Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Namazda sasirma acil - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Sorularınız>Namazda sasirma acil
Kuplulu 21:36 13.05.16
Namaz kılarken bi anda kaçıncı rekatta olduğumu yada ilk oturuşta okurken namazın sonuymusta selam verilecek oturuşta gibi hişsediyorum bu nedir ve ne yapmak gerekir? @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Devrimci 22:10 13.05.16
Gözünü haramlardan sakın.Ayrıca dünya işlerini aklına getirme.Allah'ın huzurunda olduğunu ve O'nun ile karşı karşıya olduğunu düşün.Forumda verdiğim bir çok konuda hafızayı güçlendirmek tertiblerini okuyup kolayına geleni uygula.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Manevitokat 22:11 13.05.16
kardeş vesvesedir ehemmiyet verirsen şişer hastalık haline gelir ehemmiyet verme ve esmai idrisiyyeden 7. ismi bol bol oku şimdiden geçmiş olsun abi gerçekten kafana takarsan sana hastalık olur abi sıkıntı yaşarsın selametle...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
aydemir 22:22 13.05.16
bunun için okuduğun ayetlerin manası düşün yada Allah'ın huzurunda olduğunu düşünürsen bu vesvese gider
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Birkul 09:02 02.09.16
Kuplulu 14:33 03.12.16
Devrimci 14:42 03.12.16
[QUOTE=Kuplulu;33764]Tesekkurler herkese[/QUOTE @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşim aylardın kayıptın.Kendini özlettin.Seni forumda daha sık ve daha aktif görmek isteriz.Forumu ve bizleri ihmal etme.

Değerli üyelerimiz lütfen okuduğunuz ve istifade ettiğiniz her konuyu sağ üstten yıldız verip değerlendiriniz ve yorum-mesaj yazınız.Hep birlikte ahde vefa ile foruma destek olalım.
Hala iki yıldır üye olup forumda 1 tek bile mesajı olmayan sömürücü bazı üyelerimiz gibi duyarsız olmayalım.Hep birlikte emek verip formumuzu yaşatalım.
Chat bölümünün hemen altındaki reklamı günde 5-6 defa tıklayıp formumuza destek olalım arkadaşlar.
Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.
Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.
Sayın üyelerimiz Chat Sohbetlerinden faydalanmanız için 15 mesaj,Forum hocalarından ücretsiz bakım hizmetinden faydalanmak için ise 50 mesaj,E-kitap indirebilmeniz için 100 mesajınız olması gerekir.Lütfen forumdaki konulara yorumlar ve mesajlar yazarak forumda katılımcı ve aktif olunuz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi