Rüya Tabiri Talep Edenler Buyrun. - Havas Okulu

Go Back   Havas Okulu > Astroloji & Astronomi & Rüya > Rüya ve Rüya Tabirleri

Acil işlemleriniz için instagram: @HavasOkulu
Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02.04.20, 19:40
twennywann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Vefali

Etiketlendiği Mesaj: 152 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Standart Rüya Tabiri Talep Edenler Buyrun.

Herkese esselamu aleyküm. Rüyalarınızı yorum olarak yazarsanız sizlere tabirlerini yazacağım cevap olarak. Sorular kısmında birkaç soru birikmişti bu konuda, buraya taşırsak daha iyi olacağını düşünüyorum Forum düzeni için de, bizler için de. Hayırlı akşamlar , sağlıcakla kalın.

---------- Post added 02.04.20 at 19:41 ----------

Alıntı:
twennywann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkese esselamu aleyküm. Rüyalarınızı yorum olarak yazarsanız sizlere tabirlerini yazacağım cevap olarak. Sorular kısmında birkaç soru birikmişti bu konuda, buraya taşırsak daha iyi olacağını düşünüyorum Forum düzeni için de, bizler için de. Hayırlı akşamlar , sağlıcakla kalın.
Yorumlayacağım Kaynaklar:
İmam Nablusi İslami Rüya Tabirleri Ansiklopedisi
Mustafa Necati Bursalı Büyük İslami Rüya T.
Alt 02.04.20, 20:42
Gayretli üye

Etiketlendiği Mesaj: 19 Mesaj

Allah razı olsun kardeşim. Mutlaka gördüğüm de ve hatırladığım da yorumlatmak için yazarım sana. 🙂
Alt 02.04.20, 20:54
Acemi

Etiketlendiği Mesaj: 1 Mesaj

Merhaba hocam,
Rüyada sevdiğim herkesle evde birlikteyken savaş uçağı ve patlama sesi duyuyorum. Sonra annem beni apartman boşluğuna çıkarıyor ve hemen ardından bombanın biri eve düşüyor sevdiğim herkes annem hariç ölüyor. Tam sabah ezanı vaktinde uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim.
Alt 03.04.20, 03:05
Vefali

Alıntı:
mordechai Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba hocam,
Rüyada sevdiğim herkesle evde birlikteyken savaş uçağı ve patlama sesi duyuyorum. Sonra annem beni apartman boşluğuna çıkarıyor ve hemen ardından bombanın biri eve düşüyor sevdiğim herkes annem hariç ölüyor. Tam sabah ezanı vaktinde uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim.
Rüyada aile fertlerinin ölümünü görmek görülen kesit olay kadar olumsuza işaret değil derler. Tabircilere göre bu konudaki tek olumsuz tabir Manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğidir. Ama onun haricinde ise pozitif anlamlar çıkarılabilir; yıllardan beri hayal edilen bir hedefe ulaşılacağı. Bir takım aile içi kırgınlıklar yaşandıktan sonra bu küslükler son bulacak ve derin bir nefes alınıp huzurlu bir yakınlık olacak.

Olumsuz olarak Manevi boşluklar da ; gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, şanssızlığa rast geleceğine ve kısmetsizlik içinde kalacağına. Eğer evliyseniz eşlerden birinin birine ağır konuşacağı da söylenir ama onu aldırış etmeyin.
Alt 03.04.20, 04:25
Acemi

Alıntı:
Rüyada aile fertlerinin ölümünü görmek görülen kesit olay kadar olumsuza işaret değil derler. Tabircilere göre bu konudaki tek olumsuz tabir Manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğidir. Ama onun haricinde ise pozitif anlamlar çıkarılabilir; yıllardan beri hayal edilen bir hedefe ulaşılacağı. Bir takım aile içi kırgınlıklar yaşandıktan sonra bu küslükler son bulacak ve derin bir nefes alınıp huzurlu bir yakınlık olacak.

Olumsuz olarak Manevi boşluklar da ; gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, şanssızlığa rast geleceğine ve kısmetsizlik içinde kalacağına. Eğer evliyseniz eşlerden birinin birine ağır konuşacağı da söylenir ama onu aldırış etmeyin.
Sağ olun, Allah razı olsun içimi rahatlattınız.
Alt 03.04.20, 11:42
Üye

Ben de ikiz bebeklerimin oldugunu gordumyorumlarsaniz sevinirim
Alt 03.04.20, 13:08
Vefali

Alıntı:
Babil22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de ikiz bebeklerimin oldugunu gordumyorumlarsaniz sevinirim
İkiz bebek ilahi bir mesajdır bence, şahsi fikrim. Dünyevi olarak çifte şanslı olacaksınız yani bunun anlamı normal şansınızın iki katı şanslı Aynı şekilde iki kat mutluluk inşallah olacak. Bolluk ve bir berekete işarettir aynı zamanda da...
Alt 03.04.20, 23:44
Üye

Alıntı:
İkiz bebek ilahi bir mesajdır bence, şahsi fikrim. Dünyevi olarak çifte şanslı olacaksınız yani bunun anlamı normal şansınızın iki katı şanslı Aynı şekilde iki kat mutluluk inşallah olacak. Bolluk ve bir berekete işarettir aynı zamanda da...
hadi ins Allah razi olsun
Alt 04.04.20, 01:46

Etiketlendiği Mesaj: 14 Mesaj

Sa rüyamda yerde ölmus şeklinde babam yatıyordu.sonra sağ elini kaldırıp yüzünde maske varmış gibi gerçek yüzünü kaldırdı altından başka bı yüz sonra yine kaldırdı yine başka bı yüz çıkardı.sonra iskelet gibi ayağa kalktı vücudu çelik gibi çok uzun boylu bana doğru kızgın kizgin geliyordu bende o sıra biriyle konuşurken baktim babam bana doğru geliyor babam neden böyle kızgın bana doğru geliyor ben onun için ne yapmadım da babam böyle kızgın diyorum.sonra ben bunu en iyisi Geylani hazretlerinin kıyafetlerini giydiren Mustafa adında biri var ona sorum diyorum.o sırada Geylani hazretlerini goruyorum ama o kadar yüce insan benimle ilgilenmez diye yardımcısına sorum diyorum.tesekkur ederimmm
Alt 04.04.20, 13:26
Vefali

Alıntı:
Atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sa rüyamda yerde ölmus şeklinde babam yatıyordu.sonra sağ elini kaldırıp yüzünde maske varmış gibi gerçek yüzünü kaldırdı altından başka bı yüz sonra yine kaldırdı yine başka bı yüz çıkardı.sonra iskelet gibi ayağa kalktı vücudu çelik gibi çok uzun boylu bana doğru kızgın kizgin geliyordu bende o sıra biriyle konuşurken baktim babam bana doğru geliyor babam neden böyle kızgın bana doğru geliyor ben onun için ne yapmadım da babam böyle kızgın diyorum.sonra ben bunu en iyisi Geylani hazretlerinin kıyafetlerini giydiren Mustafa adında biri var ona sorum diyorum.o sırada Geylani hazretlerini goruyorum ama o kadar yüce insan benimle ilgilenmez diye yardımcısına sorum diyorum.tesekkur ederimmm
Rüya tefsircisi Nablusi’ye göre , kaybettikten sonra kavuşulan berekete, zorlanarak istediği hayra, sıkıntılarının sonunda istediği onura, yenilgiden sonra hayalini kurduğu refaha, sıkıntıyla hak ettiği temiz kazanca anlamına gelir.

Bu rüyaya sevinç ve mutluluğun ardı sıra gelmesi, kişinin sevinç ve mutluluk içerisinde bir hayata mazhar olması ve problemlerden uzak güzel bir ömür yaşaması şeklinde güzel tabirler yükleyen İslam alimleri bulunmaktadır.

Bu anlamda kişi saadet, mutluluk ve bahtiyarlık içerisinde yaşayabilir, kederden ve sıkıntıdan uzak bir hayata nail olabilir. Ne var ki rüyada konuşan iskelet (Babanız) görmenin aynı zamanda yardım elinin kesilmesi ve rüya sahibine ciddi manada yardımcı olan kişilerin yok olup gitmesi, bunun neticesinde de kişinin ıstırap ve keder içerisinde bulunması gibi kötü bir tabiri olduğu da unutulmamalı ve bu doğrultuda hareket edilmelidir.

Öte yandan rüyanızda Geylani Hazretleri’ni görmeyi geçin; rüyanızın konusu bile olması gerçekten çok sevindirici bir haber. Maşallah sizlere. Yardım talebinizi Asistanı dahi olsa Geylani Hazretlerine yapmışsınız, bu işlerinizin hayırlı gitmesi için Allah’ın yolunda gitmek amacıyla kendinize yönlendiriciler aradığınıza delalet eder.

Hayırlı günler olsun, sevgiler.

---------- Post added 04.04.20 at 13:27 ----------

Alıntı:
Atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Özet olarak kendi yorumumu ekleyeyim;

Sıkıntılı dönemi Hak yolundan giderek ferahlığa çıkacaksınız, gibi anladım ben. Gayet olumlu bir rüya.
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
Stil