Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Kabus - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sorularınız>Kabus
Ugur353535 18:37 26.06.18
Gece uyurken saat 2 00 2 30 gibi yasadım anlatıcaklarımı
Birden birşeyin üstümde oldgunu hissettim ve bana zorla kaktırmaya çalısıyordu bu arada erkeğim! Lan noluyoz demeye kalmadı bir sekılde uyandım ve kafasına dokundum cok kızdı bu arada dokunduğum zaman elim mangala koymuscasına cassladı bu bi sinirlendi ben basladım korkmaya hemen telefonu aldım elime ısık yakmak icin fakat telefonun heryeri çatlamıstı birtürlü ısıgı yakamadım basladım kosmaya odadan dısarıta dogru ısıgı acayım dıyorum elektrık yok kapıdan dısarıga cıkayım dedim yagmur yagıyooe iyice korkmaya basladıgım anda diget odaya kostum sonra bi besmele cekerek ordakı ısıgı acmaya calıstım ve yandı tam o anda uykudan zıplayarak uyandım hemen telefona sarılıp ısıgını yaktım sonra ampulleri. 1 saat sonra uyuyabildim tekrar. Böyle seyler ara aea oluyor bana sebebi neydir acaba yardımco olurmusnz

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Celcelutiye 23:40 26.06.18
Beyninin icine girerek sana bir film izletiyor sende yaşiyorsun aslinda kendindesin ve bilincin yerinde.Bir daha ayni ruyayi gorursen "Ha mim ayn sin kaf" harflerini tekrarla,kaçma.Bu harfleri rüyanda bu osuruktan teyyareler ile talim ederek gücünü hikmetini ögrenebilirsin 1 tane degil 1 oda dolusu dişi erkek karişik ziyarete geldiklerinde sadece o harfler ile Allahin izni ile hepsini kovaladigimi bilirim.Ya kacicak ya yanacak.Ruyayi gosterirken vucudunun yaninda degil beyninin icinde.Bu harfleri ruyanda zikretsen bile onlar icin dayanilmaz bir azap olusur.Sen uyanana kadar tekrarla korkma hic bir şey olmaz.Bu bilinc alti ruyasi degil senin oyuncu oldugun kucuk kisa metraj bi film..

Şimdi gelelim bu elemanlar sana bu pencereden bu kadar rahat nasil gozukuyor ne kadar rahat at kosturuyor ? Yaşantına dikkat et kardeşim,sunneti seniye dairesinden cikma Allahin emir ve yasaklarina uy.Aslinda sen yanindakileri ruyanda gordun.Korku filmi etkisi falan degil.Havas sayfasinda geziniyorsan meselenin hakikatini kaldirabilecegini düşünüyorum..

Tecrubeler kisminda bir tovbe örnegi var gir onu yap..
Banyoda her yikanmanda cunup olmasan bile gusul abdesti al.Hersey bittikten sonra duşun icinde sirkeli suyla durulan.Elemanlari uzaklastir kendinden biraz.Sirtimizi akrep sokar bacagimiza yilan sarilir goremeyiz ama önce tovbe sonra sirke ile cözersin bu isi..

Mesele basit korkucak birsey yok,Unutma şeytanin kendiside gelse Allah izin vermeden hic bir şey yapamaz unutma..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
muallimim 23:40 11.09.18
Her sabah ve her akşam 3 defa:
Bismillahillezi la yedurru measmihi şey'ün fil erdı vela fissema'. Ve hüvessemiul alim.

okuyun. Kesinlikle uzak tutar. Felç, uzuv kaybı yaşama, büyü vs. için de birer birdir.

Hadis var bu konuda. Arayabilirsiniz internette.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up