Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Orijinal ve En İyi tütsü markası nedir? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Sorularınız>Orijinal ve En İyi tütsü markası nedir?
muhammed19 19:59 01.10.17
Selamun Aleykum değerli hocalarım değerli arkadaşlar... Danışmak istediğim bir konu vardı. En iyi, rahatlıkla kullanabileceğim (orijinal) ve sizlerin de rahatlıkla kullandığı tütsü markası'nın ismi nedir? Allah razı olsun, hayırlı akşamlar dilerim...

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
hukar 11:52 04.10.17
Bu ürünlerde yeterli markalaşma olmadığı için net cevabı yok. Deneyip bulacaksın. Yada hocalarımıza soracaksın onlar hangilerini kullanıyorsa sende onlardan al.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
muhammed19 17:57 04.10.17
"HEM" markası çok yaygın ama çok yaygın olması orijinal olduğunun kanıtı değil. Biraz araştırdım çok da kesin bir şey bulamadım açıkçası.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Zeynebsakafi 23:40 01.11.17
tavsiyem sandal ve gül tütsüsü kullan kardeşim. ama çalışmamı yapacaksın bilmiyorumda @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] KARDEŞİN DEDİĞİ GİBİ, DENEME YANILMA, YAPABİLİRSİN, Şunuda ilave edeyim sandal hoş bir kokudur fakat her görevli hoşlanmayabiliyor, anladığım kadarıyla bir çoklarının beslendiği güzel kokular var, yinede deneme yanılma yap, eğer riyazatta kullanacaksan yada görevlendirmede o zaman amber tavsiye ederim.

Ayrıca şahsıma münasır koku takıntım var, hemen hemen tüm tütsülerle ilgilendim, keskin ve kötü kokulardan uzak dur, özellik nane anason kokularını tavsiye etmiyorum, ve küçük bir not senin bazen hoşuna gitti diyede koku ayarlaması yapmamalısın
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 00:35 02.11.17
Ben safran mürekkebini,tütsüleri ve diğer havas malzemelerini Sin hoca'dan temin ediyorum.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi