Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Uyurken ameliyat edilmek mümkün mü? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sorularınız>Uyurken ameliyat edilmek mümkün mü?
hardman 23:50 24.09.18
Soruyu saçma bulmuş olabilirsiniz ama lise zamanlarımda yaşadığım bir olayı anlatmak istedim. Yürürken hareket ederken beynimde bir parça sallanıyor gibiydi. yani boşlukta bir parça varda sallanıyor. Böyle bir süre devam etti. Sonra bir sabah kalktığımda geçti. Aynada kendime baktığımda alnımda ameliyat izi gibi bir çizik vardı anormal bir şeydi. çok derin değildi. Bu günden sonra bir daha beynimde bir şey sallanmadı.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Tuana 00:01 25.09.18
Peygamberimiz dört yaşındayken, sütkardeşi Abdullah’la oynarken iki beyaz elbiseli kişi tarafından ziyaret edilmiştir. Bu iki kişi Abdullah’ın gözleri önünde Peygamberimiz’in göğsünü yarıp kalbini çıkartmışlar ve ellerinde tuttukları altın bir tastaki karla temizleyip, bir kan pıhtısını kalpten ayırdıktan sonra kalbi tekrardan yerine takmışlardır. Böylece Peygamberimiz’in kalbindeki şeytana ait kısmı söküp attıklarını söylemişlerdir!

Senin olayla bir benzerliği var sonuçta ümmetiz belkide ümmetinin de böyle durumlarda faydalanmasını istemiş olabilir efendimiz.

Bilmiyorum sadecr fikrimi ve aklıma yatkın geleni söyledim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 11:57 25.09.18
Mümkün fakat sebepsiz olmaz.Bir davranışın hareketin ettiğin bir dua veya birisinin duasının içine girmişsindir sebep olmuştur.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ÖzeDua 00:32 02.11.18
Olabilir bu tür şeylere inanıyorum.Hatta iki gün önce bir video izledim john's of god adlı kişiye tedavi olmaya gidenler yanlarında hasta olan birinin fotoğrafınıda gösteriyorlar daha sonra bu kişiler rüyalarında johnun kendilerini ziyaret edip tedavi ettiğini söylüyorlar bununla ilgili bir sürü vaka olduğu söyleniyor.Ayrıca neden olmasın insanlar manevi olarak hasta oluyorsa manevi ameliyatta olabilirler.Kalbinizden ne geçiyorsa muhakkak odur.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Eflatun855 01:26 02.11.18
Keşke zamanında bi doktora gitseydin hatta şu an bile gitmen gerek beyin bu şakaya gelmez

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Türk 17:46 02.11.18
Olabilir fakat bunun için bir dua etmiş veya dua almış olmalısınız bence. Forumda onbir adım duasını araştırın obua ile de mümkün. Yıllar önce bu tarz birşey başıma geldi fakat kendiliğinden oluşan birşey değildi.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi