Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

tılsımlı yüzük - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sorularınız>tılsımlı yüzük
Gulsahfiliz 12:36 28.08.18
merhaba arkadaşlar neden havas ilmiyle uğraşan insanlarda doğal taşlı yüzükler görüyorum bu yüzük sayesinde mi cinler üzerinde söz geçirebiliyorlar bu yüzüğe okudukları şey nedir bizler de kullanabilir miyiz?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
RvP 12:50 28.08.18
Bu biraz uzun bir konu sitede var bununla ilgili konular.
Orjinal taşların yaydığı enerji biçimleri kullanacağınız okumaların etkisini pozitif yönde etkiler.
Yüzükler tılsımlı veya taşlı olabilir. Hepsinin ayrı ayrı etkileri vardır.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hocaya yaptırabiirsiniz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 11:46 30.08.18
Sadece dogaltaş değildir bir çoğu manevi alemde hocası tarafından okunmuş diye tabir edeceğimiz yuzuktur veya vefk veya tılsım vardır üzerinde kazınmış.Elinde yüzük ile tuvalete giriyorsa sıradan bir yuzuktur sünnet olsun diye takiyodur..Muhru süleyman varsa eğer ehlince gününde saatinde bir kaç haftada özenle hazirlandiysa sözü geçer cinlere

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ÖzeDua 22:55 31.08.18
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]. Bende kardeşime bir yüzük yaptırmak istesem.Vefk gibi tılsım gibi pek öyle cinler vs bu tür şeylerle ilgilenen biri değil. Biliyorsun normal dualar eden ,inancli biri böyle bir yüzük hediye okarak yaptirsam nasıl bir şey tavsiye edersiniz.Yüzüne hürmet edeceğine şüphem yok tuvalete vs gitme ve düzgün kullanma konusunda.Farklı şeyler icap eder mi mesela üstünde bir korunma yazısı yani vefk ya da zenginlik vefki veya sünnet babinda dediğiniz gibi.Birde böyle bir şeyin ucretleri nedir?Gümüş bileklik düşündüm ben aslında ama böyle bir şeyde olabilir.Usul nedir ne değildir.Biraz açıklama yapsanız hatta güzel bir yazı dahi kaleme alanı paylaşaniz çok makbule geçer

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 01:52 01.09.18
Dualı yüzük kolye taşımanın bazı vefk tılsım taşımanın edepleri usulleri virdleri vardır,kardeşinize hediye olarak böyle bir tertip yaptırmayın.El yapımı bu tarzdaki yüzük ve kolyeler pahalıdır.

Gümüş taşımak erkekli hormanlarina iyi gelir gümüş üzerine doğal taş taşımak sünnettir.Bir başkası için doğal taş bile seçmeyin taş kendini kişiye sectirir siz bi yuzukcuye götürün istediğini seçsin parasını ödeyin hem bir sünnetin yaşanmış olmasına vesile olursunuz..

Ama yapılacak olani veya alınacak olani siz seçmeyin,herkes akik tarzı yüzük takarken ben necef veya dumanli kuvars tasina hastayim.Birisi bana akik hediye etse takmazdim muhtemelen severim enerjisini etkisini bilirim dantellisini yemenini dumanlisini siyahini bir cok cinsini bilirim ama beni celb etmiyor gorduklerim,taş kendini sectirir sizde kardeşinizi bir dükkana veya tezgaha goturun kendi seçsin.Üzerinede 'la ilahe illallah' yazdirin mesele sarı akik tasina tevhid gavsi azamın yuzugudur biz onlarca vefk tılsım isterken koskoca gavsi azam tevhid yazdırmış yuzugune yokmudur sebebi veya korunmak istiyorsa nalı şerif taksin kimin ne saatte abdestlimi abdestsiz mi yazması kalıbını dökmesi değiştirmez islamda nalı şerif bir semboldür takan bir kaç faziletini yaşar veya mesela hilye-i şerif yazılı bir kolye tavsiye ederim. süleyman as mührü diye satilanlari almayın bunlar kişiye özel saatte hazırlanıp yazılır,size özel saatte yazdığını iddia eden bile tılsıma adınızı eklemez pek bir fazilet görülmez sünnet olur bir tek..Secenek çok kardeşinizin bunu kendi secmesi gerekir.

Bana pahalı tespih hediye gelir,gözümün nuru bir tane boncuk tespihim vardır.Boncuk ya satsam 1 lira etmez bana göre hepsinden değerli.Digerleri müzede gibi asılı durur boncuk olanın bendeki yeri başkadır yanımda olunca haletim değişir.

Tespih kültürü olan birisimidir bilmem ama yüzükle aynı fiyata tespihte bulursun güzelinden o da olur ama kendi seçsin.Ney alırsan al ama sağ eline 1 kere alıp Besmele çekip: Niyet ettim bu yüzüğün,kolyenin,tespihin kardeşime hayırlı gelmesine sen nasip eyle Allah'ım diye niyet edip ver..

Benim islama karşı gözümü açmam ibadetlere başlamam 3 liralık boncuk tespih ve 3 saniyelik niyet ile olmuştur.Vermeden önce hocanın niyet ettiğini ben nerden bileyim bi sarildim tespihe salavatlar esmalar zikirler tevhid bir görsen namaz yok zikir çok sanırım Allah boncuk tespihi sebep kıldı nasip etti.Tespih boncuk ama niyet işin mahiyetini değiştirdi sende ne olursa olsun kalbinden geldiği gibi niyet edip ver..

He bu arada 3 liralık tespihi benden başkası dokunursa kalbime ağırlık gelir,zikir sonrası benden başkası dokunursa tespih bildiğin ağır geliyor eline hatta başkasında unuttuysam o da eline alıp çekmeye başlayınca 1 gün sonra hastalanır.Hocaya sebebini sordum bu işin; dediki kainatta bu tespih sana kodlandi senin bi parçan senden başka kim eline alır bir muddet kendinin gibi cekerse hırsız muamelesi görür hastalanir normaldir dedi sasirdim cok gevezelik ettim hakkini helal et,konu daha cok detayli ama yeterli bu kadar

Bu arada bu kadar yazdım yazdım en son kalbime şu geldi eğer severse isterse hilye-i şerif taşısın kolye olarak..Üzerinde taşıması muhabbetle takması bakması bile ilginç olaylar hadiseler kaderde bir takım değişiklikler yaşatabilir ama sen niyet edip ver yinede

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ÖzeDua 01:32 02.09.18
Valla harika yazmışsın.Allah razı olsun.Ben gümüş bileklik düşündüm adını yazdırmayı dusundum hediye olacağı için sormak istemiyorum.O bahsettiğin şeye bir bakayım nedir ne değildir.Tespih kullanmaz sevmezde ama alsam mi acaba diye düşündüm şuan.Bu arada benimde bir sürü zikirmatiğim var.Yeşil bir tane var uzun zamandır bende onu görünce içim bir güzel oluyor hocalar genelde zikir matiğe sıcak bakmazlar hatta tahta boncuk tespih olsun derler plastik ya da yapay tespihlerdense tıpkı hocanın dediği gibi tespihte sahibini biliyor velhasil bir arkadas bana bu yaz başında hediye etti kahverengi inan bana hediye ama başkasina vermek istedim her gördüğümde tuhaf oldum sevemedim. Zikir matikle bile sorunun var diceksiniz belki ama mesele enerji.Sanıyorum gümüş bileklik alacağım la ilahe illallahi bilekliğin altına yazdıran ustundede adı olsa nasıl olur ?görünmesi mi iyi gorunmemesimi yani değerinden bir şey kaybetmez diye düşünüyorum. Sonuçta kalbimizde görünmüyor!

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
timbor 11:32 02.09.18
Hilyei şerif nedir diye internette ararken Hâlid bin Velid in Rasulullahi tasvirini isteyene verdiği cevabı gördüm. Demiş ki"Gönderilen gönderenin kadrince olur. Gönderen Kainatın Halîkı olduğuna göre gonderdiğinin şanıni var sen hayal ve tasavvur eyle."

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İpek 01:01 03.09.18
timbor Nickli Üyeden Alıntı:
Hilyei şerif nedir diye internette ararken Hâlid bin Velid in Rasulullahi tasvirini isteyene verdiği cevabı gördüm. Demiş ki"Gönderilen gönderenin kadrince olur. Gönderen Kainatın Halîkı olduğuna göre gonderdiğinin şanıni var sen hayal ve tasavvur eyle."
Bende senin yazdığını arama motoruna yazdım konuyu tamamen okumak niyetiyle
bak ne çıktı “Hiçbiriniz kendi nefsi için istediğini, mü’min kardeşi için de istemedikçe kâmil mü’min olamaz.” buyururdu.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
MURAD57 11:37 25.12.19
Bende akik taşinin üzerine yazılı hilyei şerif var yada ben öyle zannediyorum bunu nasıl aktif hale getirebiliriz

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi