur kim devam ederse İbrahim Düsüki (k.s.) hazretleri buyuruyor ki : “Bu salavata devam eden bizim üzerimize olan feyizler okuyanın da üzerine olur. Çünkü bu salavatın her harfi Allah Resulu (sallallahu aleyhi vesellem)’in izniyle yazılmıştır.

Sabah Namazından sora 7 Defa OkunmasıTavsiye Ediliyor Her Salavat 1000 Salavat Değerinde.

Eger 5 Vakit Namazdan Sonra 7 Kere Okunursa Bu da 35000 Eder

Bu Salavat Mana Aleminde Resullahın İzniyle İbrahim Desuki Hazretlerine Yazdırılmıştır Kim okumaya Devam Ederse Evliyalara Verilen Feyzlerden Onada Verilir

Arapçası:

” اَللّٰهُمَّ صَلِّ عَلٰى الذَّاتِ الْمُحَمَّدِيَّةِ. اللَّطِيفَةَ الأَحَدِيَّةِ. شَمْسِ سَمَاءِ الأَسْرَارِ. وَمَظْهَرِ الأَنْوَارِ. وَمَرْكَزِ مَدَارِ الْجَلاَلِ. وَقُطْبِ فَلَكِ الْجَمَالِ. اَللّٰهُمَّ بِسِرِّهِ لَدَيْكَ. وَبِسَيْرِهِ إِلِيْكَ. آمِنْ خَوْفِي وِأَقِلْ عَثْرَتِي وأَذْهِبْ حُزْنِي وَحِرْصِي وَكُنْ لِي وَخُذْنِي إِلَيْكَ مِنِّي. وَارْزُقْنِي الْفَنَاءَ عَنِّي. وَلاَ تَجْعَلْنِي مَفْتُوناً بِنَفْسِي. مَحْجُوباً بِحِسِّي. وَاكْشِفْ لِي عَنْ كَلِّ سِرٍّ مَكْتُومٍ. يَا حَيُّ يَا قَيُّومُ. ”

Türkçe Okunuşu:

Allahümme salli alez zatil muhammediyyetil latıyfetil ehadiyye* Şemsi semail esrar* Ve mazharil envar* Ve merkezi medari medaril celal* Ve kutbi felekil cemal* Allahümme bi sirrıhi ledeyk* Ve bi seyrihi ileyk* Amin havfi* Ve ekıl asrati* Ve eshib hüznü ve hırsıy* Ve kün li ve huz li ileyke minni* Verzukniyel fenae anni* Ve la tec’alni meftunen bi nefsi* Mahcuben bi hıssi* Vekşif li an külli sirrin mektumin ya hayyü ya kayyüm*

Anlamı:

Allah’ım; zât-ı Muhammedî’ye, latîfe-i ahadiyete, sırlar semâsının güneşine, nurların mazharına, celâl medârı olan merkeze ve cemâl felekinin kutbuna salât eyle. Allah’ım; onun, senin nezdindeki sırrı ve onun sana olan seyri hürmetine korkularımı emniyete çevir, sürçmelerimi azalt, hüznümü ve hırsımı gider, benim ve hüznümüm gidericisi ol, beni, kendimden fânî olmakla beni rızıklandır, beni nefsine aldanan ve hissi ile perdelenenlerden kılma. Ey Hay ve Kayyûm olan! Gizlenmiş olan her sırrı bana aç.

Rabbim Kabul Etsin İnşallah
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Afatsum 19:48 25.03.22
Allah razi olsun okudum cok etkilendim
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up