Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Hayvanlarla konuşabilmek için tertib - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sorularınız>Hayvanlarla konuşabilmek için tertib
El Yiğit 01:50 17.07.19
Bismillahirrahmanirrahim
Başlıkta da, okuduğunuz gibi, 'Hayvanlarla konuşabilmek için tertib' istiyorum. Böyle bir tertib olduğuna eminim ama zararı ve tehlikeleri nedir onu merak ediyorum ayrıca.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Celcelutiye 05:07 17.07.19
Hayvanlarla konuşmak değil belki söylediklerini anlaman gibi bişey vardır en azından benim müşehedatım o şekilde..

Bu pazarlık neden ? Bir noktada tertibi bizden değil Allahtan istiyorsun izin verirse yazılır fakat Allah ile pazarlık neden ? Dualarını ederken kabul olmuş halini sorgularmısın hep ? Bi deneyimin içine düşmek istiyorsun ama herşey istediğin gibi olsun..

Zararı tehlikesi yoktur,Sır kirlendi mi bi daha temizlenmesi zor oluyor..Rüya anlatmak gibi değildir.

He kedi köpek değil kuşlardan ve biraz daha büyük kanatlılara kadar mümkün olabileceğini biliyorum..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Orcun41 16:51 19.07.19
var dostum
41 gün oruç tut (41 gün içinde günah işlememeye gayret et müzik dahi dinleme) 45 defa savalatı kübrayı oku. Allahın izni ile sana hayvanların dili öğretilicektir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
AbdulBatın 18:44 19.07.19
Orcun41


Ben onu gördüm ama şunu anlamadım. 41 gün boyunca mı hergünn45 kere okunuyor. Ylksa bir kere mi... Birde acaba hanımlar 41 gün orucu nasıl yapacak onun hakkında bilginiz var mı.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Orcun41 21:36 19.07.19
AbdulBatın

yok 41. günün sonunda okuyacaksın 45 defa
kadınlar hayızlı iken oruç tutamaz ama kaldığı yerden devam edip 41 gün oruca tamamlayıp denesin allah büyüktür, istediğini bakarsın verir allah islam kolaylık dinidir sonuçta

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Merih 22:50 21.07.19
Bir zât bunun icin dua etmiştir, onu ikaz ettiler, hayırlı değil diye. Ama yüne istedi. Sonra duası kabul oldu ve o pişman oldu. Hayvanlardan öğrendiği haberler onu mutsuz etti. Hayırlısı bilmemektir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sedaeda 17:00 31.07.19
böyle şeylerdemi varmıs ilk defa duyuyorum hayvanlarla konusmak...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Text 17:36 31.07.19
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Yeni birşey değil peygamberler döneminden beri var böyle birşey zira Hz. Süleyman Peygamber hayvanlarla konuşup onları anlayabilirdi. Elbette bu bir terkiple bahşedilmedi ona allah tarafından verilen bir lütuftu.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sevdali 13:21 19.09.19
manyetik 23:01 24.09.19
kardeşim vardır rasulullah efendimizin dizinin dibine deve gelip çöker rasulullah efendimiz bisüre bskar deveye ve sahibine dönerek deveye yaptıklarını anlatır devenin sahibi devem bana itaat etmiyor deyince rasulullah efendimiz deveye bakar ve adama dönerek sen RABbine itaat etmedigin için senin elinin altındakilerde sana itaat etmiyorlar buyurur ve ayrıca cecelutiye kasidesindede geçer çöl kelerinin gelip rasülüllahtan medet istedigini ve ayrıca bir avcının geyik yakalayıp bagladıgını görür geyik efendimize seslenir yaRASULLALLAH bu avcı beni yakaladı bemin yavrum var onu beslemezsem yaşayamaz der efendimiz eger seni bırakırsam işin bitince geri gelirmisin diye sorar geyik seni yaratan sana peygamberlik verenin HAKkı için geri dönerim der efendimiz serbest bırakır avcıda bırakan efendimiz olunca bişey diyemez fakat rasulullah efendimizin hala orada bekledigini görüp meraklanır fakat sessizce bekler bi müddet sonra geyik koşar adım gelip rasulullahın önünde oturur avcı durumu sorunca bu geyik bana kendisini bırakmamı yavrusunun aç kalacagını söyledi bende bırakırsamm tekrar gelirmisin diye sordum gelecegini söyledi avcıya bakarak bunu bıeak bunun yavrusu vardır buyurdu avcıda ikiletmeden hemen bıraktı

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi