Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

dil öğrenme - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Sorularınız>dil öğrenme
lisan 23:34 21.06.16
merhabalar

havas ilmini tam olarak öğrenmek ve anlamak için sanırım dilide öğrenmek gerekiyor. bu açıdan arapça mı osmanlıca mı öğrenelim? ayrıca kendi kendimize arapça nasıl ogreniriz elinde guzel bir kaynak olan varmi? youtube vs gibi sitelerdeki videolar cok karmaşık geliyor. alfabeyi yazmaya çalışıyorum ama başaramadım bunjn kolay bir yolunu bilen var mıdır?

---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:34 ----------

simdiden cevaplar icin Teşekkürler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Devrimci 01:13 22.06.16
İmam hatip okulları zaman zaman Osmanlıca ve Arapça kursları açıyorlar.Bölgenizdeki bir okula gidip danışın.

Chat bölümünün hemen altındaki reklamı günde 5-6 defa tıklayıp formumuza destek olalım arkadaşlar.
Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.
Sayın üyelerimiz Chat Sohbetlerinden faydalanmanız için 15 mesaj,Forum hocalarından ücretsiz bakım hizmetinden faydalanmak için ise 50 mesaj,E-kitap indirebilmeniz için 100 mesajınız olması gerekir.Lütfen forumdaki konulara yorumlar ve mesajlar yazarak forumda katılımcı ve aktif olunuz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Manevitokat 03:54 22.06.16
Abi videolu derslere bak bence yine anlamassan kurslar var 3 ay lık bir küsr yeter oda bin TL falan olması lazım bilginize
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up