Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Ülke Büyüsü - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 
Sorularınız>Ülke Büyüsü
Toparlak 10:21 05.07.19
Ülke büyüsü diye de bir olay varmış.
Geçenlerde gazeteci murat bardakçı bi programsa kısa bir şekilde bahsetti bundan.
Yani ülkede bazı bina ve yapıları devasa bir tılsım ya da vefk (tam bilmiyorum ) şeklinde oluşturarak bazı sistemleri harekete geçirebiliyorlarmış.
Yani şer amaçlı tılsım çizilirse ülkenin üzerinden savaş, afetler, huzursuzluk eksik olmuyormuş.

Aslında çokta mantıksız değil düşününce.
Gözünü karartan biri yolu yöntemi biliyosa sabuna çivi çakarak bir insanı öldürüyor, ya da aileyi yıkabiliyor.

Konuyla ilgili bilginiz var mı?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Jq 10:22 05.07.19
Gökdelenlerin mimari yapısına bakın hep sembolleri var. Bence çok mantıklı

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Yapincak 10:22 05.07.19
Futbolda maçı kazanmak için sahaya büyü koyuluyorsa herşey mümkün ve olabilir. Korkunç.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Torlak 10:23 05.07.19
Evet böyle çalışmalar yapıyorlar ancak ne kadar etkili bilinmez. Okumayan bir milleti bunlara gerek olmadan da saptırmak zor olmasa gerek. Semboller sadece büyü anlamına da gelmiyor. Ancak bu şekilde bir milleti topyekûn baglamanin veya belalara maruz birakmanin mümkün olduğunu düşünmüyorum. Olsa olsa en fazla, az bir negatif etkiden öteye gidemez.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
fatih1 10:23 05.07.19
Ulke buyusunu bilmem de ulke cehaletini bilirim bizim asil sorunumuz buyu degil halkin cehaleti sordugun da elhamdulillah muslumanim peki gercekte kim ne kadar musluman bu sorgulanmali bu cehaletin kokeni de 1 asir evveline dayaniyor nasil mi hard inkilabi basta geliyor cunku olmasaydi cennet ayetini okurken tebessum eder cehennem ayetini okurken aglardik yani okudugumuz seyi hem anlar hem hissederdik musluman once kurandan uzaklastirildi haliyle dinden uzaklastirildi cehaletin temeli atildi 90 yil kadar once bira fabrikasi kuruldu bugunun cumhuriyet gazetesi mansetine bebek resmi koyup anne sutunden sonra bira diyerek insanlari alkole tesvik etti sapka kanunu cikartildi cunku yahudilerin ileri gelenleri sapka satti halk acliktan yorgan kemirirken sapka zorunluydu dini ve milli degerlerimiz yerle yeksan edildi simdi soruyorum bizim daha buyuye ihtiyacimiz var mi tilsima sembole gerek varmi biz zaten kendi icimiz de bolunmus dagilmis cahil kalmisiz bu saatten sonra dusmana dusen tek sey somine basin da viskisini yudumlarken bizi seyredip tebessum etmek oyle bi durum ki hem bizden para kazaniyorlar hem de bizi bize kirdiriyorlar bana sorarsaniz buyu vs gibi seylerle oyalanacaklarini sanmam biz kendi kendimize ediyoruz artik allah yardimcimiz olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
BeyazMor 10:25 05.07.19
fatih1

İslamiyeti uygulayan ülkeler bizden çok mu ilerideler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
fatih1 10:25 05.07.19
BeyazMor

ileriden kastiniz ne olduguna bagli mesela san sohret para mal mulk diyorsaniz derdi islamiyet olanin bunlar gozune gelmez cunku dunya da bollugu zalimler yasar yoklugu muslumanlar genellikle imtihan bu ya bolluk icin de yasarsak imtihan ne olacak haaa yok derdiniz islamiyetse yazdiklarim baslica sorunumuzdur

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nani 10:29 05.07.19
Evet böyle birşey var Türkiye'ye yapılmış büyü diye göstermişti bardakçı ama tuttumu tuttumadı bilmem demişti zaten osmanlı yıkılıyodu..
Mantık olarak düşünürsek büyünün böyle yaptırım gücü olsa büyüynün ana vatanı olan mağribi ülkeleri büyüye inanmayan ülkelerce yüzyıllarca sömürülmezdi.
Osmanın yıkılmasında bence büyü değil içimizdeki hainler ve yönetimdeki basiretsizlik ve güvendiğimiz dağlara kar yağması daha çok etkilidir.
Hani bazen bazıları çıkıyo evrene pozitif enerji gönderyorum tüm insanlara pozitif enerji gönderiyorum diyor ama değişen hiç bişe olmuyor ya birileri de biz falanca ülkeye büyü yapıyoruz diyip bi yerleri karaladı diye yine değişen bişey olacağını pek sanmıyorum.

Keşke olsada aramızda para toplayıp israille amerikaya büyü yaptırsak
Büyü haktır ama etkisi sınırlıdır büyüyle ilgili efsaneler hiç bitmez..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Davi 10:30 05.07.19
Yaratan ın ilk emrine itaati ihmal ettiğimiz müddetçe, toplum olarak her şeyi inanmaya müsaitiz...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 18:25 05.07.19
Mümkün değil fakat enerji akışını bozarak insanı huzursuz edebilirsin..televizyondan netflix youtube dan subliminali verirsin zaten 1 aya kisiligi değişir..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3