Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

İnternette Dönden bu reptilian denen şeylerin ifritler olduğu - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sorularınız>İnternette Dönden bu reptilian denen şeylerin ifritler olduğu
merdeses 16:43 01.02.19
İnternette Dönden bu reptilian denen şeylerin ifritler olduğu söyleniyor bilgisi olan var mı ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Torlak 16:51 01.02.19
Cin işte yaw reptilian demon v.s.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Naim 22:11 31.05.19
Reptilian (sürüngen ırk-insansı sürüngen) gerçeğiyle dalga geçenler var.
Adam bana " sen kafayı yemişsin Reptilian diye bir ırk yok,hayal dünyasında yaşıyorsun" diyor.
Ben de diyorum ki " O hayal diye bahsettiğin Reptilian ırkın sen de bir parçasısın,insanoğlu daha embriyo halindeyken sürüngenlik özelliği gosterir,kuyruğu var,Reptilian genetiğimiz var,İlk 6 – 7 haftada cenin Reptiliana benziyor ve androjen.Memelilere ait genetik özellikler daha sonradan açılıyor.İnsan beyninde tıp literatüründe de geçen "reptilian brain " ,"sürüngen beyin" ya da "Rkompleks" denilen bir bölge var ve hayatta kalma iç güdülerini, kavgayı, hırçınlığı yönetir.Sürüngen Beyin (Reptilian Brain): Beyin sapında bulunan ufak bölümdür. Tamamen yaşamsal faaliyetler söz konusu olduğunda devreye girmektedir ve canlıyı hayatta tutmakla görevlidir. Kalp atışı,soluma, PH düzeyimiz, kan pompalama gibi temel varoluşa ait sistemleri düzenleyerek bizi hayatta tutmaya çalışıyor. Tehlike anında, algılayıp hızlıca bacaklarımıza kan pompalayıp hızla uzaklaşmamızı sağlayan bu sistem. Motor sistemler ve sinir sistemlerinin koordinasyonu onun sorumluluğu alanında. Kullandığı araç ise duygulardır.Şimdi tekrar Reptilianlara dönersek,bir insan görmediği bir şeyin resmini,heykelini yapabilir mi Reptilian figürleri dünyanın dört bir yanında kullanılmıştır.Ayrıca farklı coğrafyalarda gerçekleşen yakın temas ve gözlem bilgilerini de hafife almamak gerek diye düşünüyorum.Aynı özelliklerde varlıkları anlatan yüzlerce birbirini tanımayan ve farklı coğrafyalardan insanlar var.Bu konunun izini sürmek çok zor değil ,sabırla araştırmak tatmin edici sonuçlara ulaştıracaktır.Şahmeran'dan başlanabilir mesela.
İnternette Dönden bu reptilian denen şeylerin ifritler olduğu

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
mubarak65 23:57 17.06.19
Eski bazı reptilian adetleri diye nitelendirebileceğimiz adetler hayatımızdan çıkıyor diye sevinebilirsiniz ancak yerini yeni reptilian adetleri alıyor ki yenileri daha tehlikelidir. Antik insanlar bunları nasıl farkedemeyip insanlık kütürünün bir parçası haline getirdilerse biz de aynı yanlışı tekrarlıyor olabiliriz. Bu konu üzerine yoğunlaşalım bence.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
BeyazMor 23:58 17.06.19
Yeni projeleri blue beamdan sonra yapacakları din hakkinda olacak, parapsikoloji,maji,bioenerji vb...yeni olusturulacak spirituel din için varlar insanlar bilmeden onlara hizmet ediyor mesela illumunatinin tek göz gelecekten bahseder bu bilgiyi hicbir yerde bulamazsınız ; her insanda bulunan 3.göz halk dili ile"göz perdesi" uyanan insanlar icin tek gözü ifade eder sadece dünyevi 2 gözleri vardır...parapsikoloji,maji vb. Yaygınlaşcagi icin sahte bir uyanıs olacaktir ve insanlar kendilerini "uyanmış" sanacaktır.Yani gelecekte herkez "tek gözlü"olacaktır sadefe dünyevi olarak 2 gözlü olacaktırlar. Tek gözün gelecekti anlamı aslında budur. Cok geniş konudur...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Logos 17:51 21.06.19
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Dinozorlar bizden milyonlarca yıl önce yaşadılar, çoğu yokolsada birkısmı değişen yaşam koşullarına ayak uydurmuş olabilir , milyonlarca yılda neler oldu kimbilir

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 12:51 22.06.19
Uzaylı var mıdır yokmudur ?
Güneş sistemindeki diğer gezegenlerde kimler yaşar?
Ağacın,toprağın,denizin vs vs(her eşyanın madenin) frekansına uygun aynı frekansta titreşen muvekkeli vardır.Peki güneşte bizim için yaşanamaz ama güneşin içinde bile güneşin frekansında titreşen orda yaşayanlar yokmudur ?

Allah keşif ehli olup oralarda yaşayanları ziyarete gidebilmemizi nasip etsin inşallah..

Kainatın içinde bi zerreyiz,bi rüya içinde varlığımızı devam ettirmek adına cevaplar arıyoruz ama Allahın bize Kuran da bildirmediği canlılar hakkında düşünmek kafa yormak çokta mantıklı değildir..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi