Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Tahassun duasını okurken - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sorularınız>Tahassun duasını okurken
lahinzp 22:17 31.03.19
Tahassun duası okurken sağ elin serçe parmaktan başlayarak kaparılması ve devamında açılmasının anlamı nedir ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Cnk 22:45 31.03.19
Vücüdun enerji akışı ile ilgili olduğunu duymuştum ama ayrıntılı bilgiye ben de sahip değilim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
lahinzp 00:58 01.04.19
bilgili hocalarımızın cevabını bekliyorum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 02:10 01.04.19
İnsan vücudunda enerji giriş noktaları ve çıkış noktaları vardır..Bunu tek seferde anlatmam ve anlaşılması biraz zordur ama deniyeyim ben belki anlatabilirim

Toplumda şifacı vs hoca sizi okuyacak diyelim mesela sağ elini sorunlu veya yakın kısma koyar..Hadi bunlarıda geçelim sen fatiha okuyacaksın kardeşine ailenden birisine evet nefes önemlidir fakat ruhaniyat güçlü değilse nefesin tesiri azalır ve sağ elini koyup okursan o kelamın oluşturduğu enerji sağ el bilhassa işaret parmağından dokunduğun kişiye enerji geçer..

Üzerinde bi negatif enerji yoğunluğu var,o gün çok avm'de gezdin insanlar nazar etti vs üzerine yapışmış bi enerji var veya metal objelere dokunduğunda elektrik çarpıyor seni..Sol eli veya ayağı toprağa koyarsan enerji çıkış noktaları vardır ordanda çıkar..

Mesela ben bunu gözümle gördüğümde şaşırmıştım..Hocam kişinin karnına sağ elini koydu başına sol elini koydu idrak etmeye çalıştım sormadım bişey..Sağ elden enerjiyi karındaki mahlukatlara veriyor yukarı kaçırıyordu sol elden yukarı çıkanları kendine çekiyordu..

Bu enerji kanalları için çok şey anlatılabilir fakat şu günümüz türkiyesinde insanlara bunun ilmi değil bilime dayalı kısmını anca anlatabiliriz..

Mesela şöyle bişey hayal edelim..Parmakları sıkıp okuduğumuzda belki orda bi enerji birikiyodur açtığımızda serbest kalıp havaya karışıyor tesir ediyodur Enerji boyutunu bi gün görürsek birlikte tartışırız bu meseleyi aynı duayı sağ baş parmağını havada diğer parmakları kapalı baş parmağıyla dairesel hareketler yaparak okuyanda gördüm herkesin yoğurt yiyişi farklıdır fakat hakikat aynı sebep enerji çıkış noktalarıdır

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
lahinzp 02:36 01.04.19
Hocam çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için. Anlatımınız muazzam net ve bizler gibi yolun başında olanlar için çok teşvik edici. Allah razı olsun..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi