Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Hüddamların cinsiyeti - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 
Sorularınız>Hüddamların cinsiyeti
hvedud 23:17 13.05.18
Hüddamların cinsiyeti varmıdır? hep erkek olarakmı gelirler?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 02:52 14.05.18
Bazı davetlerde kişiyi sınamak veya onun emri altında olmamak için hayvan suretinde gözüküp korkutabilirler zaman zaman işinin imanına göre yaşabilir bir durum bu..Dişi cin ifrit varda dişi hüddamı bilmiyorum duymadım inanın sadece şöyle bir teorim var..İnsanlar ve cinler dişileri olduğu için ürüyebiliyor yaşayabiliyor.Hadim Hüddam Cenabı Hakk'ın Esması ayeti harfinin görevlisi olduğu için sanmıyorum ki dişisi olsun doğrusunu Allah bilir tabiki..

Benim aklıma şu geldi ilk : Sat komandosu görevde iken(Kıyamete kadar görevleri devam eder bu varlıkların) yanında bayan olur mu ? Eşi olsa ne kadar görevine bağlı kalabilir ? İzin günü yoktur her daim iş başındadırlar..Birde şunu düşündüm bazı cinler güzel bayan kılığına girip etkiliyebiliyorlar hatta hayal gösterip ilişkiye girdiklerini bile gösteriyorlar bazı insanlar bu ilizyonlara kapılıp herşeyinden oluyor..

Tamamen Allah'a yönelmiş zikir ,halvet ehli halisane niyet ile davet yapan birisi bayan hadim hüddam'dan hoşlanırsa ne olur ? Çok yanlış olur.Cenabı Hakk abes iş yapmaz.Açıkcası ben düşününce hadimlerin ve hüddamların dişilerinin olduğunu aklıma sokamıyorum.Tabiki doğrusu Allah bilir..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İpek 09:42 14.05.18
hvedud Nickli Üyeden Alıntı:
Hüddamların cinsiyeti varmıdır? hep erkek olarakmı gelirler?
Bana göre hep erkek değildir mübarek.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
hvedud 19:43 14.05.18
Farklı işlerle uğraşan hüddamlar varmıdır... Mesela sıhhat konusu İslami açıdan düşünürsek bayan Dr. Bir hadim olamazmı?.. Veya bayanlar erkek hadimlerin alt bölümlerdemi görevliler.. Doğrusunu Allah bilir... Kafamda deli sorular.. Çok sormakta iyi değil sanırım.. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]@ipek

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 20:15 14.05.18
Mesela Fatihanin hadimi şifa işlerinde kullanılabilirken,ayet-el kursinin hadimi savaşçıdır.Kafa güzel çalışıyo bu kafayla bi tefekküre tutulsan var ya neler olur neler.. kâinat melekler şeytanlar ağaçlar meyveler herşeyi düşün tefekkür et.Bazi şuurlar bilincler tefekkürle açılır.Bu düşüncelerin öğrenmeden bitmicek ,bu merakli ve dusunceli yapini tefekküre yönlendirilerek sana kâr olarak geri döner..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
hvedud 20:33 14.05.18
Tefekkür elhamdülillah... Belki bunun sonucu bı kadar soru... Fakat sorular arttıkça arayışla birlikte sanki bir küskünlük oluyor... Sormamak mı gerekiyor? Cevaplar nasıl bulacağım? Tevekkül ettikçe sakinleşen ruh...yinede sorulara mahkum oluyor.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
hvedud 20:38 14.05.18
Tefekkür elhamdülillah... Belki bunun sonucu bı kadar soru... Fakat sorular arttıkça arayışla birlikte sanki bir küskünlük oluyor... Sormamak mı gerekiyor? Cevaplar nasıl bulacağım? Tevekkül ettikçe sakinleşen ruh...yinede sorulara mahkum oluyor. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 20:50 14.05.18
Marifetullah ile ilgili kitaplar okuyun,Allahi tanımaya çalışın bu da tefekkürle olur..Allahi bulan kişinin sorucak soruları kalmaz.Aslinda bizim bu küçük sorularımız cevaplarını bilsek bile bize bişey katmaz.Allahin kainatı yaratmasının ilk sebebi bize kendini tanıtması daha sonra kulluktur.Siz Allahın cemalini değil esmanül husnanin 99 isminin yer yüzündeki tecellilerini tefekkür edin.Kos koca bi saltanatı ilahi var,18.000 alem var.Bende şeyi çok merak ederdim önceden sufliler camiye girebilir mi ? insanın mümin olmayanı giriyor kafiri giriyor onlar neden giremesin diye düşünürdüm.Hocam dedi ki bundan kat ve kat daha önemli meseleler var onları düşün tefekkür et.O günden beri hadisleri,sünnetleri ve sebeplerini,cenneti cehennemi,kaderi yazıp kıyamet e kadar yasanicak her olayı yazan kalemi , melekleri şeytanları,tohumdan ağaç olan çiçeği,bal arısının ilham yoluyla cicege gitmesini hissettiren ve onun elinden bize bal yediren Cenabi Hakk in yaratma sanatini dusunuyorum.Ne büyük bir ilimdir ki subhanallah! Biz havada uçsak kendimizi evliya sanariz.Evliyaullah bilip hiç dönüp bakmadığı o kadar ilim varki..Butun sorularımızın ihtiyaçlarımızın her cevabı ve karşılığı kuranda ve esmanül husnada başka birseyde değil..kesinlikle küskünlük degil bizim arayisimiz hep devam edicek ama size tek tavsiyem Allahi tanımaya çalışın gerek Cevşen gerek esmanül husna gerek kuran hiç fark etmez.Tefekkuru elden birakmayin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
hvedud 21:03 14.05.18
Mrz 23:30 15.05.18
Cinsiyetinin onemi varmi erkektir hudamlarin %99 u

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2