Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Rahmanı cin - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sorularınız>Rahmanı cin
Cydbzkrt 15:59 13.04.19
Merhaba dostlarım ... rahmani bir cin edinmek istiyorum metotları ve yararları &zararlarini bilen var mi ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
zdemir 17:52 13.04.19
Nefsin için mi istiyorsun Yoksa İnsanlara faydalı olmak için mi ? Cin edinilmez petshopdan kuş mu alıyorsun mübarek Sadece dostluk kurulabilir emrine girmeleri için de 5 fırın ekmek yemen lazım riyazet halvet... Bu işin ağırlığı zordur .

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lila 17:54 13.04.19
BLueSea 18:03 13.04.19
zdemir Nickli Üyeden Alıntı:
Cin edinilmez petshopdan kuş mu alıyorsun mübarek
bu iyi bi espriydi
Saka bir yana takva seviyen nedir hazirliklimisin sartlarini biliyormusun ? Bunlari bilmeden yorum yapmamiz yanlis olur ;)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 22:21 13.04.19
Alemlerin içindeki ruhaniler inançlarını bizim gibi yaşamazlar,Ulviyim - Müslümanım diyorsa şeriat dışında 1 tane hareket göremezsin onlarda,seviyorum bu hallerini gerçekten yaşıyolar bizim kimi şehadet müslümanı değiller yani..

Dostlarınıda seçerken yaşantısına bakıp seçerler yüzünün güzelliğine veya Kurani Kerim okurkenki sesinin tınısına değil..

Bi söz vardır ; Bana dostunu söyle sana kim olduğunu söyliyeyim..

Bizim gibi seçmezler dostlarını kardeşlerini..ne niyetle niye irtibata geçmek istersin sana kalsın yaşayarak hangi niyetin yanlış hangisinin doğru olduğunu zamanla sen anliyacaksın,aç kalmayı göze alıcaksın bunu kabullen bi müddet riyazet ister

Eğer benim islamiyeti yaşıyorum ve müslüman bi cini davet etsem benim yaşantım islamiyet çerçevesinde ve su sızdıracak kadar bile açık yok hayatımda ,benimle dost olmaması için bi engel yok dersen en basiti cin suresiyle yapılan tertipler vardır onları araştır..

Sen kötülerinden korkacağını düşündüğün için iyilerini görmek istiyorsun fakat bi kapı açarsın istemediğin bi surette istemediğin bi varlık gelir gözükür dilin tutulur bişey olur kalıcı hasar bırakır vebale girmek istemem..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
El Yiğit 00:04 14.04.19
Öncelikle Hazreti Allahımızın, rahmeti ve bereketi üzerine olsun. Hevesini ve heyecanının farkındayım ey dost. Ama bilmen gerekir ki, beş vakit namazda kılsan, ruhun kemalleşmediği ve kemale ermediği sürece keşfin açılmaz ve ilim elde edemezsin. Malesef bazı şeyler hemen gelmiyor, elde edilmiyor. Bu tür işler çok tehlikeli ve oldukça risklidir. Letaiflerimizin(çakraların) bir anda açılması bizi bir anda bu yalan Dünyadan uzaklaştırır, ve istenmeyen bir şekilde soğutur, herşeyden zevk alamaz hale geliriz. Cinni davet ve ritüeller ve göz perdesinin kaldırılmasında ki, bazı metodlar işin ehli olmayan zat'lar için tehlikelidir. Sen aksiyon için veya havan olması için bir cinni istersin ama, psikolojik ve hatta fiziksel olarak zarar görebilirsin. Merakını anlıyorum ama herhangi bir sitede gördüğün metodu yardımsız uygulamaya kalkarsan, divane olabilir veya dilin lâl kalabilir. Unutmamalıyız ki, bugün tımarhanelerde ki birçok divane bu tür olayları denediği için orda ve divanelikle kalmayıp kara toprağıda sırtlamakta. Selam ve dua ile...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
biyo333 22:02 14.04.19
çoğumuzun kafasına takılan sorulardan biri sorulmuş .verilen cevaplarda gerçekci hepinizden Allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cydbzkrt 23:59 14.04.19
Hepinize teşekkür ederim ... ben merakımdan değilde dost amaçlı ilim amaçlı istemiyorum veya birine zarar vermek asla istemem ... çevrem de bu tür işleri bilen bir kişi yok buradan sormak istedim internetten çağırma metotlarını hic uygulamadım uygulamam da zaten anlaşılan yapmamı uygun görmediniz .

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi