Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Hakkımız olan parayı vermiyorlar !! - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sorularınız>Hakkımız olan parayı vermiyorlar !!
zdemir 18:08 13.04.19
Selamünaleyküm
Yakın bir akrabam çalıştığı iş yerinden maaşını alamadı tek o değil yanındaki 3 arkadaşı daha işten çıktılar . Belki insafa gelirler diye işyerine gidip hakları olan parayı istediler karşı taraf ne yaptı ? Parayı vermediler üstüne üstlük ağır hakaretler ve küfür yediler . Mahkeme süreci açıldı 3 ay kadar sürdü alamadık bir türlü parayı , bugün o zalim patronu gördük bir balık restorantına girmiş önünde rakı adam keyif yapıyor ya !! hay senin dedim neyse .

Bunun için önerebileceğiniz bir mücerreb irsali hatif veya başka bir uygulama var mı ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
El Yiğit 17:36 15.04.19
Hz. Peygamberimizin(s.a.v) bize öğrettiği şekilde Zalim ve Zulm edenlere karşı korunma ve zafer kazanma duası:Okunuşu:

“Rabbi e’ınnî ve lâ tu’ni ‘aleyye vensurnî ve lâ tensur ‘aleyye vemkürlî ve lâ temkür ‘aleyye vehdinî ve yessirlil-hüdâ vensurnî ‘alâ men beğ⠑aleyye. Rabbic’alnî leke şekkârâ. Leke zekkârâ. Leke rahhâbâ. Leke mıtvâ’â. Leke muhbitâ. İleyke evvâhen münîbâ. Rabbi tekabbel tevbetî, va’ğsil havbetî ve ecib da’vetî ve sebbit huccetî ve seddid lisânî, vehdi kalbî, veslül sehîmete sadrî.”

Anlamı:

“Rabbim! Bana yardim et, aleyhime olan seylere yardim etme. Bana zafer ver, aleyhime zafer verme. Lehime tertip kur, aleyhime tertip kurma. Bana hidayet et ve hidayeti bana kolaylastir. Bana zulmeden kimseye karsi yardim et. Rabbim! Beni Sana çok sükreden, Seni çok zikreden, Senden çok korkan, Sana itaat eden, Sana saygi gösteren, Sana yönelen ve tövbe eden kimsen yap. Rabbim! Tövbemi kabul et, günahimi temizle, duami kabul buyur, delilimi sabit kil, dilimi dogru yap, kalbime hidayet ver, gögsümün kin ve hasedini çikar.” (Tirmizi, De’avat, 114; Ibn Hibban, Ed’iye, No:947; îbn Ebi Seybe, Dua, No: 29381)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up