Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

ip ile büyü varmi anlamak - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 
Sorularınız>ip ile büyü varmi anlamak
grafiker 10:03 18.04.16
Arkadaslar bunun asli astari var midir ben yapmıştım hic bisey olmamisti ama sonra duydumki azamette gecen cin padisahi hristiyan dinine bağlı cumartesi gunleri cikan biriymis bu uygulama cumartesi yapilirsa sonuc alinirmis simdi musluman olsa tamam ama bu bilgilerde dogrumu onuda bilmiyorum


bir kişide büyü olup olmadığını anlamak için o kişiden 4 parmak ip alınır veya ayak başparmağından topuğa kadar iplikle ölçü alınır her ikiside olur. önce bir kağıt üzerinde o ip ölçülür ölçülen ipliği hastanın avucunun içine konulur eli kapatılır, elini sıkmasını önerir, aşağıda okunması gereken sure ve azimeti okunur tekrar hastanın elinden o ip alınır ve daha önce ölçtüğünüz yere konulur ve bakılır eğer ip uzamışsa cin alameti kısalmışsa insan şerri (büyü) şayet ip aynı boydaysa cenabı haktan gelen bir rahatsızlık demektir. ipliği hastanın eline koyunca 3 defa HÜMEZE suresi(kuranda en son sayfalarda) ve 3 defada bu azimet okunur.

okunacak azimet: egsamtü aleyke ya meymunu ya ebanuh en tenzile adla hazal eseri ve tübeyyin ma bisahibihi minel cinni fetavvelhu ve in kane minel insi febgihi ala halihi bihaggi hazihissuratiş şerifeti uluhan uluhan el acel el acel el acel essaah essaah.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
grafiker 09:38 19.04.16
kimse bilmiyor heralde
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nani 10:02 19.04.16
Azimettin içeriğinde ilginç bir cin padişahıda vardır, bu cin cumartesi günün saatlerini yönetme gücünü ve anahtarları elinde tutar, bu cinin görüntüsü yaşlı bir adamı andırır, bu zatın elinde bir asa vardır ve kuyu ile harabe yerlerde dolanır ayrıca çenesinde 7 kıl vardır ve ne ilginçtir ki bu cin kıralı hristiyan dinine bağlıdır. Cin'in adı "meymun eba nuh"tur
(meymun eba esfet) ile karıştırmayın. ikinci cin bir ifrittir ve bir kaç cinin lideridir,lakin bu cin kendi halinde soyutlanmış bir grubun lideridir..onun karekteri ve giysiside siyahlar içerisindedir genelde Azrail'in emrindedir. v.s. v.s. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sin 10:17 19.04.16
Okunacak duanın aslı böyledir:

Aksamtü aleyke ya meymunü ya eba nuh entelzile ala hazel eseri ve tübeyyine ma bisahibihi minel marazi in kane minel cinni fetavVilhü ve in kane minel insi fekassırhü ve in kane minallahi teala feebkıhi ala halihi bihakki hazihis süretişşerifeti elvahan elvahan el acel el acel essaah essaah. diye dua'mızı böylece tamam etmiş oluruz.
Not: değerli arkadaşlar. bunu cumartesi günü.ilk (1. zuhal saati) veya ( zühre (5.) saatinde)

yaparsanız daha uygun olur. Niyet bizden şifa ALLAH'tan olur inşallah.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
RvP 10:19 19.04.16
Egsamtü aleyke ya meymunu ya ebanuh en tenzile adla hazal eseri ve tübeyyin ma bisahibihi minel cinni fetavvelhu ve in kane minel insi febgihi ala halihi bihaggi hazihissuratis serifeti elvahan elvahan el acel el acel el acel essaah essaah.

Aksamtü aleyke ya meymunü ya eba nuh entelzile ala hazel eseri ve tübeyyine ma bisahibihi minel marazi in kane minel cinni fetavVilhü ve in kane minel insi fekassırhü ve in kane minallahi teala feebkıhi ala halihi bihakki hazihis süretişşerifeti elvahan elvahan el acel el acel essaah essaah.

Aksamtü aleyke ya meymunü ya eba nuh entelzile ala hazel eseri ve tübeyyine ma bisahibihi minel marazi in kane minel cinni fetavVilhü ve in kane minel insi fekassirhü ve in kane minallahi teala feebkihi ala halihi bihakki hazihis süretisserifeti elvahan elvahan el acel el acel essaah essaah.

Cumartesi yapılması gerekiyormuş. 1. saat diye geçiyor, yani cuma akşam namazından sonra başlayan vakit olmalı diye düşünüyorum.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Adalet 10:21 19.04.16
internetten araştırdım ve böyle birşey buldum.

Bir kişide büyü olup olmadığını anlamak için o kişiden 4 parmak ip alınır veya ayak başparmağından topuğa kadar iplikle ölçü alınır her ikiside olur. önce bir kağıt üzerinde o ip ölçülür ölçülen ipliği hastanın avucunun içine konulur eli kapatılır, elini sıkmasını önerir, aşağıda okunması gereken sure ve azimeti okunur tekrar hastanın elinden o ip alınır ve daha önce ölçtüğünüz yere konulur ve bakılır eğer ip uzamışsa cin alameti kısalmışsa insan şerri (büyü) şayet ip aynı boydaysa cenabı haktan gelen bir rahatsızlık demektir. ipliği hastanın eline koyunca 3 defa HÜMEZE suresi(kuranda en son sayfalarda) ve 3 defada bu azimet okunur.

okunacak azimet: egsamtü aleyke ya meymunu ya ebanuh en tenzile adla hazal eseri ve tübeyyin ma bisahibihi minel cinni fetavvelhu ve in kane minel insi febgihi ala halihi bihaggi hazihissuratiş şerifeti elvahan elvahan el acel el acel el acel essaah essaah.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HeartLess 10:24 19.04.16
Arkadaşlar bırakın böyle şeyleri lütfen.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
grafiker 12:10 19.04.16
kolay bi uygulama demekkü duyduklarım doğruymuş ama müslüman olsaydı iyiydi yapmam ben bidaha
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ebuisa 16:45 19.04.16
Meynun ebi nuh huddam değil mi hatta yedi cin padişahindan biri, Hristiyan bir cin nasil huddam olur ki; nasıl islami bir duaya kaseme cevap verir ?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
gunes 16:46 19.04.16
Ben bu uygulamayı yaptim bir kac defa bence asli astari yok diye düşünüyorum
tabi en doğru sunu allah bilir
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3