Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Kafama takılan soru - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 
Sorularınız>Kafama takılan soru
Sarah111 21:23 06.07.18
İyi aksamlar.Sitedeki kıymetli hocalarımıza ve değerli bilgilere sahip akadaşlarimiza birşey sormak istiyorum. Ben 10 gündür Ya Basir esmasini zikrediyorum sabahları Allah'ım olacak kotru olaylara karşı sen kalp gozumu iznin olursa aç diye. Fakat birşey dikkatimi çekti. 1 haftadır rüyalarimi hatırlayamıyorum. Bu garibime gitti. Rüya görürüm ve genelde hatırlarım. Sizce okuduğum Esma ile ilgili olabilir mi? ya da neden böyle olmuş olabilir? Rüya görüyorum hatırlayamıyorum . Sizlere danışmak istedim.Saygilar sunarım.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
caresizzz 21:41 06.07.18
Ayni sorun bendede var,ya muheymin cekiyorum geceleri 124 kere ama ruyalarimi hatirliyamiyorum

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sarah111 21:45 06.07.18
Sizde önceden hatırlıyor muydunuz? Esnada sonrami değişti?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 21:51 06.07.18
Okumadan önceki niyet : "Niyet ettim El Basir esmasi ile basiret gozumun acilmasina ve ruyalarimdaki bulanikligin safileşmesine vesile olmasi niyetiyle Niyet ettim Allah rizasi icin zikretmeye"

Cuma sela vakti ebced degeri kadar zikretmeyi unutmayin..

Bundan önceki ruyalar bilinc altiydi ilahi mesaj yoktu.Şuan yeni bi kanala giris yaptin belki mesajlarda geliyor ama tac cakrasi kapaliysa alici konumuna gecmezsin..Butun cakralarini acmani tavsiye ederim,Tac cakrasi ruya icin yeterlidir ama en asagidan yukari dogru sirayla calismasi lazim ki bir ust cakraya enerji akisi saglansin..

"Niyet ettim En Nur esmasi ile vucudumdaki butun cakralari acmaya vesile olmasi niyetiyle Allah rizasi icin zikretmeye" niyetiyle 21 kere lisanen 21 kere kalpten "Ya Nur" seklinde zikredin 21 gunluk uygulamadir nerde oldugunuzun bi önemi yok otururken derin nefeslerle yapmaniz daha iyi olucaktir.. Direk Ferd esmasi ile tac cakrasina odaklanilabilir ama Basir esmasi 3.göze bakar.Hepsini sirasiyla acmaniz daha yerinde bir karar olur.Vizyonlar 3.gozde zuhur eder,ruyalar tac cakrasinda,ilhamlar kalp cakrasi hepsinin önemi var yani sirasiyls gitmenizi tavsiye ederim..

Birde dualariniza bu Basir esmasini katin,Allahim lutfu kereminle ruyalarimda olacak olaylari gorebilmemi nasip et diyin..40 gun ara vermeden esmaya devam etmenizi tavsiye ederim faziletleri tecelleri bir nebze yasanmasi icin..

He birde mumkunse lavanti yagi damlatin yastiga 2 3 damla tac cakrasi ve ruya gormede faydalari vardir

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
caresizzz 21:53 06.07.18
Eskiden net hatirlardim ama boş ruyalardi,esmadan sonra gordugum ruyalar manevi ama saniyeler icinde gozumun onune gelip gidiyor bir daha hatirliyamiyorum

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sarah111 21:58 06.07.18
Öncelikle bilgilendirdiği iz için çok tşk ederim. Bütün paylaşımlarınızı okumaya gayret ediyorum.Her konuda o kadar bilgilisiniz ki. Ben hiç bilgili olmadığım için bu konularda bana yol gösterdiğiniz için tekrar teşekkür ederim. Ben çalıştığım için öğlen sela vakitleri okuyamıyorum. Evden çıkmadan okuyorum dualarını, esmalari. Dediğiniz nur esmasini ve diğer dediğinizi bilmiyorum yalan söylemeyim şimd, yine sabahları okusam olur mu? Dediğiniz 21 gün sonunda ya basir esnasında tekrar baslasam

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sarah111 22:09 06.07.18
Ya da ya nuru okumaya başlayıp, ya basir esnasında aynı anda devam edebilir miyim?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 22:20 06.07.18
Ikisi birbirinden bagimsiz 2 ayri ders gun icinde istediginiz saatte okuyun..Cuma namazi öncesi basir esmasi icin özel bir saat var o saatte okuyun cumalari diger gunler istediginiz saatte

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sarah111 22:24 06.07.18
Bir de alakasi yok konuyla ama hala o paylastiginiz aynada olan yansımanın fotoğrafı vardı ya spor salonunda çektiğiniz resimde. İnanın ben hala hatırladıklarım urkuyorum. Hakikaten takdir etmemek elde değil, nasıl korkmadiniz nasıl yasadiniz o kadar olay atlatmışsiniz. Ben çok korkak olduğum için bu tip konularda çok takdir ediyorum sizin gibi cesur insanlar böyle anlatınca ne güzel.

---------- Post added 06.07.18 at 22:25 ----------

Bu korkumu nasıl Yenerim? Ben deliririm heralde kesin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sarah111 22:28 06.07.18
O sizin paylaşımından sonra aynada selfie çektim. Acaba arkada birşey cikacakmi aynada diye. Allah'tan çıkmadı. Yoksa hikik giderdim korkudan

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2