Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Hamail Takmak İçin Niyet? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sorularınız>Hamail Takmak İçin Niyet?
Kreskoryus 16:16 28.11.18
Kardeşlerim ben kendim netten topladığım dualarla bir hamail yaptım fakat bunu takmak için nasıl bir niyet etmeliyim şirke düşmeden nasıl bir salih niyet etmeliyim çünkü bir kere ediyorum etkisini bir daha yaşamak için ertesi gün bir daha etmem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Celcelutiye 18:07 28.11.18
Allahım senin kelamını kendi nazarımda bi araya topladım,bu yazdıklarımın beni koruyacağı inanmıyorum teberrüken takıyorum sen bu yazdıklarımı VESİLE kılarak beni korumasını/bereket getirmesini nasip eyle..


Bu beni koruyacak dersek Hafız esmasından bereket dersek Rezzak esmasından ilim kapılarını açıcak dersek Alim esması vs vs vs gibi şirklere düşeriz ama "vesile,sebep" kıl Ya Rabbi dersek şirk olmaz..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Kreskoryus 18:46 28.11.18
Üzerimde cin peri büyülere nazarlara larşı dualar KURAN I KERİM İN harf cetveli havası bir tür vefk her türlü hastalık için dua cin mektubu na ait bir tür dualar var bir forumda görmüştüm
"ya rabbi üstümdeki (hamail 'i) taşımam için bana sonsuza kadar ruhani icazet ver İNŞALLAH AMİN "
Böyle niyeti bir kere mi edicem ?yoksa her banyo veya denizden sonra çıkarıp taktıktan sonra yine bir niyet edicemmi?
Ve dikkat ediyorum bazen etkisi nazara gelen bir insanım doğrusunu ALLAH bilir niyetimi tekrar ettikten sonra üzerimdekilerin etkisini o zaman görüyorum yazdıklarımın hepsiyle beraber bana TAM BİR NİYET SÖYLERMİSİNİZ ?
Hep etkisini görebilcepim sadece bir kere niyet ediceğim bir niyet veya duasımı var bilmiyorum yani kısaca bu içeriğini verdiğim dualar için sürekli üzerimde etkisini görebilceğim bir niyet veya dua söylermisiniz?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 19:11 28.11.18
Aslında yazılan vefk'e göre bir ayet veya o yönde bir kaç kelam edilir

Mesela Süleyman A.s yıldızı takılırken Euzu Besmele ile İnnehu min süleymane ve innehu bismirrahirrahmannirahim denilir.

Aliy esmasının vefki için Ya Aliyyu Ya aliyyu Ya Aliy edrikni ve aleyye mahvili denir.

Herşeyi doldurduysan bunu sadece euzu besmele ile çıkartıp besmele ile takarsın özel bişey belirleyemezsin.1 kere ilk başta takarken söylemen kafidir,muska vefk zamanla senin frekansın ile birleşip açar kendini zaman ver.Taşımak için icazete gerek yokki o yönde niyet edesin Özel bi tılsımat veya birisine ait ise tılsımatın sahibinin sana izin vermesi gerekir.

En başta gönlünden geldiği gibi 1 sefer niyet edip streç film 7 kat,ister aleminyum folyo bant la sar deriye kaplat deri iplik yap taşımaya başla..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Kreskoryus 19:52 28.11.18
Kardeşim şöyle bir niyet olurmu yoksa daha iyisini yazarmısın?


ALLAH IM BU ÜZERİMDEKİ DUALARLA BENi ŞEYTANLARIN ŞERRİNDEN CİNLERİN ŞERRİNDEN İFRİDLERİN ŞERRİNDEN PERİLERİN ŞERRİNDEN VESVESELERİN ŞERRİNDEN NAZARLARDAN KEM GÖZLERDEN BÜYÜLERDEN SİHİRLERDEN DÜĞÜMLERDEN ve ALLAH IM yarattığın tüm mahlukatın şerrinden SONSUZA kadar bu üzerimdeki duaları vesile kılarak beni sonsuza kadar korumasını vesile eyle inşallah amin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi