Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Yetenek - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sorularınız>Yetenek
Ketum 14:58 07.09.18
Havas ilmine karşı ilgim var lakin ne ailemde ne de etrafımda bu konuda beni eğitebilecek ve sorularıma cevap verebilecek kimsem yok merakımı mazur görün ama bence bu ilmi ancak özel İnsanlar öğrenebilir her babayiğidin kaldırabileceği bişey degil sorum şu ki benim durumumdaki kişiler için bu yeteneğe sahip olup olmadığını nasıl anlayabilir daha doğrusu bu ilmi kaldırıp kaldıramayacagını öncesinden bilmenin yolu var mı ok yaydan çıkmadan?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Sin 15:09 07.09.18
Namazınızı eksiksiz yaparsanız kaza borcunuz yoksa ve tövbenize sadıksanız kaldıramazsınız diye birşey yok. Öğretmeniniz yani hocanız gerekeni size verecektir. Aniden paldır küldür işin içine giremezsiniz ki kaldıramayacağınız bir durum olsun.
Kaldırılamayacak kısım musallat almaktır bu da hocasız kendi başınıza yaptığımız işlem ya da okumalardan kaynaklanır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ketum 15:52 07.09.18
O zaman bu ilimde de aynı tasavvuftaki gibi bir hoca eşliğinde ilerleme sözkonusu gördügünüz haller ne bileyim olagandışılık var bunu herkes kaldırabilir mi birde kendi kendine formülleri deneyimleyerek bişeyler öğrendiğinde sıkıntı oluyorsa hocasız ilerlememek lazım hoca bulmak lazım .kaza namazı çok olan kişi ancak borçları tamamen bitirdikten sonra mı başlayabilir yani istikamet edinse yeterli mi

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sin 16:14 07.09.18
Hayır kaza namazı olan kişideki değişimler kazalar bittikten sonra olacak diye bir durum kesin anlamıyla şart değildir ancak ne kadar çok ruhi temizlik o kadar çok hızlı yol almak demektir.
Hoca eşliğinde olmasının sırrı kişi yaşayacağı olaylara önceden hazırlıklı olacağı için hiç karşılaşmayan birinin ani tepkileri gibi tepki vermeyecek ve usulüne göre hareket edecektir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ketum 16:57 07.09.18
Anladım o zaman kişi islamin tüm emirlerini yerine getirecek günahlardan kaçınacak bu onda meleke haline gelmesi lazım zaten böyle olunca dogal olarak olarak allahın özel koruması altında oluyorsun ibadet ettikcede ruhun inceliyor saflaşıyor peki bir havas hocası bulamazsam kendi intisap ettigim tarikim tasavvuftaki yolumla onların verdiği dersleri düzenli yaparak mesafe kateder miyim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi