Sizden Gelenler

Dışını Süslemekten İçini Süslemeye Vakti Kalmayanlara İthafen - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sizden Gelenler>Dışını Süslemekten İçini Süslemeye Vakti Kalmayanlara İthafen
Sakaryalı 11:39 09.02.19
Uzun zamandır müslümanlara empoze edilen tesettür modası maalesef tamamen yadırganamaz hale geldi. Bundan 20 sene evvelinde dışarı şalını farklı bağlayıp gözüne at kada aylaynır sürüp çıksaydı bir kızımız, herkes düpüne gittiğini sanırdı. Şuan öylesine normal geliyorki, pazara bile makyajsız çıkmaz artık bizim şallı kızlarımız. Tabii bir dr bu şal mevzuu vahim. Başörtüker vardı bilirsiniz, 1.10 kestirilirdi Bursa Pazarlarından. Başörtü buydu, gözalıcı renkler olmaz, davetkar bağlanmazdı. Şimdi o koskocaman şalın iki ucuyla hanımlara emredilen yakaları örtmek, güzellikleri kapamak varken, aksine göğüsleri dagada açığa çıkarıcı kıyafetten içeri alınarak bağlamalar... Topukları hiç sormayın, dengede nasıl dururlar meçhul, onu bırak koşanları bile var. Artık açık saçık bayanlardan daha cazibeli, full makyaj şallı mankenler var. Şeytan mı daha çok gülüyordur, düşman mı daha çok seviniyordur bu acıklı manzaraya, söyleyin a dostlar, hele bi deyin?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Nani 12:36 09.02.19
Şeytan kazanmış ve eserleriyle gururlanıyor.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
BLueSea 13:03 09.02.19
Çok güzel bi konuya değinmişsin ablacım. Bu durum artık çok vahimleşti. Sadece örtü konusunda diil ahlak konusunda da sınırları aşanlar var tabii genelleme yapmayalım, sadece kafasını örtüp her türlü ahlaksızlığı yapıyorlar. Ben tesettürlü değilim fakat bilmiyorum karsıma Allah mı çıkarıyor, nerde karşıma çıktılarsa hepsi ahlaksız. Suan üst katımda bir ahlaksız oturuyor evli 1 küçük kızı var kocası imam. her gün hergün olmazsa gün aşırı sabah herkes uyurken ve geceleri 12 den sonra son gaz yabancı müzik acıyor, Şahsen bn azack sesi açsam utanıyor rahatsız oluyorum.Kıskanclıktanmıdır ahlaksızlıktanmıdır yoksa görgüsüzlüktenmi bilemedim. bundan önceki de öyleydi ilahyat okuyodu ben evde yokken eşimin yanına geliyordu daha neler neler... eşimin ailesi hepsi kapalıdır ben değilim suan çoğu rezil olmuş durumda. küçük görümcemin dolabında içkiler gece 3erde arabalarla falan gezmeler , eşide yurt dışında üstelik... rabbim ümmete akıl fikir versin inşallah ne diyelim...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sakaryalı 13:30 09.02.19
Heryerde okuyup duymuşsunuzdur muhtemelen, imam hatipler çoğaldı, başörtüsü serbestisi geldi, lakiiiin, örtünün içi boşaltıldı. Önceden bilinçli başı örtülü azdı, şimdi örtü var, kafa boşş. İstisnaları tenzih ederiz. Edeb meselesi zaten içler acısı. Genç kızlar ne öyle ne böyle Yazık, şeytan ve avaneleri gene mi galip?!

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi