Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Riyazattan sonra ruyada kurt kopegi ve kedi gormek ne demek - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sorularınız>Riyazattan sonra ruyada kurt kopegi ve kedi gormek ne demek
yesribi 04:18 18.06.19
Selamu aleykum
Ben seyhimden izin alarak uygulamayi baskasindan alarak 30 gunluk bir programi uyguladim. Bu uygulama ile fatiha suresinin gercek tasarrufu icin idi. Riyazatli oruc tutarak her namazdan sonra 99 fatiha ve 1 esmaul husna okuyarak ve bunu toplam 100 u gecneden fatihayi eksikterek ve esmaul husnay arttirarak yapilan bir uygulama idi. Neyse 30. Gun 600 fatiha okuyup beyazlar giyip kimseyle konusmadan yuzumu kibleye donerek uyudum. Ruyamda bir gorevlilin gelip benimle anlasmasi ve nasil gorusecegimizi ve hangi sekilde cagiracagimi ogretmesi gerekiyordu. Ben o 600 fatuhayi okurken sag kulagimda bir ruzgar ve agurlasma hissettim bu anlikti ve gecti.. sonra daldim ve ruyamda " bir alman kurdu ve karsisinda bir kedi gordum arada bir kurt kopegi ustu kahverengi benekli kediye havliyor ve benim uyarimla ikiside susuyordu yani hayvanlarin ikiside benim sadik evcil hayvanlarimdi. " ruyam boyle idi yani bekledigim gorevli ruyama gelmemisti. Neyse ben ruyami kendi seyhime anlattim .bu arada seyhim cok buyuk bir seyh kendisi kadiri rufai nakşibendi düsüki bedevi tarikatlarinin hepsinin seyhi tabiki uygulamada birini secmek zorundadir ve kendisi kadiri tarikini uygulamaktadir kendisinin basilmamis 10 eseri var (bunlardan biri 12 ciltlik tefsir ) kendisi auriyeli ve huseyni( seyyid) ayrica kendisi musluman cin seyhlerinin seyhi.ama malesef ne cinleri kullaniyor nede bu ilimleri bana ogretiyor. Neyse ben bu ruyayi oba anlattim bana dediki; bu cok guzel bir ruya kopek senin ruhunu kedi nefsini temsil ediyor. Burda sen onlara hukmediyorsun ve ayrica kopek kediye hukmediyor artik ruyanin bekadar guzel bir ruya oldugunu sen anla dedi. Ve bana sen sende olan durumun farkinda degilsin ben senin etrafindakileri goruyorum . Sabret ve sen birsey isteme.. dedi.. sizin yorumunuz nedir ..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
AbdudDaim 11:40 18.06.19
Şeyhinin yorumu üstüne yorum istememeni tavisye ederim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
El Kindi 11:55 18.06.19
AbdudDaim

ve yaşadıklarını şeyhin hariç kimseye anlatmamalısın.Zaten şeyhine sorduktan sonra buraya gelip sorman tuhaf değil mi?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Heartway 12:43 18.06.19
yesribi

Zaten şeyhini bu kadar meth edip anlatıp onun ilmini benimsemis kabul etmişsin ve şeyhim demissin...burada şeyhinden takva anlamında üstün tuttuğun mu varki anlattın? Bu yoruma ek yapacak ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Oğuz Baba 15:03 18.06.19
Sen şeyhine tam teslimsen sorunun olmaması lazım, buradan görüş alma sebebin tam olarak ne bence biraz o konuyu düşünmen gerekiyor.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Simla 13:52 21.08.19
Zaten birkere açılmış rüya. Birdaha açılması doğru değildir.ilk yorum kuşun ayağına takıldı ucdu. Ama bende ruyanizi okurken nefsinizi gördüğünüzü düşündüm. Buyugunuz bahsetmiştir mutlaka siz ibadetlerinizi takvanizi artirdikca nefsiniz başka bir hayvan şekli alacaktır ruyalarinizda. Benim hocam bu göreceğim hayvanların özelliklerini ve zaaflarını arastirmami bunları gidermemi eksiklerimi tamamlamami söylemişti. Ogrendigimi paylaşmak istedim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi