Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Bana yapılmış olduğu söylenen büyüler hakkında - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sorularınız>Bana yapılmış olduğu söylenen büyüler hakkında
topsecret37 20:54 26.01.18
Herkese merhabalar,

Yaklaşık 3 gün önce foruma kayıt oldum. Zaman ve fırsat bulabildikçe de konulara bakmaya çalıştım.
Açıkca söylemem gerekirse bu konularla ve ilimle çok da ilgili olduğum söylenemez. Deistim. Yüce yaradana inancım ve sevgim büyüktür ama dinler konusunda her zaman şüpheci olmuşumdur.
Hayatım boyunca kendimi bildim bileli zorluklarla başederek bugünlere geldim. Çok şükür. Ama son iki yıldır, artık altından kalkamayacağım, başedemeyeceğim zorluklarla karşı karşıyayım.
Geçim ve karın doyurma kaygısı, oğlumla yaşadığım problemler, ruhani sıkıntılar, gönül ilişkimdeki kısır döngü, bir dönem her gece yarım saate bir sanki biri uyandırıyormuş gibi gözümü açmalar, ve uyandığımda sanki duş almışım gibi sırılsıklam uyanmam, fiziksel ağrılarım, yine bir dönem nefes almakta çektiğim zorluk, ve kalp çarpıntılarım... Yanımda çalışan biritarafından mallarımın çalınması. Ve en sonunda neredeyse iflasın eşiğine gelmiş olmam...Hala toparlamaya çalışıyorum.
Bir aile yakınımız uzun süredir, yaşadığım şeylerin normal olmadığını, ben de birşeyler olduğunu söyler dururdu.
İnternetten kendimce uzun uzun araştırdım ve burada reklamı olsun istemediğim için adını vermeyeceğim bir güya "hocaya" güvenerek, borç bulup ödemesini yaptım. Kargoyla bana 41 gün boyunca toprağa gömeceğim çalışmalar gönderdi. O da güya haftada 3 gün benim için okumalarını yapıyordu. Hiçbir işe yaramadığı gibi, herşey daha da kötüye gitti. Her defasında biraz daha beklemem gerektiğini, aslında yeni doğmuş bir bebek gibi tertemiz olduğumu, nerede tıkandığını bilemediğini söyledi. Ve ben de uğraşmaktan vazgeçtim.
En sonunda bundan 3-4 hafta önce beni İstanbul'a biraz uzak bir kasabada bir hocaya götürdüler. Hoca adımı soyadımı ve anne adımı sordu. Karakterimle ilgili doğru analizler yaptı. Ve üzerimde 3 ayrı büyü olduğunu söyledi. Birincisi; bana ölü suyu içirmişler. İkincisi; çürümüş 3 yumurtayı mezarlığa gömmüşler. Üçüncüsü ise ters kaşık denen bir büyüymüş.
Bana bunları anlatırken bir yandan tükenmez kalemler normal bir kağıt parçasına dualar ve bazı karalamalar yaptı. İki tanesini katlayarak streç filme sardı. Biri üzerimde taşımam için, diğeri işyerime koymam içindi. Ayrıca 5 gün suya karıştırıp içmem gereken bir kağıt, yakıp, küllerini yemeğime karıştırıp yemem için bir kağıt, bir de ayrıca 3 gün boyunca ballı suya karıştırıp içmem gereken bir kağıt verdi. (Ne ceylan derisi, ne safran, ne de misk?)21 gün sonunda etkisini göstermeye başlayacağını söyledi. Yarın 21. günüm.
Yine inanarak söylenen herşey uyguladım. Hala inancımı kaybetmiş değilim. Ama aklımda soru işaretleri de yok değil...
Burada gerçekten ilim sahibi insanlar olduğunu gördüm paylaşımlardan.
Sayın, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hocalarımız, görüyorum ki 50 mesaj limiti var bakım yaptırmak için. Ama en azından üzerimde olduğu söylenen büyü çeşitlerinin, gerçekten varolup olmadığı konusunda ve hocanın yapmış olduğu çalışmada herhangi bir eksik veya yanlış olup olmadığı konusunda yardımcı olabilir misiniz bana?
Sevgilerimle

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
İpek 10:59 27.01.18
Ebuyusufhocamla görüş

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
mavibutterfly 13:34 29.01.18
Allah yardımcınız olsun inşallah derdinize derman bulursunuz

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Yahyahoca 10:18 12.02.18
Değişim oldumu bilgi verin evladım

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi