Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Bu işlerı para ıçın yapanlar okusun - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 
Sorularınız>Bu işlerı para ıçın yapanlar okusun
ferdiabd 11:10 15.01.19
Ben havas hocalarına artık ınanmıyorum desem yerıdır
havas hocalarının coğu ya eksık bır ılıme sahıp yada
sahtekarlardır bu benım teçrubem şukurler olsun ben
boyle sahtekarlara para yedırmedım bunu yapmıyorum
cunku o ınsan kendıne ben hocayım dıyorsa asla ınanmayın
bu ışın hakıkısını buyuculer yapıyor evet büyucuye gıtmıyorsan
ışın garantı değıldır paranı boşa yedırme şansı cok yuksek
oyle yuksek kı yıldızları goruyorum sen zaten hocaya neden gıdersın
celp yapmak ıstıyorsun değıl mı pekı celb helal mı ?
kendımızı kandırmayalım ne ıstıyorsun şırınlık tılsımı
ıslam dınıne gore muskadan dugumlerden tılsımlardan uzak durmamız
gerekır haramdır evet haramdır havas ılmı suleymana mahsus bır ılımdı
cınlere hukmederdı ama onun zamanındakı havas ılmı aynı değıldır
bugune gelen havas ılmı artık buyuyle karısık bır ılımdır ve herkes yapamaz bu ılmın hakıkısını bılenler kıtap okumaz kıtaptan bu ılmı oğrenmez
yolda sıkça gozukmezler çunku boyle ınsanlar nerdeyse hep susmakta
yanlız yaşamakta ve ınsanlarla pek ıletışım kurmazlar pekı sen boyle
bırını bılıyormusun boyle adamlar cınnıalarla evlenıyorlar cunku cınnıalar
kendılerını oyle guzel gosterırler kı ınanamazsın oyle lezzetlı bır cıma yaşarsın
kı dunyada bır daha aşık olamazsın oyle bır guzellık oyle bır sehvet
oyle bırsey sen onu gorsen onunla bır defa olayım ondan sonra oleyım dersın
fakat bunların gerçek yuzu başka ama neyse onu baska bır konuya
bırakıyorum. Bu ınsanların yaptıkları 24 saat ıçıne gerçekleşıyor evet evet
yalan değıl gerçekler bundan ıbaret adam yıldızname bakmıyor
adam geleçeğınıde bılmıyor ama adam geçmısını ve şu andakı durumu
gorüyor ve muazzam bır tahmın yapabılır çunku o senın ve duşmanının
veya sevgılının aklını bılıyor duşunçelerını bılıyor neden hoşlandığını
naptığını şımdı paraya gelelım sız boyle bırımısınz para arıyorsun
sen boyle bır gerçek ılıme sahıpmısın kendıne emın mısın sen benden
para arıyorsun zaten boyle bırı para aramaz sana der kı sen bana kendın
parayı getırırsın evet oyle der saatı gunu soyler ısın bıttı mı sen kendı ayaklarınla gıdersın sen ona uyanıklık yapamazsın para ararken onun ıçın
bır kaç kez daha duşun...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Celcelutiye 15:25 15.01.19
Gerçek ilim ehilleri vardır aramızda yaşıyolar ama ben hocayim demeye çekinirler,bu kişilerde ya ilminin sadakası olarak Allah rizasi için ücretsiz okur ,yazar veya para alır cüzzi bi miktar..Bu kişide evine ekmek götürecek dimi ? Işın ehli birisi tanıdım bakım falan yok Yüzüne bakıp sebebi söylüyor,ya 300 lira vericeksin yada 2 rekat namaz kılacaksın diyor..Genelleme yapmayalım hala turkiyede bile işin ehli var ama Allah buluşturuyor bu kişilerle tevafuk oluyor internetten gazeteden ınstagramdan bulmayla değil..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
BLueSea 15:27 15.01.19
Allah razı olsun bu değerli paylaşım için

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
RvP 15:29 15.01.19
Hocalar niye para almasın?
Hangi doktor ücretsiz amelyat eder? Hangi tamirci ücretsiz araba tamir eder?
Yani siz hayallerinizdeki hoca karakterini yazmışsınız. Sizin hayalinizdeki gibi olsa keşke her şey.

Ayrıca genelleme yapmışsınız ki bu çok hoş değil.
Madem havas ilmine bu kadar hakimsiniz ne diye isyandasınız?
Belki gerçekten sizi üzen şeyler oldu keşke bunu daha güzel bir dille anlatsanız.
Bu ilim sahipleri yanlız yaşar demişsiniz bence hiç öyle değil tanıdığım ve bu ilmin konusunda iyi olan hocalar var ve bir köşede yanlız bir biçimde değiller.

Sanki diğer olan biten şeylere Allah müdahale etmiyor. Elbette Allah buluşturuyor Allah'ın haberi olmadan yaprak kımıldamaz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Türk 15:38 15.01.19
sorular bölümün de olduğu için tam olarak sorun ne kardeşim? elbette şu devirde havas ilmi sahtekarların geçim kaynağı.ama buna müsade eden de bizleriz.dinimizi bilmiyoruz bizleri Yaratan ne emretmiş haberimiz yok.kadere teslimiyet yok.ve bu sahtekarlarda burada devereye giriyor.fakat herkesi aynı kefeye koymalımıyız hayır.para konusuna gelince,elbetteki her emeğin bir karşılığı olur lakin bunu Allah ın rızasını gözeterek belirlemek lazım.Rabbim havas ilmine gönül veren uğraşanları kötü yola saptırmasın rızasından ayırmasın inşallah.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
muhiban 16:30 15.01.19
Bir iki konuda haklı olsanız da birçok konuda yanlışsınız kardeşim..
öncelikle muska ya ve tılsım a haram demişsiniz, Tılsım dediğiniz zaten bir nevi eski dillerin alfabeleridir, esmalardır ve ister farsça olsun ister süryanice ister arapça ister başka dilde olsun Hakkın esmaları her devirde hükümlüdür, muskaya gelecek olursak, bilhassa son birkaç yıldır muska haramdır muska şirktir diye bir algı oluşturulmak isteniyor ve bu algıyı oluşturmak isteyenler sizin gerçek havas hocası dediğiniz cinlerle evlenen onlardan medet uman, sözüm ona cinlerle tedavi eden hocalardır, cinlileri ile hastadan musallatı alıyorlar eyvaallah, fakat üzerine bir koruyucu muska vermedikleri için kişi bir süre sonra yeniden hastalanıyor, havas derin demektir her sure, ayet, hatta harfin havas (derin) i vardır, mesela esteuzü billah, Cael hakku zehekal batıl innel batıl kane zehuka (hak geldi batıl zail oldu) ayeti celilesi sihir den ve büyüden kurtulmak için hüküm lüdür ve gayet etkilidir, bu hocalar neden muskaya haram yada şirk diyorlar gelelim o konuya, bir muska, ayet, dua, azimet, kasem, tılsım yahut vefkten oluşur, her muskada tılsım yahut vefk yoktur lakin her muskada belirli ayet yada sureler muhakkak olmalıdır, hastanın ve hastalığın durumuna göre bu muskaya yazılacak ayet dua yada azmitlerin belirli gün ve saatleri vardır, buhurları vardır, safran mürekkebi ile yazmak şart olmasa dahi enazından el yazısı ve kurşun kalem ile olmalıdır (fotokopi kesinlikle olmaz), muskayı yazdıktan sonra yazılan sure, ayet yada azimetler en az 7 şer kez muska üzerine okunur ve hastanın anne ismi ve kendi ismi ile tevkil (hadim ataması) yapılır, örnek; Vahrucu cemiil emraz vel irya vel vucu vel ayn ve nazarati ve sihri ve tılsım ve cinni asi ver rıhıl asıf an hazihi cüsseti Ahmet ibni fatma vel mekan.. diye enaz 7 kez okunur ve hadim atanır,(başka tevkil işlemleri de vardır) bu işlemler en basit muskada dahi en azından iki üç saat sürer, ve taktir edersiniz ki bunun için bilgi tecrübe ve emek gereklidir, bu da sözünü ettiğiniz cinni lerle iş tutan yazmaktan, ilimden habersiz bu sözde hocaların işine gelmez, iki dakikada cinlerle seans yapıp hastadan geçici olarak musallat yada etkiyi uzaklaştırmak daha kolaylarına gelir çünki, bir de hastayı ileri geri çektirip kusturuyorlar ise onlardan büyük havas alimi yoktur kendilerince..
Yüzlerce yıldır binlerce havas aliminin yüzlerce kitabını inkar etmek demektir muskaya haram yada şirk demek..
adama soruyorum niye şirk diye, diyor ki hasta şifayı muskadan zanneder ise şirke girer.. be mübarek adam bıçak ile adam da öldürürsün yemek te yaparsın, yap muhakemeni.. Muska da Allahın ayetleri yazılıdır ve Allah ın vaadi ile bu ayetlerin hükmü tecelli eder ve hasta hastalığından kurtulur yada muska hangi niyet üzere yazılmış ise Allah o niyetin tecellisi ni o muskaya lütfeder..
Sihir, celp, geri getirme vs... gibi işlemlere gelirsek bunların hemen hepsi bir iki zaruri durum haricinde caiz değildir ve büyüye girer, mesela küçük bir kız evden kaçmış yada kaçırılmış ise onu geri getirmek için işlem yapmak caiz dir, fakat seni terkeden sevgilini iradesi dışında geri getirmek için işlem yapman yada yaptırman büyüye girer ve caiz değildir.
Büyü ilminde ustalaşmak için şeytana ve onun askeri olan süfli cinlere kendinizi teslim etmeniz hatta imanınızı satmanız gerekir, o zaman yanınıza gelen hastanın o gün ne yediğini bile söylerler size, hatta bazı keramet vari (istidrac hükmünde) şeyler bile verirler, Parapsikoloji dalında araştırmacı yazar Kürşat Berkkan ı çoğunuz tanır, bir programında demişti ki (internette videosu var), istanbulda bir yerde yaşlı bir kadın varmış sözüm ona hocalık yapan, ve kadının önündeki camdan fanus havada asılı duruyormuş, bu işin sırrını çözmek için defalarca kadının evine gittim diyor, en sonunda kadın pes etmiş ve oturduğu yerdeki minderi kaldırıp altındaki Kuran ı kerimi gösterip be bilmem ne adam, ben bunun üzerine oturmasam bu camdan küre havada durur mu demiş..
Vel hasıl havas ilmi cennete de cehenneme de çok yakın bir ilimdir, ve sizin dediğiniz gibi süleyman as. dan sonra bitmiş değildir, yüzlerce hatta binlerce gerçek havas alimi gelip geçmiştir ve hala da varır, binlerce kitaplar yazılmış belki milyonlarca insan bu ilimden istifade etmiştir asırlardır..
Bu büyücülerin öncelikli amacı zaten para olduğu için fahiş ücretler istemektedirler, evet yaptıkları şer işlemler tutar, fakat yapanda yaptıran da cehennemliktir ayetini unutanlar yada inanmayanlar dır onlar ve onlara tevessül edenler..
Gerçek hoca para alırmı? Şöyle söyleyeyim, bir muskanın maliyeti, safran mürekkebi, kağıdı, buhuru derken 10-15 tl yi bulur enazından, safranın gramı 35-50tl civarındadır ve en ucuz buhurun gramı bile 50 kuruş yada 1 tl dir, amacı gerçekten Allah rızası olan hoca bile her hastanın verdiği parayı geri çevirme lüksüne sahip değildir günde 5 hastaya baksa ayda 1500tl ile 2500tl arasında masrafı olur, atadan babadan zengindir ihtiyacı yoktur o ayrı, fakat böyle hoca kaç tane çıkar?, en iyi hoca dahi para istemez belki lakin 8-10 hastadan bir tanesi istemese dahi çıkarıp verdiği 50-100tl parayı kabul eder ve o para da diğer para vermeyen 8-9 hastanın masrafını karşılar, hocanın verdiği emeğin karşılığını da Allah zülcelal hz. zaten fazlası ile verir, bu iş en iyi böyle yapılır, hiçbir hastadan para almıyorum diyen hoca ya fotokopi veriyordur, yada Aile den zengindir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ferdiabd 19:02 15.01.19
benim demek istediğim boyle gercek alimler
para almiyor değil boyle alimlerin kendinden emin
olduğundan ve isi bitirmeden para bile almiyor
zaten biz ona kazik atmaya calissak adam bizi
ciplak evine goturur eğer gercekten isinin ehli biriyse
yani ben birine buyu yapacak olsam fiyatimi soylerim
isi bitiririm is bitince bana gel derim gelmezse ben onu getirmesini bilirim kendi rizasiyla malini mulkunu evini
bile alirsin benim soylediklerim bundan ibaret hiç birşey uçretsiz değildir tabiki

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Dua 19:16 15.01.19
Kişiler yarın yaşayacaklarına garantileri yokken nasıl garanti veriliyor o da ayrı mesele. Hiç bir şeyin garantisi yoktur. Ama tecrübelere dayanarak onay verilebilir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
muhiban 20:43 15.01.19
Hocam siz yazdıklarınızı hatırlamıyorsunuz galiba..
Yazınızda sadece hocaların para alma meselesine değinmediniz ki, öyle bir ayet yada hadis olmadığı halde muskaya haram dediniz, havas ilmi Süleyman a mahsus bir ilim di dediniz, bu ilmin hakikisini bilenler etrafta görünmezler, kitap okumazlar, cinnilerle evlidir ler dediniz!
hakikaten böyle düşünüyorsanız çok yanlış düşünüyorsunuz sırf bu konunun önemine binaen ayrıca bir konu açtım, umarım görüşleriniz değişir..
Sealametle

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
muhiban 20:50 15.01.19
Ayrıca siz göre gerçek alimleri büyü yapan, yaptığı büyünün parasını getirmeyeni büyü ile getirten kişiler olarak tanımlamışsınız kafanızda ki bu da hiç doğru bir tanım ve tesbit değil, büyücüler alim değildir..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3