Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Sırları Birilerine Anlatmanın Sonuçları Hakkında - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 
Sorularınız>Sırları Birilerine Anlatmanın Sonuçları Hakkında
RabiaN 02:24 30.06.19
Selamın aleyküm. Şimdi soracağım soru hakkında belki de başlıklar, içerikler vardır. Fakat nasıl izah edip , ne diye arayacağımı tam bilemedim. Ben istihareleri çok net sonuçlanan, hayatın her alanında net mesajlar alan, insanların huyunu suyunu tespit edebilen, niyetleri sezebilen bi insandım. Şimdi gördüğünüz üzere yana yıkıla istihare rüyalarımı yorumlatmaya çalışıyorum sizlere; net şeyler göremediğim, sembolik, karışık şeyler gördüğüm için. (Bazen onu bile görmüyorum.)

Bu sene içerisinde, aldığım aşırı şaşırtıcı istihare sonuçlarını birkaç güvenilir dostumla paylaşmıştım ve sonrasında hayatımda resmen elektrikler kesilmiş gibi oldu. (Rüyaları ben değil, benim yerime, istihare ettiğim konu hakkında zerre bilgisi olmayan, sevdiğim ama sık görüşmediğim insanlar gördü her seferinde) Hayatı, insanları, kendimi okuyamaz oldum. İşaretler, detaylar, kesin karar vermeme yardım eden ilhamlar gitti.Çok sevdiğim birkaç insanla aramda iplik misali bağ olduğunu hissederdim. Artık hiçbir şey hissedemiyorum. Her şey dümdüz ve sıradan, hiçbir şeyin enerjisi yokmuş gibi geliyor. Mesela ametist taşıyla 17 yaşımdayken tanışmıştım. Kimse tavsiye etmedi veya bi amaç için almadım sadece taşlara dokundum ve ametist benim bi parçammış gibi hissettirdiği için almıştım. Artık ametistin bile enerjisi yokmuş gibi geliyor. Tövbe ediyorum Rabbimle aramdaki sırları açığa vurdum diye. Fakat bu tür şeyleri paylaşmanın bedellerinden arınmak için başka yöntemler var mıdır ? Mutlaka vardır, ilimin ucu bucağı yok gerçi. Yardımınızı rica ediyorum.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Celcelutiye 11:08 30.06.19
Bi lütuf ikram varken güllük gülistanlikti güzeldi , hepsi gittiğinde de Allah ile bağını devam ettirebiliyorsan bunun adı muhabbet olur..

Öncelikle 99 esmadan tövbe et..
Aslında bu tarz durumlarda 1001 esmadan tövbe edilir daha paylaşmadım onu sizlerle çünkü gelen hissiyat üzere hangi sırrını kirlettiysen o esmadan tövbe edilmeli..Ruya görmek mi ? Habir esmasidir.Fakat istihare sonucunu paylaşmak,hissiyatlarını insanlara kendi yeteneğin gibi anlatmak başkadır..

Sabah namazını kıldıktan sonra yerinden kalkma

Niyet ettim sırlarımın temizlenmesine vesile olması niyetiyle Allah rızası için Fettah esmasini zikretmeye

Sağ elini kalbinin üzerine koy "Ya fettah" şeklinde zikret..Kalbinde sırların açıldığı odacıklar ve sen anlattıkça oraya vurulan kilitler olduğunu hayal et..Sag elinden çıkan enerji kilitleri açtığını imajinize ederek devam et..Sayi sınır yoktur sen biseyler olmaya başlayınca anlatırsın..

Aslında asıl problemin farkına varmamışsın daha..Görduklerin duyduklarin küçük bi imtihandı..Küçük sırrı tutamayana ifşa etsin diye büyük bi sır verilir mi ? Sır tutabilecek olana ve hazır olana verilir..

Bu yasadigin seni kemale ermen ve boş boğazlık yapmayı birakman için başına gelen küçük bi olaydı..

Niye rahat rahat atıp tutuyorum biliyo musun ? Ben neler anlattım bi bilsen..Allah affetsin..

Ametisti yastık altı yaparsan rahat uyutur,istihareye yattığın zaman küçük bi mıknatıs koy yastığın içine..

Ay o gitti mi bu geldi mi noktasında çok kaygılandın..Endiseler - kaygılar çakralari kapatır.. Çakralar başlığında sabit bi konu var gir oraya 21 günlük Nur esmasiyla bi tertip var uygula onu ara vermeden hergun..

Çocuk yere düştüğünde kalkmasını bilirse olgunlaşır yerde Anne diye ağlarsa dusmesininde bi önemi kalmaz.. Yanlız kaldığını mi düşünüyosun? Allah senden yüz çevirmedi,senin artık anlattıklarına bi son vermen için küçük bi dersti..

Keza istihare sonucunuda ya hocan ya da şeyhin ya da Allahın veli bi kulu dışında kimseye anlatma..Istihare senin bilinç - şuur düzeyine göre nefis mertebene göre sana gösteriliyor.. Allah a bi konuda danışıyorsun ama Allah anlamiyacagin bisey mi gösteriyo sence ? Yoksa birisine anlatıp işin içinden çıkmak daha mi kolay ? Ikimizde aynı rüyayı görsek hocam ikimizide farklı yorumlardı.Cevabini idrak edemiyorsan bile anliyabilecegin küçük niyetlerle yat..

Sırlar eşe bile anlatılmaz..Bir daha sırlarını paylasmaman dileğiyle..Taslarin enerjisini hala hissetmek istiyorsan et tavuk balık tarzı hayvansal gıdalardan uzak dur Allahın izniyle hissedersin.Tam bi riyazat yap demiyorum hayvanatın etini yeme bi müddet, otobur ol biraz..Süt ve süt ürünleri yiyebilirsin ruh latiflestikce o enerjileri hissedersin..

Ben neler kaybettim bi bilsen seninkiler küçük dairede kalıyor baya ama o kadar ozdeslestin ki onlar gidince sudan çıkmış balığa döndün..

Fettah esmasinin zikrinden sonrada 2 rekat şükür namazı kıl selamdan sonra ac ellerini ; Ya Rabbi ben senin ve nimetinin kadrini azametini bilmiyorum sen kendini ve nimetini nasıl biliyorsan o şekilde şükür ve hamd - salat-ü selam sana olsun Ya Rabbi..Yarattığın her nimete yarattığın her şeriat adedince şükürler olsun.. diyip bitir..

Bu zamaninida O nunla ve şükür içinde geçirmezsen en fazla elindeki şeker yere düştüğü için ağlayan bi çocuk olursun..Sen her durumda sevmeyi ve muhabbeti öğrenmelisin bu yaşadıkların hüzüne değil bunlara sebep olmalı..

Bunlarda ebcedli zikir çeker kafasıyla yapma..Heh yemek tarifini aldık kesin yemek güzel olur diye bisey yok..Ihlasla (samimiyetle) uygula..Istersen biraz göz yaşı dök kendi cümlelerini ekle..

Ağlayarak 2 tane sirrimi insanlara anlattığım için benden aldın bende çocuk gibi ağlamaya başladım,Ben seni sırlar tezahuratlar keşifler olmasada seviyorum.. bu tarz cümleleri dualarının içine ekle..Elinde kırbaçla bizi cezalandırmak için bekleyen bi Allah yok..Bi sevgili var ortada..Verebilecegin en temiz ve saf duygunla yaklaş ona

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Arda 11:54 30.06.19
çoğu insan anlatıyor böyle şeyleri
Ellerine sağlık

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Heartway 12:27 30.06.19
RabiaN
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ne guzel anlatmis her daim yol gosteren olmuştur uygula dediklerini.bende çok anlattım kaybın büyük gibi gözüksede Allah her daim rahmetiyle kucaklar ,gazabından büyüktür rahmeti .sırlar deşifre edilmemeli.su an bende enerji yok sallantıdayım ama umut her daim var .sanki dünyadaki herkesde enerji ,hissiyat ,letaif,duru görü yada keşif mi var elbette hayır bu işin bütün sırrı nacizane elbette bana göre samimiyet ve teveccüh tur..musallatda bulaştı hayat zehir de oldu ,büyüde yapıldı uğraklarda oldu.pes etmedik Allah dedik .celcelutiye yaz demistin yazdım

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
RabiaN 12:31 30.06.19
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]


Allâh (c.c.) razı olsun. Benim anlatmam cahillikten oldu açıkçası. Başıma bunlar gelince anladım bunların sır kalması gerektiğini. Allâh ile bağıma zarar gelmedi elhamdülillah ama dediğiniz gibi sudan çıkmış balık gibi oldum. Sonuçta durumun verdiği hissiyat zerre tat alamadan bir şeyler yemek gibi. Elhamdülillah doyuyorum ama ne yediğimi bilmiyorum. Böyle böyle dersimi alıp, farklı bir yöneliş yaşamam için bu sınavı yaşıyorum muhakkak. Sizlere danışmam sonucunda sizlerin paylaştığı bilgi ve güzel niyetler ile sizleri de hayırlı vesile kılıyor Rabbim, beni de size bir vesile... Tekrar altını çiziyorum ; cahillikten kaybettim, hiç kendine ait bir yetenek olarak görmedim aksine bilmediğim bir dünya olduğunu fark edince hayret ve hayranlık ile paylaştım. Ama bunun Rab ile kul arasında bir sır olduğu bilinci başıma gelenlerle ortaya çıktı.

Bu yaşadıklarım her birimize ders olsun. En güvenilir dostun Allâh olduğunu, hayret ve hayranlığımızı direkt paylaşacağımız makamın da yine Kendisi olduğunu unutmayalım ne ben ne de sizler inşaAllâh...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Arat 20:35 05.07.19
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Çok önemli bir konu, insan malesef anlıkta olsa bir yanlışa düşebiliyor. Sanırım ilk zamanlara çoğumuzun başına gelmiştir. Ve sonuç malum, Rabbim kalplerimizi ve ibadetlerimizi güzel tutmayı nasip eylesin İnşallah.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
grafiker 13:02 15.07.19
YA GAYYUMU FELA YEFÜTÜ ŞEY'ÜN MİN ILMİHİ VELA YEUDÜHÜ Ben bu zikrin sırrını açığa vurduğum için Gayyum esmasına mı niyet edicem?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 13:07 15.07.19
grafiker Nickli Üyeden Alıntı:
YA GAYYUMU FELA YEFÜTÜ ŞEY'ÜN MİN ILMİHİ VELA YEUDÜHÜ Ben bu zikrin sırrını açığa vurduğum için Gayyum esmasına mı niyet edicem?
Sen yazdığı şekilde fettah esmasiyla yazılan niyeti uygula..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
AbdudDaim 13:26 16.07.19
Anlatımda "kibir" var ise kazanılmış olanın kaybedilme ihtimali yüksektir.

Anlatılırken "kibir" sıfır ise amaç destek, örnek, tavsiye ve iyilik ise kazanılanın kaybedilme ihtimali %50'dir.

Kolay kazanılanın kolay, zor ve uzun bir sürede kazanılanın da zor kaybedilme durumu da vardır.

Ayrıca kaybetme durumunun sadece "sınav" gereği olma durumu da söz konusu. Verilir, ne yapacaksın bakılır. Alınır, ne yapacaksın bakılır.

Kalp gözü kapanan insanlar için bir uygulama var. Deneyebilirsin:

Bir şahsın kalp gözü kör olmuş ise:
Bu ism-i şerifi (Erbain 2. isim) tenha bir yerde halis bir niyetle tam bir temizlik üzere Allah-u Te'ala'ya teveccüh (yöneliş) içerisinde (30 gün boyunca her gün 29 kere), diğer bir rivayete göre ise (her namazın akabinde yetmiş 70 kere) okursa, Allah-u Te'ala onun kalbini nurlandırır ve fazl-u keremiyle körlüğünü giderir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sevdali 20:50 19.09.19
Ne hoş bir muhabbet olmuş Allah razı olsun muhabbetiniz daim olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2