Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

yapınca günaha girmişsin deniliyor bu çelişkili bir durum - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 
Sorularınız>yapınca günaha girmişsin deniliyor bu çelişkili bir durum
Sseval 21:48 17.04.19
Öncelikle herkezden özürdilerim bu konuyu açıp sormamdaki neden geçen hafta burdan tecrübelerinize ihtiyacım var yaşadığım sıkıntılar dükkanımda bulduğum iki tane muskadanmı yoksa sürekli okuduğum dualarmı yoksa burda muhabbet için uyguladigim uygulamalarmı diyeydi. Birkaç kisi dışında nasıl yol izliyecegimi söylemesi dışında genelde sadece burda görüp uyguladığım uygulamalar seçilip cevap verildi özellikle Allahtan çokmu sevdiniz bile denildi. Allah sevgisi kimseyle hatta hiç birşeyle kıyaslanmaz birkere elhamdülillah. Benim sormak istediğim sadece şu büyü hariç tabiki. Bu uygulamalar muhabbet için özellikle celp tılsimlar burda paylaşılıyor ve bütün üyelerde konu olarak paylaşıyor bildiginiz gibi hatta nasıl uygulanacaklari ve şifreleriyle yani adetleriyle nasıl yapılacağı söyleniyor ama uygulayip yapınca günaha girmişsin deniliyor bu çelişkili bir durum gibi geldi. Başımıza ne geliyorsa tabiki Allahtan isyan etmek haddimiz bile değil ama zorda kaldığımızdada içinde sırlar barındıran dualara sarılıyoruz o zaman biz burdaki bazı üyelerin dediği gibi günahmı işledik ben özellikle karabiber uygulaması yaptım karşımdaki insanın sürekli gözü haramda olduğu için. o zaman bu günahsa yada adetince okunan uygulamalar dualar niye yazılıp paylaşılıyor yada bu okunan ayetler dualar niçin var.@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Denizcanek 23:04 17.04.19
kardeşim sana tavsiyem bu işlerden anlayan bir hocaya git. bir de her yerde yazılana inanma ve uygulama

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sseval 23:11 17.04.19
Allah razı olsun haklısınız galiba sürekli konu paylaşanlardan daha ses yok

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
lahinzp 23:17 17.04.19
Sayın@Sseval sizi anlıyorum aslında çelişki demeyelimde bazen doğru yol gösterip iyi niyetle yardımcı ve yönlendirici olmak isterken anlatılmak istenen dil çelişiyor. HepimiZin dünyevi sıkıntıları var siz duasız kalmayın ama kalbinizide karartmayın forumda çok değerli ilim sahibi hocalarımız var. Sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ten yardımcı olmasını isteyin. Bu forumda kimse kimseye arkasını dönmez. Yalnız değilsiniz. En kısa zamanda sıkıntılarınızdan kurtulmanızı diliyorum. Allah yardımcınız olsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sseval 23:29 17.04.19
HeartLess 23:34 17.04.19
Sin hocaya yönlendirdik sizi diye hatırlıyorum.

Yani üyelerimiz birşeyler yapıyorlar evet her defasında Allah ne dilemişse o olur diyoruz. Hakkınızdan hayırlısını dileyin diyoruz.

Uygulama yapıp pişman olan ya da gelişen olayları o uygulamalara bağlayan üyelerimizde var bunun içinse tövbe uygulamalarımızı öneriyoruz.

İnsanların karıştırdıkları bazı şeyler var örneğin biri kimya dersinde elementlerin karışımından büyük güçlerin ortaya çıkışını öğreniyor gidip bunu bomba yapımında kullanıyor, bir diğeri uzay gemisine yakıt olarak kullanıyor ve bir diğerinde kendini patlatıyor.
Havas ilmide tıpkı kimya fizik v.d'leri gibi bir ilim.
Bu ilmi kullanan bilen var az bilen var ve hiç bilmeyen var. Bir şekilde ihtiyaçtan dolayı bu ilmi kullanmak isteyenler var ki zaten sitenin %90'ı bu üyelerimizden oluşuyor.

Elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz. Sitede paylaşılan konuları veriyoruz evet çünkü çoğu tecrübe edilmiş ve sonuç alınmış uygulamalar.

Bizim de yetersiz kaldığımız durumlarda hocalarımız ve diğer tecrübe sahibi arkadaşlarımıza yönlendiriyoruz.
Hepsinin ilim derecesi farklı hocalar genelde bunu bakım yaparak çözer. Diğer arkadaşlar tecrübeleriyle veya genel anlamda çözüm getiren uygulama sunar ya da kendi hocasına sorar ona göre yardımcı olmaya çalışır.
Sitenin ana durumu bundan ibaret.
Çok yoğun olduğu aşikar. Bu yüzden özellikle hocalarımızın yetişemediğini biliyoruz.
Bazı durumlara sabır göstermenizi bekliyoruz.

Bu uygulamalar niye var işte bu sorunun geniş hali şudur kimya niye var fizik matematik niye var? Kimya günah mı? Aynı durum havas ilmi için de geçerli.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Zikr 23:40 17.04.19
Günlük hayatımızda da öfkelendiğimiz kişileri öldürmek, harama el uzatmak ya da zina için bir sürü fırsat yanımızdan geçiyor ama biz dönüp bakmıyoruz bile değil mi? işte bu sitede de bahsini ettiğin konulara da böyle bak. Sınav her yerde! Sen yeter ki nefsine yenik düşme

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sseval 23:40 17.04.19
Sin hocam saolsun ilgilendi benim hocalarımıza sözüm yok yanlış anlamayın. Benim dediğim burdaki çelişkiler için

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sseval 23:46 17.04.19
Sayılarınca dua ettim yada uygulamaları uygulayıp yaptım dedim öyle cevaplar verildiki ben bile korktum acaba günahmi işledim diye yoksa yer gök dua allaha şükürler olsunki onun bilincindeyim ama burda çelişkiye düşmemekte mümkün değil.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lil bin Ali 00:45 18.04.19
aşık olman güzel bisi . ama sevdigine zarar vermen güzel deil . sevdigin icin mermilere atlamaz mısın . eee zarar veriyorsan bu bir celiski deil midir ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2