Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Zinadan nasıl kurtulurum? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sorularınız>Zinadan nasıl kurtulurum?
Madame 20:57 28.06.19
Zina belasından nasıl kurtulabilirim.
Bunun için dua veya zikir var mı? Veya ne yapmalıyım evli değilim zaten evlenemiyorum kısmetsizlik.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Ada 21:01 28.06.19
Kendisini haram işlemekten alıkoyamayan,
yada içki, kumar, zina vb. alışkanlıkları olan kimseleri
bu çirkin hatadan kurtarabilmek için, aşağıda gelen
mübarek ayâti kerîme uygun bir saatte yazılır ve
yağmur suyu ile silinir. Sonra bu su ile hamur yoğurularak
ekmek yapılır. Yapılan bu ekmeğin dörtte üçü fakir bir kimseye
dörtte bir kısmı da kötü alışkanlıklarından kurtulmasını istediğimiz
kimseye yedirildiği takdirde kısa zamanda bu alışkanlıklardan
kurtulacağında hiç şüphe yoktur.

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

حُرِّمَتْ عَلَيْكُمُ الْمَيْتَةُ وَالْدَّمُ وَلَحْمُ الْخِنْزِيرِ وَمَا أُهِلَّ لِغَيْرِ اللهِ بِهِ وَالْمُنْخَنِقَةُ وَالْمَوْقُوذَةُ وَالْمُتَرَدِّيَةُ وَالنَّطِيحَةُ وَمَا أَكَلَ السَّبُعُ إِلاَّ مَا ذَكَّيْتُمْ وَمَا ذُبِحَ عَلَى النُّصُبِ وَأَن تَسْتَقْسِمُواْ بِالأَزْلاَمِ ذَلِكُمْ فِسْقٌ الْيَوْمَ يَئِسَ الَّذِينَ كَفَرُواْ مِن دِينِكُمْ فَلاَ تَخْشَوْهُمْ وَاخْشَوْنِ الْيَوْمَ أَكْمَلْتُ لَكُمْ دِينَكُمْ وَأَتْمَمْتُ عَلَيْكُمْ نِعْمَتِي وَرَضِيتُ لَكُمُ الإِسْلاَمَ دِينًا فَمَنِ اضْطُرَّ فِي مَخْمَصَةٍ غَيْرَ مُتَجَانِفٍ ِلإِثْمٍ فَإِنَّ اللهَ غَفُورٌ رَّحِيمٌ

Hurrimet aleykumul meytetu ved demu ve lahmul hinziri ve ma uhille li ğayrillahi bihi vel munhanikatu vel mevkuzetu vel muteraddiyetu ven netiyhatu ve ma ekeles sebuu illa ma zekkeytum ve ma zubiha alen nusubi ve en testaksimu bil ezlam zalikum fisk elyevme yeissellezine keferu min dinikum fe la tahşevhum vahşevn elyevme ekmeltu lekum dinekum ve etmentu aleykum ni'meti ve radiytu lekumul islame dina fe menidturra fi mahmesatin ğayra mutecanifil li ismin fe innellahe ğafuru'r-rahiym.

Manâsı:
Leş, kan, domuz eti, Allah'tan başkası adına boğazlanan, boğulmuş, (taş, ağaç vb. ile) vurulup öldürülmüş, yukarıdan yuvarlanıp ölmüş, boynuzlanıp ölmüş (hayvanlar ile) canavarların yediği hayvanlar -ölmeden yetişip kestikleriniz müstesna- dikili taşlar (putlar) üzerine boğazlanmış hayvanlar ve fal oklarıyle kısmet aramanız size haram kılındı. Bunlar yoldan çıkmaktır. Bugün kâfirler, sizin dininizden (onu yok etmekten) ümit kesmişlerdir. Artık onlardan korkmayın, benden korkun. Bugün size dininizi ikmal ettim, üzerinize nimetimi tamamladım ve sizin için din olarak İslâm'ı beğendim. Kim, gönülden günaha yönelmiş olmamak üzere açlık halinde dara düşerse (haram etlerden yiyebilir). Çünkü Allah çok bağışlayıcı ve esirgeyicidir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sebo 21:05 28.06.19
Oruç Efendimiz sav tavsiyesi. Bir de fatiha suresinin 5. Ayeti.
İyyâke na’budu ve iyyâke neste’în. Bunu zikir olarak cek hemen etkisini gorursun.

Cok şükür hic zina yapmadim. Ama bende insanim birinden etkilenince bu zikri cekiyorum cok kisa sure icinde o duygularım kayboluyor. 1 2 dakikada geçiyor çektiğimde belli bir sayı yok gun icinde yaparım hersey icinde yapilabilir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Levent4444 21:09 28.06.19
Öncelikle güzel samimi bir tövbe ettikten sonra. Günlük ikindi ile akşam arasında Ya kuddus ismini 5000 adet günlük tesbih ile sağ el işaret parmağınızla kıbleye karşı oturup çekebilirsiniz. Bu isim kalpten başlayarak insandaki kötü ahlakın temizlenmesinde çok güzel etkileri olan bir tecelliye sebep oluyor. Günlük olarak en kısasından güzel 1000 adet salavat ekleyin. Ve el mani ismi ile her türlü kötülükten uzak kalmak için duanızı edin inşallah deneyin ALLAH bu halllerden hepimizi muhafaza eylesin.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lady 21:10 28.06.19
En azından durumun farkındasın ve rahatsız oluyorsun yardım istediğine göre.

Doktora git belki hormonlarinda sorun vardır
Doktora rahatsızlığını söylersen seni yönlendirir

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Liva-ül Hamd 21:42 28.06.19
Şehveti yüksek bir insansan önceliğin evlilik sünnetiyle tanışmandır, buna maddi ve başka halli bir imkan yoksa oruç şehveti kırar, nefsi dizginler kardeşim. Fıtrat gereği erkek ve kadında bazı nefsani haller baskın olabilir. Sende de bu halden birisi olabilir ama bir de kulluk var. Kullukta fıtrata uygun yapılırsa güzel olur. Zinadan uzak olman için içindeki zindana girmen lazım. Başını ağrıttıysak hakkını helal et. Gönlünü ve yüzünü Allah'a çevirenlerden olasın inşallah

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Kırklar 23:08 28.06.19
Her farz namazından sonra 306 defa Ya Kahhar çek. Nefs-i emmarenin ilacıdır. Kendi tecrübem @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Neptuns 23:58 28.06.19
Zina derken bakmakmı yoksa yapmakmı bakmaya çare Yunusiye zikri diye biliyorum yolda yürürken göz rabıtanın kesilmesini sağlıyormuş devamlı okumak. Şayet kızların bile baktığına şahit oldum yani tek erkeklerdeki durum değil bu.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Torlak 17:04 11.02.20
Kiymetli dostlarim. Cagimizin hastaligi zinadir. Zina yüzünden birçok yuvanin dagildigini gördüm. Bir kimseyi (oglunuz, kiziniz, arkadasiniz veya sizi aldatmaya meyilli esiniz olabilir) zina belasindan kurtarmak ve korumak isterseniz:
Yapılacak dua:
NUR SURESİ 16-18 Ayet-i Kerimeyi BEYAZ ÜZÜM SUYU üzerine 21 kere okuyup ardından üzerine ŞEKER ilave ederek bununla HELVA yada başka yenilecek birşeyler yapıp zinaya müptela (Eşiniz dostunuz komşunuz arkadaşınız) bundan yedirirse Allah-u Te'ala'nın izniyle bu beladan kurtulur bir daha zinaya yaklaşamaz..! Doğru uygulandiginda kesin sonuç alinir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi