Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

cinler yapılması gerekeni sabaha kadar yazıyormus - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sorularınız>cinler yapılması gerekeni sabaha kadar yazıyormus
pembe 13:59 21.02.18
Nerden başlamam gerektiğini bilmiyorum aslında. Benim 5 yıllık evliliğim ve bir çocuğum var. Eşimle evlenmeden önce kesinlikle böyle birşey düşünmeyen biriydim daha sonra biranda evlendik çocuk oldu. O zamanlar sanki aklım yok gibiydi suan bile hatırlayamıyorum çoğu şeyi. Daha sonra eşim iftira yüzünden hapse girdi 5 yıldır hapiste ve ben hep hayırlısıyla çıkar suçsuz olduğunu illaki belli olur diye düşündüm. Buldugum bütün yolları denemeye çalıştım dualar ettim namaz kıldım kuran okudum. Ama sanki olmuyor ve artık inancımı etkilemeye başladı. hayırlı değilmiş demekki diyorum ama suçsuz olanların dışarda gezip eşimin içerde olması adalet konusunda beni şüpheye düşürüyor. Bir akrabam bende büyü veya uğrak gibi birsey olabilecegini söyledi. birde kaynanam bir kadına gitmiş ve kadın aileye büyü yapıldığını ama eşimin yıldızı düşük olduğu için onu etkilediğini söylemiş. bana bir kağıt getirdi. yarısı mavi kalem yarısı siyah yazılı eşimin benim Adımız var kadın yazıp uyuyormus cinler yapılması gerekeni sabaha kadar yazıyormus. böyle birşey varmı değişik kelimeler vardı secde edilecek falan yazıyordu ben korktum yapmadım. Çok rica ediyorum Allah rızası için akıl verin büyümü var kader mi yıldızımız mı uyumsuz 5 yıldır tükendim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Capella 14:05 21.02.18
Rabbim yardımcınız olsun.Namaz ve ibadetleri bir şey olsun diye değil de yalnızca Allah rızasını gözeterek yapmanız daha faydalı olur. İmtihan dünyası sabretmek gerek. Bazı hocalar sırf para kazanmak içim bişey olmasada bar diyor. Onun için referansı olmayan güvenmediğiniz bir hocaya işlem yaptırmayın.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
pembe 14:16 21.02.18
birsey olsun mantığı değil duaların ibadetlerle iyiliklerle güçlendigini düşünerek hareket ediyorum. ama zor durumdayım. Rabbim e çok güveniyorum ama adaleti bulamayınca ve sağdan soldan büyü yok yıldızınız uymuyor ondan birarada değilsiniz diye duyunca bunuda araştırıp en azından elimden geleni yapmak istiyorum. Bundan sonrası hayırlısı artık

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Yahyahoca 14:19 21.02.18
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Hocalık bir durumunuz yok sizin, eşinizin haksız yere içeride olması kötü bir durum ama bu karşılıksız kalmaz umarım günahlarına kefaret olur. İbadetler birşeyler olsun diye yapılmaz evet ama ibadet yapanların duaları daha hızlı etkileşime girer. Dua kabul edilir ya da edilmez bunu biz bilemeyiz. Hayırlısını dilemek gerek.
Bu tavsiye ettiğim duayı okuyup sonra duanızı yapın inşallah kısa zamanda düzelir sıkıntılarınız.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Capella 14:20 21.02.18
Yıldızların uyuşmaması eşinizin ceza evine girmesini gerektirmez bence. Aranızda sürtüşme ve anlaşmazlık olur. Adalet ve mahkeme için forumda uygulamalar var. Hocalarımız daha aydınlatıcı olabilir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
pembe 14:34 21.02.18
Çok teşekkür ederim hocam Allah razı olsun sizden. Duyduklarım aklımı karıştırıyordu. O kadının verdiklerini yapmadığım için suçlu hissediyordum. Icim çok rahatladı.
Rabbim hayırlısını versin herkes için ..

---------- Post added 21.02.18 at 14:36 ----------

Bilmiyorum bana öyle dediler biri gitmiş senin yıldızın düşük eşin ya cezaevine ya mezara girer demişler. Başına birsey geldimi çokşey duyuyorsun benim fazla bilgim yok bu konularda ama yinede insan acaba diyor.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
thestrainx 14:48 21.02.18
Kardeşim, haksız yere hapse giren kişi her namazdan sonra 156 kez Ya Afüvvü okursa inşallah çıkar tez zamanda. Ya da siz bikaç kişi birleşip, duanızı edip toplamda 156X156 adet Ya afüvvü okuyun bikaç gün içinde. İnşallah çıkar. Rabbim yardım etsin size, dualarınızı kabul etsin...

---------- Post added 21.02.18 at 14:49 ----------

Toplamda 24336 adet Ya Afüvvü okumalısınız yani.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
pembe 15:03 21.02.18
Teşekkür ederim uygulayacagim. Allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
thestrainx 15:52 21.02.18
pembe Nickli Üyeden Alıntı:
Teşekkür ederim uygulayacagim. Allah razı olsun
Sizden de kardeşim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
muallimim 14:39 17.09.18