Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Epifiz bezi nin düşmanı florür - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sorularınız>Epifiz bezi nin düşmanı florür
muhiban 00:15 09.01.19
Beynimizde epifiz bezi olarak adlandırılan ve melatonin, seratonin hormonlarını salgılayan bu organ ayrıca dmt adlı hormonu da salgılar ki bu hormon bazı batılı prof ların adını ruh molekülü koyduğu bilhassa doğum ve ölüm anında çok fazla salgılanan ve salgılandığında kişide bulunduğu mevcut konum(nefis mertebesi) neticesinde değişik vizyon, bilgi, görüntü ve his algılaması sağlar, ve epifiz bezinin kireçlenmesine neden olan başlıca düşmanı florür dür ve avrupa da florürlü diş macunları yasaklanmış olmasına rağmen ülkemizde florürsüz diş macunu bulmak neredeyse imkansızdır, belli başlı eczanelerde çocuklar için üretilmiş bir iki diş macunu dışında prof saraçoğlunun bitki özlü macununda florür yoktur, burada reklam yaptığımı düşünmenizi istemem zira kişilerin bilinçlenmesinden başka bir menfaatim kesinlikle yoktur.
bu epifiz bezini aktive etmek adına ayda bir de olsa burna elma sirkesi çekilmesi, abdest alırken burna çekilen duyun genizi ve burun diplerini yakması, bulunabilir ise pancar suyunun burna çekilmesi namaz kılınmıyor ise de kişinin kaşlarının orta kısmının iki parmak üstüne (secdeye temas eden bölüm) düzenli olarak bası yapılması faydalıdır.
Bu konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olan arkadaşların bu başlık altında yorum yapmalarını rica ediyorum.
ilmin sadakası paylaşmaktır..
selametle

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Celcelutiye 06:36 09.01.19
Hoşgeldin diyelim aramıza havas okulu adına söylemiyorum gözü açmaya başlayanlar adına söylüyorum..Eğer üstümüze oynanan bir oyunu daha yakalamak istiyorsan Kubilay aktaş- kuran terapisi kitabını okumanı tavsiye ederim,çocuk çizgi filmlerindeki subliminaller ,müziklerin 400 hzdeki zehirli frekansı daha neler neler var

epifiz bezini açmak istiyorsan küçük bir diyet yapmanı tavsiye ederim sadece flörür değildir sıkıntı hazır bebek mamalarından tut bir çok hazır gıdanın içinde flörür vardır bu sadece 1 madde ama epifiz bezini açarken benim gibi her sabah 1 tane kahve içersen kafeinde kapatır epifiz bezini,11-3 arası karanlık odada yatmak iyidir,mesela beyine en yoğun kan akışı sağlandığı hal rüku halidir,gece vakti kalkarsan karanlığa yakın loş ortamda 2 rekat namaz kıl fark eder.Daha açmaya yönelik çok detay var ama sadece flörür değil onu bil yeter..Sabah kalktıığında yarım limonu yarım bardak suya sıkıp iç bi ara konu açmıştım ordan bakabilirsin.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Bunları uygularken 7 çakrayı açmaya yönelik bi zikir çalışması var tavsiye ederim,Epifiz bezini açtın diyelim ama taç çakra ve 3.göz kapalı yine bir değişiklik olmaz epifiz bezi çalışmalarına çakrayı katarsan aradaki farklı görürsün hepsi bi bütün zamanında ilginç çalışmalarım olmuştu hepsi bi bütün..

Birde en büyük tavsiyem bilhassa yatarken hayal ederek uyu,gözünün önüne nesneler objeler,belki kutsal mekanlar,kainatı belki cennetleri ne istersen onu seç haram dışında hayal gücüyle tefekkur ederek uyu

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
muhiban 10:08 09.01.19
İlginiz ve verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim
Kubilay hocanın tüm kitapları elimde var ve hepsini okudum ayrıca kendisi ile yakinen görüşürüz de, adapazarına geldiğinde bizde kalır, muazzam bir bilgiye ve derinliğe sahiptir.
ben epifiz bezi konusunu sırf göz açmak için paylaşmadım, harici bir bilgi alışverişi olsun diye paylaştım, sizin de dediğiniz gibi eğer niyetiniz göz açmak ise bunun birçok yolu var, öncelikle Mikail Tombak ın yüzelli yıl yaşayabiliriz isimli kitabını alıp önce 41gün riyazat eşliğinde önce bağırsak sonra karaciğer temizliği yapın,(ben 41gün riyazatlı olarak bu işlemleri yaptım çok faydasını gördüm), sabahları kalktığınızda yüzünüzü limon ile iyice silin, burun kenarlarınızı kulak çevrenizi iyice limon ile silin, akabinde herhangi bir bitkisel yağı inceden yüzünüze sürün, ben üzüm çekirdeği yağı öneririm, kulaklarınıza hatta gözlerinize ayda bir de olsa limon damlatın ve kulak çevrenize de gül yağı sürün, bulabilirseniz pancar suyunu burnunuza çekin, onu bulamazsanız ev yapımı elma sirkesini düzenli olarak burnunuza çekin, namaz kılmıyor iseniz, kaşlarınızın ortasının iki parmak üstüne (secdeye gelen bölüm) parmaklarınız ile bası uygulayın, önce vücudunuzun dışındaki ve içindeki parazit ve pisliklerden arınmalısınız ondan sonra içinize yönelip yalan dan, dedikodu dan, gıybet ve kalp kırmaktan uzak durun, biraz istidadınız var ise bunların akabinde perdeniz açılır, açılmadı ise dışarıdan dmt hormonu alabilirsiniz, bu hormon un hangi gıda ve maddelerde bulunduğunu biliyorsunuzdur zaten, bilmiyorsanız da internette bu konuda çok bilgi var fakat kimyasal olanlarını tavsiye etmem..
Bilginin sadakası paylaşmaktır.
Selametle

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 14:18 09.01.19
Maşallah güzel tecrübeler hepsi denendi forumda paylaşımların devamını dilerim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
denizlevi 17:18 09.01.19
ALLAH razı olsun
emeğine sağlık

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sakaryalı 18:52 09.01.19
Her yazınız ayrı bir ilham kaynağı, rabbim ilminizi bereketlendirsin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
muhiban 22:33 09.01.19
denizlevi Nickli Üyeden Alıntı:
ALLAH razı olsun
emeğine sağlık
Cümlemizden inşaallah, teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
muhiban 12:57 16.01.19
Niksizz Nickli Üyeden Alıntı:
Her yazınız ayrı bir ilham kaynağı, rabbim ilminizi bereketlendirsin
Çok teşekkür ederim, Amin cümlemizin inşaallah

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lady 09:20 30.07.19
SULARIMIZA NEDEN FLORÜR EKLENİYOR?

Florür, flüor elementinde bulunan ve diş çürüğüne karşı mücadele etme bahanesinin arkasına sığınarak halka açık ve içme su kaynaklarına ilave edilen bir bileşiktir.

İçme suyu ve musluk sularının kaynağının florürlenmesi, 1950'lerde ve 1960'larda tanıtıldığından beri şiddetli bir tartışma konusu olmuştur.

Fakat florürün suya katıldığı gerçeği halka da açıklandıktan sonra, karşıt görüşte bulunan ve insan sağlığına zarar verdiği fikrinde olan araştırmacı bilim adamları susturulup, halk tarafından ciddiye alınmadıkları için zamanla sadece kabul edilmedi, bununla birlikte bir çok gündelik kullandığımız ürüne gıdaya da eklenmiştir ve kimse fark etmemiştir bile.

Su kaynaklarımıza, arıtma ve çeşitli su kaynağı tesislerine florür eklenme işlemi Türkiye'de İstanbul, Çanakkale, Bursa gibi bir çok ilde ve bölgede yapılmaktadır. Ülkemizde bu konuya ilişkin geçerli nitelik taşıyan bir örnek; 1992 yılında, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dergisinde paylaşılan ve yayımlanan bilgilere göre florürün zararlı olduğunu ve örneğin yeni doğmuş bir bebek veya 50'li yaşlarda bir yetişkin gibi her insanın farklı oranda florür tükettiği zaman ancak diş çürükleri oluşumunun önüne geçebilme ihtimali olabileceğini açıklamışlardır.

Dünyanın diğer bölgelerinde, örneğin Amerika Birleşik Devletlerinde yer alan Portland eyaletinde 4. kez florür eklenme teklifi yapıldıktan sonra halk tarafından reddedilmesine rağmen, ülkenin en büyük 30 eyaletinin 29'unda florür eklenmektedir. İngiltere dışında çoğu Avrupa kentinde florürlü su tüketilmemesine karşın Batı Avrupa'da insanların %6'sı devletin "diş çürüğü formülüne" 2016'dan beri maruz kalmaktadırlar.

Ah, dünya devletleri aslında ne kadar da düşünceliymiş, bizim dişimiz çürümesin diye ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar, biz de onları kötülüyoruz! Bu ne tür bir nankörlük örneğidir diye, hemen ön yargılar denizinde dalgaların sizi götürmesine izin vermeyin...

Her gün içtiğimiz ve duş aldığımız sodyüm florür maddesini, fare zehri ve çeşitli böcek ilaçlarında olmazsa olmaz maddesi olarak kullandıklarını söylesem peki fikriniz değişir miydi? Yönetim kadrosunun kim olduğu fark etmeksizin, bildikleri halde "sevgili" vatandaşlarına yapmaları yüksek oranda paradoks içermektedir fikrimce, ama tabii buna siz kendiniz karar verin...

Suya florür ekleme yöntemi ve fikri, nazilerle beraber çalışan ve İlluminati örgütünün yönetici kollarına sahip oldukları ve finansörleri olarak bilinen Rockefeller ailesiyle yakın ilişkisi ve dostluğu olan Alman kimya mühendisliği firması IG Farben'ın, Amerika'nın öncü bankaları ve Ford firmasının da desteğiyle 2. Dünya Savaşı sonrasında finansal desteklerle yürürlüğe girmeye başarmıştır. IG Farben firmasının tüm serveti ve stokları American IG Farben isimli holdingte saklanmaktaydı. Yönetim kurulunda, Ford'un müdürü, Federal Reserve'in başkanı, New York Standard Oil firmasının yöneticisi, Manhattan bankası müdürü gibi isimler yer almaktaydı. Kellogs, Dupont, Colgate isimli firmalar da sonrasında IG Farben firmasıyla iş birliği içerisinde çalışmaya başlamışlardır.

Görüyor müsünüz? Herkes bizim diş sağlığımız için gece gündüz çalışıp, karşılık istemeden milyonlarca dolar para yatırıyor, ne kadar da düşünceliler...

İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra ABD, Almanya'da bulunan kimyasal fabrikaların sorumluluğunu üstlenmek ve keşif yapmak için kimyasal araştırmacı olan Charles Perkins'i göndermiştir. Alman kimyagerleri, Perkins'e, öncesinde onlara istenilen bölgelerdeki Alman ve Rus cezaevi kamplarında mahkumları sakin ve uysal hale getirmek için kullandıkları bir yöntemden bahsetmişlerdir.

Farben, savaş sırasında işgal altındaki ülkelerin sularına kattıkları florür sayesinde beynin duyguların yönetiminden sorumlu olan epifiz bezinde hasar oluşturarak isyanı durdurmayı planlamıştır. Planlarında başarı elde ettikten sonra ise Amerika'da hala gizemini koruyan denemelerle ve testlerle "diş çürüğüne karşı" formüllerini tamamlamışlardır.

Florür maddesi ayrıca, antidepresan gibi tüm psikotik ilaçlarda ve çoğu sakinleştiricilerde bulunur.

Enteresan bir bilgi olarak da şunu eklemek istiyorum; sodyum florür alüminyumun bir yan ürünüdür ve formülü tamamlayan Charles Perkins , dünyanın en büyük zehirli florür atığının üreticisi de olan Amerikan Alüminyum Şirketi (ALCOA) çalışanıdır. Tesadüfler zincirine bir halka daha oluşturarak da, 1947 yılında eski ALCOA avukatı olan Oscar R. Erwing, Federal Güvenlik Ajansı'nın ve Birleşik Devletleri Halk Sağlığı Hizmetinin de başkanlığı görevi de verilmiştir.

1947 yılını takip eden üç yıl içinde, Amerika'daki şehirlerin su dağıtım ve arıtma merkezleri florürlendikten sonra florür içermeyen su kanalı neredeyse kalmamıştır. Tüm bunları yapmadan önce ise halka çeşitli kampanya ve yanlış bilgilendirmelerle florürün faydalı olduğuna inandırıp, çoğunluğun mantık süzgecinden kolayca geçirebilmişlerdir.

Tabii sadece bu kadarla kalmamıştır, tesislerde çalışan işçilerin konuyla ilgilenen yazarlar, gazetecilerin bir kısmının suikast diğer kısmının ise rüşvet yoluyla susturulup örtbas edildikten sonra engel olabilecek kimse kalmamıştır.

Tüm bunlara rağmen Charles Perkins şöyle bir itiraf mektubu yazmıştır:

Büyük IG Farben kimya endüstrisinin bir yetkilisi ve nazi hareketinde de rol oynayan bir Alman kimyager tarafından bu planın tamamı bana söylendi. Florinin kimyası, biyokimyası, fizyolojisi ve patolojisi üzerine yaklaşık 20 yıllık bir araştırma yapmış olan bir bilim adamının tüm ciddiyet ve samimiyeti ile söylüyorum - bir yıl veya daha fazla bir süre boyunca yapay olarak florürlenmiş su içen herhangi bir kişi asla aynı zihinsel veya fiziksel halde olamayacak "
- CHARLES E. PERKINS, Kimyager, 2 Ekim 1954

Florür tamamen zehirli bir maddedir ve kimse de tüketmemelidir. Düşük IQ ve beynin içinde meydana gelen floridayson arasında oldukça net ve bir çok bilim insanı tarafından kanıtlanmış belgeleri vardır.
Fakat sadece tek bir bakış açısıyla ilerlemek doğru olmaz; 2000 yılında İngiltere'de tamamlanan York incelemesi gibi veya 214 bilimsel araştırmacının ve diğer sistematik inceleme uzmanlarının yürüttükleri Cochrane Meta-Analysis tarafından kanıtlandığı gibi, florür, diş çürüklerinin önlenmesine belli bir ölçüde yardımcı oluyor.

Hayvanlar ve denek olarak katılmayı kabul eden insanlar üzerinde de deney yapıldığı sırada, kullanılan dozda hayvanların bir kısmı ölümcül, insanların bir çoğu ise hafıza kaybı, böbrekte yetmezliği, cinsel isteksizlik, uyuşukluk gibi ciddi sağlık sorunları yaşamışlardır.
Fakat dişleri sapasağlam kaldı!

Konuya ilişkin yapılan birçok çalışmada, musluk sularında bulunan florür oranından biraz daha yüksek oranda uzun süre tüketildiğinde, yaşı ileri olan insanların kemik yapılarını incelttiğini, hamile olan kişilerin erken doğum yaptığını, kısırlığa sebep olduğunu, kanser hücrelerini çoğalttığını, bir çok insanda ise alerjik hassasiyet ortaya çıkardığını kanıtlamıştır.

Amerika Birleşik Devletleri Çevre Koruma Ajansı (EPA) bilim adamı Dr. Robert Carlton'a göre; "Floridasyon, bu yüzyılın bilimsel dolandırıcılığının en büyük örneğidir.

"Einstein'ın yeğeni ve kimyager olan Dr. Emanuel Bronner ise şunları yazmıştır:

"Küçük miktarlarda dahi sodyum florüre bu zamana kadar etki edebilecek, panzehiri bulunamayan bir zehirdir. Her böcek ilaçlama uzmanı bilir ki en iyi fare zehri budur... renksiz, kokusuz, iz bırakmaz, panzehiri yoktur, çaresi yoktu. Ani ve kesin imha... Su sisteminin floridasyonu yavaş ulusal bir intihar veya hızlı ulusal tasfiye olabilir."

Şimdi bir düşünün, bu nasıl bir terördür?
Devlet yöneticileri neden florürü yediğimiz gıdalara, kullandığımız ilaçlara , hatta ellerimizi yıkadığımız duş aldığımız suya bile katıyor neden? Lütfen bir düşünün!

Her sabah uyandığımızda önce lavaboya gider ellerimizi yüzümüzü yıkar ağzımızı bi güzel çalkalar hatta dişlerimizi fırçalarız , bunu su ile değil zehirle yaptığınızı bir düşünün? Bizi hergün yavaş yavaş hasta eden ve öldüren, beynimizi kullanmamızı etkileyen,bizlerin ruhsal ve zihinsel gücümüzü körelten bu zehirle NEDEN zehirlemek istediklerini bir daha ve bir daha düşünün...
Ve araştırın lütfen insanın beden ve beyin yapısını. Neden devletlerin psişik güçleri olan insanların peşinde olduğunu? Bu gibi insanların özel olduğunumu sanıyosunuz hayır hepimiz özeliz. BİZ özeliz hepimiz .. Düşünün, Araştırın, kendinizi keşfedin...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sevdali 20:31 19.09.19
Çok güzel bilgiler Rabbim ilminizi artirsin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi