Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Cinler tarafından sahipli olduğum söylendi yardımcı olabilir misiniz ? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sorularınız>Cinler tarafından sahipli olduğum söylendi yardımcı olabilir misiniz ?
DilekEla 18:14 21.11.18
Bu sorun bana kendini rahmani olarak tanıtan Şeytani olduğunu 2 yıl sonra anladığım bir hoca yüzünden başıma geldi ve şuan kimseye güvenemiyorum .Ne yapmalıyım bu anlamda ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Celcelutiye 02:28 22.11.18
sahipli olduğunu düşündüren şey nedir ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
DilekEla 06:04 22.11.18
Teşhisi telefonda görüştüğüm bir hoca koydu nette havas ilmini araştırırken yazılarından etkilenip aramıştım resmime baktı ve üzerin çok kalabalık sahiplisin dedi büyüklerde var dedi .Şeytani olduğunu anladığım hocam bana kendi ilmini vermek istiyordu başımdan çok sey geçti en son ben bu ilmi almayı kabul ettim ,beni o evreye getirmek için çok çabaladı sonunda da asıl yüzünü gördüm.Şuan çok unutkan biri oldum, evde bir günden fazla oturmazken aktif bir sosyal hayatım varken şimdi evden çıkmıyorum.Dost arkadas namına kimse kalmadı etrafımda ,aşırı asabiyim hiçbir erkekle anlaşamıyorum konuşamıyorum dahi.Uyuyamıyorum sağlıklı bi şekilde yorgunum sürekli.Telde yardım aldığım hoca bi kaç dua zikr okumamı istedi saldırabilirler müdahale edersem dedi , dediklerini okuduğum günün ertesi gün öğle namazıyla baş ağrısı başladı uyuyana kadar asabilik dengsiz ağlama krizi vs yaşadım.Şimdi namazdan başka bişey yapmak gelmiyor içimden namazda da adapte olamıyorum dalıyorum çok.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Eflatun855 08:27 22.11.18
geçmiş olsun @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ya ya da @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hocaya yaz özelden o yardım edebilirse eder

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
DilekEla 11:43 22.11.18