Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

İlim erbabı arıyorum - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Sorularınız>İlim erbabı arıyorum
Harunbinadem 21:24 08.10.19
Selamun aleyküm cümleten
Astral seyahat yapmak istiyorum bana kesin formulü ve uygulamasıyla %💯 sonuç alabileceğim para istemeyen ilim erbabı varmı öğretebilecek

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Celcelutiye 22:48 08.10.19
Aleykum selam
Şimdi mübarek enflasyon %30,benzin mazot desen durak ucuklatıyor..Simdi ücretlendirme yolculuk mesafesi ve gündüz mu gece tarifesi mi olarak değişiyor tabi..Yolculuk sigortası olarak sadaka ve yolculuk öncesi ayetel kursi okuyup başlıyor herhangi bi poliçe imzalatmiyoruz..

Nereye gitmek istersin söyle bana ?

Kusura bakma hayale gelen bi karakteri canlandirdim Sırtta deri ceket elde samsun 216 astral seyahat yaptırıyor

Sakın yanlış anlama he senle dalga geçmiyorum kendi kendime eğleniyorum

Sorunun cevabına gelelim bunu kimse garanti edemez,benim bildiğim ve kendi istidadimca cevaplarsam eğer en çok amel edilecek bi tertip - formül islam üzere olan tertiplerde bulursun.

Yatağa çıplak yat diyenler falan olabilir var böyle bi hasta yönümüz sen dinleme onları..


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Bu konu içinde bi kaç tavsiye var,bi de bu isin bi frekansı var onu araştır alfa frekansı diyede geçer.Astral seyahate çıkarken hangi frekans dinlenir bi araştır konudaki tavsiyelere ilave edip birleştir hepsini.

Havuç suyunu gündüzden iç,hayvansal gıdalardan uzak dur hafif riyazet yap,uyumadan - yatmadan önce ayetel kursi çemberi yapip en son ; Allahım okuduğum ayetel kürsüler 5 alemime tesir etsin diyip yat..

Geri dönmek içinde elindeki bi panik butonu var ; yataktaki bedenini düşündüğün anda çıkarsın

He en önemlisi bunun için dua etmeyi unutma..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Zümer 22:56 08.10.19
Birkez istemdışı yaşamıştım bunu. Çok urkutucuydu

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Love of MaN 23:01 08.10.19
Enfelasyon yuzde 9 kusur aciklandi yanliz 30 demiyelim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
mubarack 23:07 08.10.19
Simla Nickli Üyeden Alıntı:
Birkez istemdışı yaşamıştım bunu. Çok urkutucuydu
Hocam bende istem disi bir kez yasadim bi gariplik oldugunu anladigim an uyanmistim uyandigimda kalbimin hizli hizli attigini farkettim ben de biraz korkmustum ruya ile gervek arasi bir histi belki astral seyahat de olmayabilir lucid ruya da olabilir cok bi bilgim yok (ev oldugundan daha temiz gorunuyordu ve esyalar farkli yerlerdeydi) neden istem disi gerceklestiginin sebebini biliyor musunuz?

---------- Post added 08.10.19 at 23:10 ----------

Ben bi site de nefsi levvameden nefsi mulhimeye gecerken seytanlarin oynadigi bi oyun olarak okudum aciklamasini ama nerde bizde nefsi mulhime o yuzden farkli bi sebebi var midir diye merak ettim aydinlatirsaniz sevinirim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Harunbinadem 22:17 10.10.19
El Yiğit 02:17 11.10.19
Bulursan bana da haber ver.

Bu piyasa da herkes hoca

Ben Havas üstadı veya büyük ilim sahibi değilim. Rab teala c.c'nin aciz kullarına bahşettiği ve hediye ettiği ilimler den, ufakça hisse alanlardanım. Bu sosyal platformlar da, halis bir niyette olmasa kişi ve Allah korkusu olmas ise, kendisini 50-55 yaşın da büyük ilimzade ve ilimliler den icazet almış ve emrin de bir dünya cin olduğunu söyleyebilir.(senden benden aciz bir varlıktan 1 dünya kadar olsa ne fayda?

Seni yavaştan konuşturur, arzun isteğin nedir diye. Misal hastayım dersin, sana sen de büyük cin var der veya basit bir musallata uğramışsın der ve seni iyice eline alır. Sen de, aman hocam ne istersen vereyim beni kurtar dersin. Söz de hoca da, bilmem ne kadar para ile olur der, 1 kaç gün sonra da işin tamam der. Şükranlar sunar, dualar edersin. Daha sonra bir bakmışsın her yerden engellemiş seni ve sorunların devam ediyor

Bana insanlar herkese hoca dememeyi öğretti. Daha önce Allah korusun hiç dolandırılmadım amma çok kişi anlattı bana bu vakaları.

İnternet üzerin den, ev arar gibi ilim ve ilim ehli aranmaz.

Bura da herkes anonim. Sen cin işlerin den dolandırıldığın da mahkemeye versen, mahkeme sen de suç bulur davayı düşürür. Zira, bu işler mevcut yasalar da yok ve daha önce yasaklandı. Bu iş ruhsatsız silah alıp, mantar tabancası çıkınca karakola gitmeye benzer. Amma unutma silah elin de patlar Allah korusun

Çok ilim erbabı aramak istiyorsan, suya bak. Su da öyle sırlar, ilimler, cevherler saklıdır ki insan denen şerefli mahlük bile ondan nasibini almıştır.

Allaha emanet ol sağlıcakla kal!

-Fakirul fukara, SahibulAciz El Yiğit

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Salamar 03:56 11.10.19
Astral ile ilgili bir deneyimimi paylaşayım,Astrale çıkmak istiyorsan sabaha kadar uykusuz dur,sabahleyin youtubeyi aç arama çubuğuna i doser astral projection yaz.O sesi dinle,dinlerken bilincin uykuya geçmek isteyecek fakat sen gözler kapalı sırt üstü yatar vaziyette uyanık kalmaya çalış,vücutta titreşim ve çatırtı sesleri duyduğun an korkmazsan çıkarsın,eğer korkarsanki zaten büyük ihtimal olacağı bu,bu herkeste olur bendede oldu,geri dönersin yani başarısız olursun.Gece Saat 12den sonra bir şey yeme bunu yapacağın zaman.Olana kadar tekrar et uykuya yenik düşersen yine başarısız olursun.Astral seyahatin 1.ci aşaması lucid rüyadır ilk olarak sen bunu başarmaya çalış.Lucid rüyayı halledersen rüyanı kontrol etmiş oluyorsun rüyanın ortasında bilincin yerine gelir rüyanı kontrol etmeye başlarsın oradan astrale geçmek kolay oluyor.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Harunbinadem 11:17 16.10.19