Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Kulakda ki çok hafif cızırtılar - Davet duası zararı - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Sorularınız>Kulakda ki çok hafif cızırtılar - Davet duası zararı
BilgiMeraklısı 23:37 15.07.16
Zikir çektiğim sırada sağ kulağım da sanki bir enerji dolaşıyor çok hafif bir sesi var.

Bu hafif ses zikrettiğim esmanın enerjisi midir ? (Kulaktan yana herhangi bir hastalığım yok.)


Ek olarak merakıma yenik düştüm ve abdestli bir şekilde bir gece davet duası okudum(Bu işin ehli olanlar lütfen kızmasın bana fazla merak her şeyi yaptırıyor.Bir de korumada yapılmalıymış sonradan öğrendim.kızmak).Bu konularda daha yeniyim fakat merak işte.Okurken gögsüme bir ağırlık bastı devam edemedim ve zikir çekerken oluşan enerji tarzı ses sol kulağımda oluşmaya başladı.

Üzerimde nasıl bir enerji varsa yanımda oturanla insanlar rahatsız oluyorlar(Özellikle Üniversite sınavın da bu sorunum yüzüne atılacaktım çünkü diğer adaylar rahatsız oluyordu ve berbat geçti).Ertesi gün doktora gittim yüz sinirlerimin hasar gördüğünü söyledi.İlaç verdi ve bir takım egzersiz hareketleri gösterdi.Fakat egzersizleri her ne kadar yaparsam yapayım düzelmesini engelleyen bir şey var sanki.Her gece yeniden eski haline getiriyor sanki.Yüzümde özellikle gece yatarken gezen bir şey hissediyorum enerji gibi bir şey.

Daha bir şeyleri adam akıllı öğrenmeden merakımdan yanlış şeyler yaptım şimdi cezasını çekiyorum.Merakında olduğu gibi her şeyin fazlası zarar iştebilmem


Bana yol göstermesi için VEKİL ismini her gece adedi kadar zikrediyorum ve salavat çekiyorum.Zikir çekerken mide bulantısı oluyor kusacakmış gibi oluyorum geri düzeliyor sonra yine oluşuyor.

Üzerimde ki bu enerjileri nasıl atabilirim ? Hangi zikri çekmeliyim ? Mülk suresi 14.ayetiyle nasıl kurtulacağımı rüyamda görebilir miyim ?

Sorularımı cevaplayan abilerime,ablalarıma şimdiden teşekkürlerBu cahil gence yardım edin lütfen kurtulduktan sonra yemin ederim bir daha havas veya hüddam işleriyle uğraşmıcam kuran öğrenicem,matematikle fizikle kimyayla uğraşıcam,öğrenicem
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Devrimci 00:43 16.07.16
Chatte @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] veya @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] veya @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hocalarımızdan birini yakal sana bakım yapsınlar.Ancak bakım yaptırabilmek için forumdaki konulara 50 mesaj yazman gerekir.Chate girebilmen için de zaten 30 mesajın olması lazım.Sen derhal forumu gezip konuları okuyup mesajlar-yorumlar-sorular yaz.Bence sen musallata uğramışsın.

Chat bölümünün hemen altındaki reklamı günde 5-6 defa tıklayıp formumuza destek olalım arkadaşlar.

Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.
Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.
Sayın üyelerimiz Chat Sohbetlerinden faydalanmanız için 15 mesaj,Forum hocalarından ücretsiz bakım hizmetinden faydalanmak için ise 50 mesaj,E-kitap indirebilmeniz için 100 mesajınız olması gerekir.Lütfen forumdaki konulara yorumlar ve mesajlar yazarak forumda katılımcı ve aktif olunuz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ahmet Can 10:36 16.07.16
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Bak kardeşım şeytan vesveseden çok hoşlanır ınsanları oyuncak etmekten zevk alır ilk olar kendı kendıne demelısın kı ıblısı bırka boşver kopek gıbı havlasın diyeceksın sonra guvendığı yuzde yuz kefıl olduğum koruma ayetlerı olan 1Fatiha 1Ayet el kursının son ayetı 7 defa tekrar oku Sonra Bakara suresı son 2 ayeti sonra 1 ihlas 1 felak 1 nas bunda her okuduğunda avucuna uflersın ve bedenıne surersın Aslında tum bunlar sebebtır. Ihlas olmadan bışey olmaz tevekul oldu mu herşey olur ıstersen uçarsın ınandım demekle tevekul edıyorum demekle olmuyor Allah bılıyor kımın ne denlı takva sahıbı olduğunu ama tabıı bu ayetı kerımelerın de hatrı vardır . Yuce Allah bu ayetlerın hurmetıne de şıfa verır inş. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Allah a emanet olun

---------- Post added at 10:36 ---------- Previous post was at 10:34 ----------

tedavınızı konuya daha vakıf olabılen uyeler vardır onlar kesın bışey soyler ama benım yazdığım ayetlerı gece yatmadan söyledığım şekılde yaparsan kralları ılışemez.. inş. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
paysko123 21:51 21.08.16