Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Cinlerle buluşma - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sorularınız>Cinlerle buluşma
whitewizard 22:41 07.12.18
Cinlere olan merakım 12 yaşında başladı ve şu an teorik olarak bilgiliyim diyebilirim. büyük havas kitablarından bu işin alimleriyle zaman gecirmek için cok vakit ayırdım.
yanımdayken yapılanların pratiklerini gordum(cin konusturma hurma dalı ucurma vs). fakat evde gerekli islemleri yapmama ragmen odaya geldiklerini bilsemde islemlere itaat ettiremiyorum.sarfı ummar korunma ve kasemleri okuyorum evin havasının degişmesinden bile belli geliyorlar hatta hocam diger odadayken seslendi artık yeter bin tane cinnia topladın basımıza(hocam bu islere girmemi pek istemiyor. Tıp kariyerime devam etmemden yana).kısacası gerekli buhurlardan kasemlerin sayısına kadar eminim ama neden olmuyor anlamıyorum.sebebini tahmin eden yada cinleri gorebilmek icin yada bi iş yaptırabilmek için güzel bir işlem soyleyebilir misiniz?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İpek 01:13 24.12.18
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bu konuda bir fikrin varmı mübarek ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 02:12 24.12.18
İpek Nickli Üyeden Alıntı:
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bu konuda bir fikrin varmı mübarek ?
Yanında bulunduğu kişiler istese fıtratında görseler perdeyi açmak için çalışma verirler önce görmen lazım ki ne tarafa konuşacağını bilesin,sonra ya Kuranı Kerim içinden seçilmiş bazı ayetleri günlük okuma yaparak bütün ulvi sufli mahlukatı musahhar edersin kendine,ağır okuması vardır.Ya da yüzüğünün kaşında mührü süleyman bulunur itaat ederler ama aslında işin sırrı ne biliyormusun biz Allahın emir ve yasaklarına tam manasıyla uyup Allah'a musahhar bi kul olmuyoruz ki mahlukat bize boyun eğsin..

Ben hiçbir okuma yapmadan perdesi açılmış ve bütün mahlukat tarafından çok sevilen birisi tanıyorum fakat kalpte öyle bir Allahı tanıyor ve iman ediyor ki öyle muamele görüyor..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
pelit41 10:00 24.12.18