Sizden Gelenler

Hz. MEHDi (a.s) Çağrı - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sizden Gelenler>Hz. MEHDi (a.s) Çağrı
Torlak 15:49 20.12.19
HZ.MEHDİ (AS)’YE ÇAĞRI (KADERDE OLAN GELİRMİŞ BAŞA)

İster Türklerin içinden çık ister Arapların içinden çık ister başka bir milletin içinden çık. Yeter ki bir an önce çık Ya Mehdi (as). Senin hangi milletten olduğun bizim açımızdan sorun değildir. Bizim evlerimize de gel Ya Mehdi (as). Gelirken elin boş gelmezsin sen. Sen hiçbir şeyin olmasa duanla gelirsin ve duanla ayrılırsın yanımızdan. Sen bize Allah’ın sözlerinden haber ver tekrardan yeter ki! Sen hakkı tekrar söyle yeter ki! Sen bize Peygamberimiz Hz. Muhammed(sav) sünnetlerinden tekrardan haber ver yeter ki! Nefislerimiz yeter ki şeytana kanmasın. Hak La İlahe İllAllah ya Mehdi (as).

Sen bir duasın gönüllerde, akıllarda ve ruhlarda. Sen bir özlemsin dualarda. Kim bilir kimler etti o duayı? Kim bilir kimler özlüyor seni? Ortalık karıştı. Düzen bozuldu. Düzeni bozdular. Yetiş Ya Mehdi! Biliyoruz. Senin yanında bir Hz. Ebubekir (ra) yok. Senin yanında bir Hz. Ali (ra) yok. Senin yanında bir Hz. Ömer (ra) yok. Senin yanında bir Hz. Osman (ra) yok belki. Ancak emin misin onların sana dua etmediğinden zamanında, sen daha doğmadan önce. Son Peygamber Hz. Muhammed (sav) kim bilir ne güzel dualar etti senin için. Binlerce yıl geçse de aradan ayrılacak mısın Hz. Muhammed (sav) yolundan. Sen en güzel en doğru yolun Hz. Muhammed (sav)’in yolu olduğunu biliyorsun. Hakka giden yolun Resulullah (sav)’ın yolu olduğunu biliyorsun. Bunu sen idrak edemediysen kim idrak edecek. Anlat bize Ya Mehdi (as). Biz senden ayrılmayacağız. Biz senle yol alacağız; ama seni bulamıyoruz. Sen Mehdisin, sen iyi olansın, sen merhametli olansın, sen kan akıtmayacak olansın, sen hoşgörülü olansın. Allah böyle takdir ettiyse bizlere de sana uymak düşer. Sen canlılara merhamet edensin. Sen Rabbimizin gösterdiğini bizlere tekrardan hatırlatacak olansın. Hak La İlahe İllAllah ya Mehdi (as).

İnsanlık yaralı Ya Mehdi (as)! Canlar gidiyor Ortadoğu’da! Canlar gidiyor Dünya’da! Zalimler kol geziyor çarşı pazarlarda. Ellerinde silahlar. Kurşuna diziyorlar insanları. Zulüm yapıyorlar insanlara. Öyle bir Dünya’ki yer ehli de mutsuz gök ehli de. Zulüm ve adaletsizlikle dolmadı mı Dünya? Sen neyi biliyorsun? Allah’ın kullarına asla zulmetmediğini biliyorsun. Sen merhametlilerin en merhametlisi olanın bir ve tek Yüce Allah olduğunu biliyorsun. E o zaman niye duruyorsun? Biliyorum, sen bir duruma kılavuzlandın; ama Haktan yardım bekliyorsun. Unutma Ya Mehdi (as) Hak La İlahe İllAllah.

Sen zerre kadar şöhret peşinde değilsin. Sen zerre kadar maddi çıkar peşinde değilsin. Sen bunları elinin tersiyle itensin. Unuttun mu bin yıl geçse de aradan ayrılamazsın bu yoldan. Sen Hakka inanan ve Hakka kulluk eden birisin. Kimden korkuyorsun? Yalnız da olsan, tek başına da kalsan tüm Dünya karşına dikilse de çıkacaksın. Sen Allah’a dayan. Sen Allah’a güven. Güç Allah’ındır. Biat Allah içindir. Bütün Dünya üstüne üstüne gelse Allah dilemedikçe sana zarar veremezler. Sen insanlık elinden nasip almış birisin. Sen yaşlılara yardım edensin. Sen yetimi, öksüzü koruyup kollayansın. Sen körlere üzülensin. Sen kedi ile köpeğin kavga etmesinden rahatsız olan birisin. Sen bunları kendi kendine yapmıyorsun. Sana bu hissi, bu duyguyu veren bir ve tek olan Yüce Allah’tır. Kendinden bilme sakın. Biçare insanların sesi olmayacak mısın? Kaderde aldın bu sorumluluğu. Ahit verdin. Şimdi kaçmak olmaz. Şimdi sorumluluk almamak olmaz. Herkes sana özeniyor. Herkes sen olmak istiyor; ama sen Mehdiliği bile reddeyorsun. Bu nasıl mütevazılık! Görmüyor musun insanlık yaralı! Görmüyor musun can düşman olmuş kardeş kardeşe!

Hak La İlahe İllAllah ya Mehdi (as).

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Gunes1453 08:30 01.03.20
Amin ecmain

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up