Seğirmeler

Diz kapağının altı seğirirse (Sağ ve Sol) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Seğirmeler>Diz kapağının altı seğirirse (Sağ ve Sol)
Sin 11:45 30.07.18
Diz kapağının altındaki seğirmeler

Sağda güzel haber
Solda keder olur.
Hemen sol el sol diz üzerine koyarak okunur
<La kederi fil hayati>.

*Sol ayak diz kapağı altının arkası: Karşı cins ile yakınlaşmak, samimi olunmak demektir, her iki tarafta samimi olmak istiyor demektir. Ancak bu ihtilaç alındığında dikkatli olunması lazımdır ki zina yahut fuhşiyata dair celalden izin çıkmış, muhabbet ve samimiyet ile birlikte günaha yaklaşmak hususunda cesaret veriliyor. Dikkatli olunmak icap eder. Tehlikeli bir ihtilaçtır, diğer ihtilaçlarla takip edilmeli.

*Yine sağ ayak diz kapağının altının arkası: bir kadın kişi ile küskünlük, dargınlık, terslik yahut ani kavga, gerginlik olur. Evli çiftlerde eşler arası gerilim demektir. Sağ el sağ dizde“Lâ kederi fil cismaniyeti ve Şi’r-ruhaniyeti velâ hüzni velâ ihtilacı Hulki fil hayati” okur ve bir sağ̆ devri yapılır ise tecelli değişir muhabbet kapısı yeniden açılır, samimiyet oluşur. Evli olanlar ile kavga eden çiftler… Kolayca tecrübe edebilirler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Zerre 03:25 25.10.19
Hocam selamlar bu uygulamaları bilmiyoruz yeni öğreniyoruz ezberlememiz zor ama seğirme anı geçtikten sonra okunsa olur mu ve sağa devir yapın ne demek?selamlar

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up