Sembol dili - Bilinçaltı

Keşf Ettiğim Bilinçaltını Öteki Kişilere ve hipnoza Kapatma Uygulayımı (Tekniği) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Sembol dili - Bilinçaltı>Keşf Ettiğim Bilinçaltını Öteki Kişilere ve hipnoza Kapatma Uygulayımı (Tekniği)
Alavi 16:39 03.08.22
Muhterem Havâss Okulu okuyucuları berük (lutfen) bu konuyu iyice okuyup anlayın çunkim bu konu sizin yaşamınızı kurtaracak. Neden?Öncelik ile şunu söyleyeyim yazacak olduğum uygulayım(teknik) bitevce(tamâmen) bene ilişiktir ('â'iddir), bu uygulayımın (tekniğin) te'lîf hakkları bendedir, bu uygulayım(teknik) delegey tögüsünde (dunyâ târîhinde) görülmemiştir (Zâtan geçmişte görülmüş olsa idi ben te'lîf hakkını alamaz idim) dolayısı ile istirhâm ediyorum idi (hiç) kimse çıkıntılık yapmaya kalkmasın!

1.Adım
Gözlerini kapat udu (ve) gözlerini kapatınca gördüğün karanlığa odaklan.

2.Adım
Bu karanlığın bitevi (tâmm) ortasında ak (beyâz) bir çekiğin (noktanın) olduğunu düşle (hayâl) et (Bilinçaltının en duyarlı olduğu tüs (renk) aktır (beyâzdır).
Bu tüste (renkte) olan neyiniz var ise bilinçaltınız ile arasında deneyler yapın, gözlemler yapın ne dediğimi anlayacaksınız.

3.Adım
1,3,5,7 kez (Bu sayılardan biri) ''Bilinçaltım'' de (Bunu dememin nedeni BİLİNÇALTI HEP AÇIKTIR udu (ve) KİMİSİ TÂMM MA'NÂSI İLE 1'DE, KİMİSİ 3'TE, KİMİSİ 5'TE, KİMİSİ 7'DE BİLİNÇALTINDAN DÖNÜT ALIR (Ben 7'incide dönüt alabiliyorum (9'da alan görmedim ayrıca anımızın (zihnimizin) tek sayılara karşı ilgisini de yazacağım), bu dediğimi birçok kişinin üzerinde deneyin, gözlemleyin ne dediğimi anlayacaksınız. Ayrıca deney udu (ve) gözlem bilimin yöntemidir,belgir eygenin (zâhirî 'âlemin) yöntemidir).

4.Adım
1,3,5,7 kez ''Bilinçaltım seni benden udu (ve) dışarıdakim kişilerden gelen udu(ve) kötü olan ne var ise kapattım.'' deyin.

5.Adım
1,3,5,7 kez ''Kendimi kendi kendimi ipnoza (İrvin Yalomun Nietzsche Ağladığında (When Nietzsche Wept) adlı betiğini (kitâbını) okur iseniz kendi kendini hipnozun ne olduğunu öğrenebilirsiniz.) udu (ve) başkasının ipnozuna kapattım.'' deyin.

6.Adım
Kalı (Şâyed) Barışçıl (Muslimân) iseniz 7 evin (tâne) de Âyete'l-Kursî okumanızı şiddet ile tavsiye ediyorum. Neden? Çunkim sevgili dedem Muhammedin (Bu arada ben bir seyyidim, Huseynîyim bene güvenebilirsiniz, benden korkmanıza gerek yok zâtan korkuyor iseniz içinizde bir sufliyât var demektir. Ayrıca 'Arab ekininde (kültüründe) biz büyüklerimize adları ile seslenebiliriz,' 'Habîbî (Sevgilim) diyebiliriz.) bir hadîsi şerîfinde Âyete'l-Kursî için ''Âyetlerin seyyidi'', başka bir hadîsi şerîfinde ise Âyete'l-Kursî için ''Âyete'l-Kursînin içinde yedi kermen (kal'e) vardır.'' buyurmuşlardır. Kermenden (Kal'eden) kasıt korunmadır, dışarıya kapanmadır, imgelemler iseniz (imajine eder iseniz) ne dediğimi anlarsınız.

Selâmet ile. Allâha emânet olun.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Nocturne 18:56 03.08.22
Muhterem Alavi,
Emeğinize sağlık.
Uygulamayı yaptım, El Kuddüs esmasını çektiğim zamanki gibi sessiz bir zihin ile kaldım.
Bu arada kitabı da hatırlattınız, onu da okumak için elime aldım. (Nietzshe Ağladığında) . Bakalım kendimi gözlemleyeceğim, özelikle haberleri izlerken ki tepkimi.
Bu uygulamayı hangi sıklıkta, sürede yapmayı öneriyorsunuz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Alavi 20:02 03.08.22
Nocturne Nickli Üyeden Alıntı:
Muhterem Alavi,
Emeğinize sağlık.
Uygulamayı yaptım, El Kuddüs esmasını çektiğim zamanki gibi sessiz bir zihin ile kaldım.
Bu arada kitabı da hatırlattınız, onu da okumak için elime aldım. (Nietzshe Ağladığında) . Bakalım kendimi gözlemleyeceğim, özelikle haberleri izlerken ki tepkimi.
Bu uygulamayı hangi sıklıkta, sürede yapmayı öneriyorsunuz.
Sağ olun var olun.Yaşamında bir kez yapanların tâmm ma'nâsı ile istifâde ettiklerine şâhidim.Ancak tabî'î kim günde en az bir kez yapabilirsiniz.Günde en az bir kez yapacak iseniz önerim teheccud naması kılıyor iseniz seher vaktında bu uygulamayı yapmanızdır.Yeme(hem) tin bilimsel(pisikolojik) bir uygulayımdır(tekniktir) yeme(hem) de ma'nâvî bir uygulayımdır.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up