Sizden Gelenler

Sapık kadınlar ! - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 
Sizden Gelenler>Sapık kadınlar !
kutlubey 11:04 05.11.18
Sokaklar da yatak odası kıyafetiyle dolaşan her kadın sapıktır...

Bir algı var; sapık dendiği zaman sadece akla erkek gelir.. Oysa; sokakların sapık kadınlardan da temizlenmesi lazım ki, toplum bir nebze ıslah olsun..
Çok garip geldi değil mi okuyunca "sapık kadınlar"(!)

Bir erkek avret mahallini iyice belli edecek tarzda çok dar bir pantolon giyse, sapık/rezil vs. diye bağırırsın.. Ama giydiğiniz taytlardan her hattınızı belli ederken kendiniz adına neden utanmazsınız?

Haa o sizin özgür yaşam tarzınız değil mi? Peki erkeklere niye yok o özgürlükten? Sen baştan aşağı avret olduğun halde, tayt giyme özgürlüğünü kendine hak biliyorsun da, erkeğin özgürlüğünü neden alıyorsun elinden?(!) Senin avretinin belli olması moda, erkeğin ki sapıklık öyle mi?

Otobüste/metro da bedeninin kokusunu şişeler dolusu parfüm sıkıp güzelleştirip, burunların direğini kıran ve erkeğin yanından ifil ifil geçtiğinde beyne direk şehvet hormonları uyarısı verecek kadar kokulanan bir kadın; "bana bakma" dediği gibi "beni koklamayın" da diyebilir mi?

Ben, helal olduğu halde hiç çarşı pazarı göğüsleri yarıya kadar görünür tarz da gezen abi/amca görmedim. Siz gördünüz mü? Görsek "sapık" diye koşarız değil mi adamcağızın peşinden?

Peki ben, domates seçerken sapık ablanın göğüslerini neden görmek zorundayım? Erkek göbekten yukarısı helal olduğu halde asla böyle gezmez/gezemezken, kadınlar göğüs avretini açıpta geziyor ve bu sapıklık olmuyor öyle mi?

Bir bankta kalçasının tam altına gelecek kısalıkta şort ile oturan bir adamın yanına çocuğunuzu oturtur musunuz?
Ne münasebet deli midir, sapık mıdır nedir?! Teklifim bile nasıl çirkin değil mi annesi?

Peki aynı şekilde oturan, kalçasından aşağısı çıplak bir kadının giyinişi, neden seni aynı şekilde rahatsız etmiyor? Vel hasıl kelam; sokaklar da yatak odası kıyafetiyle dolanan her kadın da bir o kadar sapıktır! Toplumun ahlakını bozuyorlar! Toplumun kalitesini düşürüyorlar! Bugün o çocuklar çarşı pazarda bir ablanın göğsünü, kalçasını, bacaklarını görmek zorunda kalıyorsa, bu da bir "ÇOCUK VE TOPLUM İSTİSMARIDIR"....

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Mucella 11:05 05.11.18
Allah razı çok güzel yazmışınız böyle kadınları görünce kendimi sorguluyorum ben bu tarz giysiyi evimin içinde giyemezken haya ediyorum bunlar ne cüret sokakta giyiyorlar diyorum allahım islah etsin inşallah

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Torlak 11:06 05.11.18
Ya arkadaşlar en kıl olduğum şey de nedir biliyormusunuz yanlış anlamayın baktığımdan değil ama giyinir daracık taytı veya mini eteği biri bakınca da ne bakıyorsun der ya..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
gala 12:49 05.11.18
Şimdi bazı kesim bu yazıyı okusa, "şortuma dokunma! dekolteme dokunma!" der. Çok doğru ve güzel bir yazı, Allah hepimize hidayet versin inşaAllah...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Türk 13:47 05.11.18
Ağzınıza sağlık doğru söze ne denir.Fakat şimdi anneler küçücük kızlarını böyle giydiriyor.Ailem Çınarcıkta yaşıyor her sene gideriz.4yaşında oğlum denize girmeyi sever çocuk sonuçta.haşemayı giyip gidiyorum mecbur.dönene kadar yemediğim hakaret kalmıyor insanlardan.sanki koca deniz ben girince mındar oldu günümüzde batı özentisi Atatürkçülük kelimesiyle değiştirilip insanlara dayatılıyor maalesef.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Amber 14:18 05.11.18
Allah razi olsun cok dogru bir tespit

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
emel34 18:14 05.11.18
Sapik Kadinlar basligi cook yanlis olmus niye genelleme yapiyorsunuz!?
Bugunku haberle buyrun bakin Kutahyada yasanmis bi taciz var kizcagiz kapali ve 17 yasinda adam gelior ellior kiz orada bayiliyor goruntuleri var izleyin ! Adam evli iki cocuk babasi ustelik! Demek istedgim sapiklik insanin icinde bitior o kisi acik degildi ! Evet herkes kendinden sorumlu ve herkes kendi imtihani yasior biri acilmis sacilmis kendi kaybedior, erkek de kendine bakicak o da onun imtihani Allah bizi dogru yoldan ayirmasin ahlakimizi guzellestrsin ins.!

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
fanatik 15:13 07.11.18
En iğrenç olanı ise sanal ortamın, kadın erkek üzerinden kurgulanmasıdır.Öylesine dejenere oldu ki, artık mide bulandırıcı boyuta geldi kadın erkek söylemi.
Bugün artık ,sosyal medyayı itibarsızlaştıran kadın erkek söylemidir.
Kadın erkek sorununu sosyolojik psikolojik ve bilimsel olarak ele almak yerine bir takım
tuzak sorularla konunun içene çekerek ,son derece pejoratif bir dille muhabbet yapılmasıdır.
İnsan gerçek yaşamda aşık olduğu gibi burada da olabilir,sorun zaten bu değil.Asıl sorun kadınların sosyal yaşamda ki ,maruz kaldığı şiddetin üzerini örtmek çabasıdır.
İnsanlar eğer sosyal medyayı bir bilgi aracı, iletişim aracı olarak kullanmadıkları sürece sosyal medyanın itibar kaybı önlenemez.
Burası gerçekten de herkesin ifade alanıdır.İnsanlar bu alana sahip çıkmalıdır.
Birilerinin cehaletine kurban gitmemelidir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İpek 09:56 09.11.18
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Yazdıklarına katılmakla beraber şunuda eklemeden geçemiyorum. Sapıklık cinsiyet değil şahsiyet eksikliğidir

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
manyetik 02:53 07.12.18
vaybe teşekkür ederim herkeze güzel tesbit güzel yorumlar ipek kardeşim yorumuna hayran kaldım cuk diye oturmuş mükemmel

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2