Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Ulvi ve sulfi ayrımı nasıl yapılır ? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 
Sorularınız>Ulvi ve sulfi ayrımı nasıl yapılır ?
caner.ant 00:25 05.10.18
Selamun Aleykum
Herkese merhaba forum arama sayfasından arama yaptım ama bulamadım ulvi ve sulfi ayrimi nasıl yapılir ? Ilk gelen kendini ulvi gibi gosterme durymu olabilirmi ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
RvP 00:52 05.10.18
Sufli cinler ulvi olanlar ile geçinemezler. her zaman kötülük ve günaha batmayı adet haline getirmiş olan sufli cinler zaman zaman çıkmazada girmektedirler. bakın bir ülke düşünün. bir yarısında iyiler diğer yarısında kötüler. yada bir yarısında sufliler, şeytaniler diğer yarısında ulviler, müslümanlar. o boyutta neredeyse bu şekildedir. denizlerde büyük balık küçüğü her zaman yer. böyle bir doğa kanunu vardır. cinlerde bile her ne kadar sufli olsalarda daha üstün olanları benimsemediklerine türlü ezalar yapmaktadır. yani dünyada olduğu gibi. işte bu hallerde suflilerin boyun eymeyecekleri ulvilerden yardım istedikleri su götürmez gerçektir. müslüman olan cinler böyle durumlara kayıtsız kalmazlar. çünkü hem ALLAH'ın rızasını kazanmak hemde bir sufliyi müslüman yapmak arzusu değişmeyen gerçeklerindendir. dağşabulaiyle ismindeki ulvi bir varlık yüzlerce süfliyi müslüman yapmıştır. ve bunun mücadelesi için bir çok sufliyede yardım etmiştir. burada anlaşılıyor ki müslüman olan cinler yardımlarıni esirgemeyecek bir güce ve azime sahiptirler. peki sufli olanlar aynı hassasiyeti gösterirlermi? maalesef sufliler müslümanlar için böyle bir özveri göstermezler. çünkü onlar müslümanlığı adeta çokertmek istemektedirler. yanlız şöyle bir durum söz konusudur. müslüman cinler sufli olan bir kavme ve mensuplarına karşı dikkatli olsalarda bazen bu kavimler müslümanlara karşı eylemler içerisine girerler. o kavmi benimsemeyen diğer sufliler bu konuda işbirliği yaparlar. bu sadece o kavmi bastırmak içindir. sonrasında dostluk yada iaşe söz konusu değildir. müslüman olan cinleri hafife almayın. onlar son derece güçlü ve azimlidirler.
hüddam olanlarını söylemem dahi gerek yok. bakın bir gerçeği unutmayın. her ne kadar aramızda boyut farkı olsada biz insanlar bir çok ruhaniyetin verdiği olaylardan sağlıklı çıkabiliyorsak bunda müslüman olan varlıklarında rolü büyüktür. ben dua ederken tüm müslümanlık adına ettiğimde müslüman olan varlıklar içinde dua ederim. çünkü onlarda benim için ve onlar için dua edenlerede duacı olurlar.
ALLAH bizleri şerden ve şerre tabii olanlardan sakınsın.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Adalet 00:55 05.10.18
Ulvi'ler Çok konuşmaz gerektiğinde konuşur sufli varlıklar çok konuşur ve bazen obsesif (takıntılı) bir şekilde aynı ismi gün boyu devamlı tekrarlarlar...

Ulvi varlıklar genelde Allah rızası için, Peygamber efendimiz (s.a.v.) in veya bir evliyaullahtan bir büyüğün hürmetine yardımınıza koşarlar.Veya ruhlarına bir dua armağaan edersiniz yeter...

Diğer varlıklar için tütsü şarttır.Artı bir şey isterseniz karşılığında bir şey vermelisiniz (Karşılıksız hiç bir şey yapmazlar) Ve Ulvi varlıklar gibi geldikelrinde gitmezler...Gönderebilmeniz zor olabilir...Size veya ailenize zarar verebilir ve musallat olabilirler...

Ulviler genelde parlak renkli (mavi, yeşil, kırmızı, v.s. ve ekserisi beyaz) olurlar ve enerjileri çok parlaktır.Sufli varlıklar genelde karanlık ve gölge şeklindedir.(ha bir de şunu gözardı etmemek gerek ki.Bazen sufli varlıkalr da beyaz görünüp göz aldanması yapabilirler .Oyunlara kanmamak lazımdır.Işık oyunlarını iyi bilirler bu da bir gerçektir.)

Ulviler genelde kendilerini Allaha adamışlardır.Ve zikir ibadet ve imanlı kullara yardım ederler.Genelde insan içine pek karışmazlar. Sufliler her yere maydanoz olurlar.Her yerde biterler.

En ufak bir davete bile koşa koşa gelirler.saçma sapan yorumalr yapıp gelecekten haber vermeye çalışırlar.

Ha burda çok karıştırılan bir konuyu da söylemek istiyorum.Müslüman varlık demek illa Mümin demek değildir.Onlar da bizim gibidir.Bizde de müslüman çok ama Mümin azdır.Bu durum onalrda da böyledir.O yüzden her gelen müslümanım deyene (müslüman olsa bile ) güvenmemek gerekir.Musallatların arasında müslümanlar da olduğu görülmüştür (maalesef).

Zaten çağırırsanız; bir şekilde sizin auranızdan ne halt olduğunuzu iki dakkada okurlar

(O yuzden gerçekten imanlı Mümin biri değilseniz yutturmaya çalışmayın.(Size de ancak sizin gibi biri gelir çünkü bunu unutmayın!!)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HavasHoca 00:58 05.10.18
Bunu Bilmek Aslında çok basittir.
Şöyleki isimler kısa ve sonu tenvinli ise MEsela SARİN DARİN MARİN gibi ise Bunlar süfli YAni Şeytani Cinlerdir ki Bunlarla İritibat kurmak Çok tehlikelidir , Ama Müslüman kişi dini ni imanını kayb etmeden Zaten bunlar o kişiye hizmet etmezler. Allah onlardan uzak etsin. Süfliyat ın riyazatı Çok afedersiniz Cünüblük tür... kişi cünüb olduğu andan itibaren C.Hakkın Kişiye VAzifelendirdiği Koruyucu (Biz görmeyiz ama Okuduğumuz Ayetler sayesinde C.Hakk Bizlere koruyucu melekler VErmiştir ) işte o melekler Cünüb kişiyi Temizleninceye kadar onu korumaktan geri dururlar. bundan dolayı keyfi olarak 1 namaz vakti geçinceye kadar Cünüb olan kişi artık şeytanın saldırı alanındadır. 3 gün o şekil durursa Şeytan ona eliyle dokunmaya başlar. 3 günden sonrasında ise (eğer süflilerle uğraşıyor ise onunla bağlantıya geçerler falan filan. biz orayı geçiyoruz) şeytani cinler o kişiye musallat olmaya başlarlar. evvela rüyada korkuturlar sonra gözünün önünden geçmeye başlarlar, daha sonra vesveseler bu arada bayağı çoğalır korku gittikçe artar, artık her yere korku ile bakar olur, daha sonrası malum...biz geçelim diğerlerine

Müslüman cinlerin isimleri genellikle islami isimlerdir. abdullah abdul mevla gibi veya değişik isimleride vardır. suretleri kısa boylu olup el parmakları uzuncadır. müslümanların evlerinde yaşarlar. ekmeğe saygısızlık yapılırsa dayanamazlar. Bunun için müslüman kişiler ekmeğe saygısızlık yapınca (bir kaç defa ) hemen uyarırlar. ama kafir insanların evlerinde kafirler yaşadıkları için genellikle bişey olmaz ancak Allahın gücüne gidecek şekilde olunca Allah O kafir cinleri onlara musallat ediverir.ki çaresi zor bulunur. Allah muhafaza buyursun hepimizi.


C.Hakk Kainatı yaratırken 7 Tane Gezegen , 7 kat gök , 7 kat yerin altı, 7 deniz , ve 7 gün olarak yarattı...Ve her günde tasarruf sahibi olan 7 tane melek yarattı..

Bir Meleği istinzal etmek İsteyen kişinin Evvela Melek in hangi güne tasarruf ettiğini saatini Gezegenini ve buhurlarını Bilmesi lazımdır.

7 günün 7 ulvi meleği ve 7 süfli melik i , bunların harfleri , ve esma-i hüsna daki isimleri(C.Hakk bu melekleri o isimlerinden yaratmıştır Ve O melekler o isimleri zikrederler) Gezegenleri Ve Gezegenlerinin burçları. :

1 :
pazar gününün Süfli melik-i Abdullah Said El Müzheb , Bu melik-e hakim olup hükmeden Ulvi melek Rukya-il , Harfi (Fe) harfidir. Esma-ı Hüsna daki ismi Ferdün dür. Gezegeni güneş ,Burcu Esed (Aslan) . Madeni Altun . Buhuru Sondoros dur


2 :
Mürretül ebyaz bin haris (Lakabı ise Ebunnurul ebyaz dır) Buna Hakim olam Melek -i ulvi Cebrail a.s dır, Harfi Cim , Esma-i Hüsnadaki ismi Cebbar dır. Gezegeni Kamer burcu ise Seretan dır. Madeni gümüş , Buhuru ise Lübanı zeker dir.

3 :
Eba mahrez El Ahmer ,Buna hakim olan melek Simsimail ,harfi Şin dir. Esma-i hüsnadaki ismi Şekür dur. Gezegeni merih (Mars) burcu ise Akreb ,Madeni Demir, Buhuru Kıst Ve kaşrı mahleb,

4 :
Meliki Burkan dır (Lakabı Ebül acaib ) Melek-i ulvisi mikyail a.s , HArfi (Se) esma-i hüsnadaki ismi Sabit (Essaabit) dir. Gezegeni utarid Burcu Cezva dır. buhuru makallı ezrak ve anber. Madeni cıva dır.

5 :
Şemhoroş , Melek-i ulvisi Sarfiya-il Dir , HArfi (Zı) dır. esma-i hüsnadaki ismi Zamiir , gezegeni Müşteri Burcu kavs dır. madeni teneke buhuru kafur dur.


6 :
ebyaz (lakabı ebul hasan ezzüb-a dır. ulvisi anyail a.s harfi hı ismi şerifi habiir gezegeni zühre burcu sevr dir. madeni bakır buhuru mastik dir.

7 :
meymun lakabı eba nuh ,ulvisi kesfiyail a.s harfi ze ismi zekiyyun , gezegeni zühal burcu delv dir .madeni bakır dır , buhuru şem-ul asfar ve miatu sayile dir.Eğer Bir süfli melik i hazır etmek dilersen Bunun bir kaç yolu vardır.

1.ci yol
Ulvi melek e ait olan kasem okunurak

2.ci yol
C.Hakk O melik i hangi isimden yarattı ise O ismin kasemini okuyarak , çünkü kasem okununca öyle bir yakıcı nur zuhur ederki O melik o nura dayanamaz.

Buraya kadar vermiş olduğum bilgilerin hepsini içerisinde toplayan bir tablo buldum arapça resim olarak budur.
Resim 100
Ulvi ve sulfi ayrımı nasıl yapılır ?

3.cü yol
Bu ilimde meshur olmuş Bir takım davetler vardır,ki bu davetlere bütün ruhaniler itaat eder. Mesela Berhetiyye gibi veya Davetül halhala (Halhalatul heva da denir) gibi. Daha çok değişik Davetler var Bu fende meşhur olan..

Bu İlimde Bir takım Edebler Vardır.

Bu ilimde saat önemlidir Gün önemlidir. Her melek veya Melik i kendi saatında ve gününde davet etmelidir.

Eğer süfli melik lerden birini Mendel de Davet etmek istiyorsan O zaman kesinlikle Melek i ulvinin kasemi ile dua etmemelisin. Çünkü Melek i ulvi geldiği zaman Melik i süflisi Oturmaz Ayakta saygı ile bekler. ve melik i süfliye ise bu bir meşakkattir ve eziyyet etmiş olursun.O zamanda senin işini göremez...


Eğer Meliklerden birini Herhangi bir iş için kullanmak istersen mesela hakimler üzerine hüküm etmek veya devlet büyükleri katında işlerini halletmek için ve buna benzer işiler için bunu 1.ci günde yani pazar günü ve 1.ci saatte yapmalısın.

Eğer gaib olan kişiyi celb etmek istersen Veya buna benzer işler yapmak ister sen o zaman 2.ci gün zühre saatının birinci saatında yaparsın.

eğer şer işleri yapmak istersen o zamanda 3 gün birinci satte veya hutta 3.cü günün zuhal saatinde yaparsın.

eğer bir kişiyi bağlamak istersen (zinadan men etmek için) O zaman 4.cü günün utarid saatında yani birinci saatte yaparsın

eğer 2 kişiyi barıştırmak veya muhabbet veya celb veya rızık veya Buna benzer işler yapacaksan o zaman 5.ci gün evvel saatte yaparsın.

eğer dil bağlamak istersen veya kadın erkek ten birini akd etmek istersen o zaman cuma günü utarid saatinde yaparsın ,

eğer buğz düşmanlık veya birini bir yerden def etmek istersen o zman cumartesi günü evvel saatte yaparsın ,

İşte bunlar bu ilmin kaideleridir. VE bu kaideyi bilmeyenler her ne yapsalarda hatalı günde veya saatte yaptıkları için beceremezler.

Bu kaidelerden başka birde Melikleri Tevkil etme Yani yapacağın işe süfli melik i Görevlendirme kaidesi vardır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mrz 01:16 05.10.18
Gelenin suratina besmeleyi okuyun hu diye ufleyin bu kadar basit

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
caner.ant 07:29 05.10.18
Mrz Nickli Üyeden Alıntı:
Gelenin suratina besmeleyi okuyun hu diye ufleyin bu kadar basit
Değerli ve kıymetli yorumlarınız için teşekkür ederim ben ve benim gibi bilgisi olmak isteyen bir çok kişiye faydasi olucak bilgiler Allah c.c hepinizden rağzı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 12:14 05.10.18
Selam ver sufliler selam almaz,geleni gerçek suretinde görmek için cennet-ül esma dairesi taşınır.Cin istediği kadar şekil değiştirsin gerçek suretinde gözükür

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Türk 12:43 05.10.18
Soru da cevaplar da çok bilgilendirici olmuş.yalniz icazet alınmadan davet yapılmasına karşıyım. Çünkü olabilecek her türlü saldırıda tek başına olmak biraz tehlikeli

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
El Kindi 16:49 05.10.18
caner.ant 01:10 07.10.18
Celcelutiye Nickli Üyeden Alıntı:
Selam ver sufliler selam almaz,geleni gerçek suretinde görmek için cennet-ül esma dairesi taşınır.Cin istediği kadar şekil değiştirsin gerçek suretinde gözükür
Allah razı olsun kafama takılan birsey var cennet-ül esma dairesini bizmi yapıcaz ?

---------- Post added 07.10.18 at 01:12 ----------

turk Nickli Üyeden Alıntı:
Soru da cevaplar da çok bilgilendirici olmuş.yalniz icazet alınmadan davet yapılmasına karşıyım. Çünkü olabilecek her türlü saldırıda tek başına olmak biraz tehlikeli
Bilgi edinip belli bir kademe almadan bende denemicem düşünceniz için teşekkür ederim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2